Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Veritas

mangaturkte sagdaki kısayola sahip 5 mangadan biri oldugu için merak edip basladım.sahsen manhwalara saygımda vardı.daha öncesinde breakera ve noblesseyede baslamıstım ve sahsen beni gercekten cok etkiledi.ama bölümlerin cıkmasındaki ara ve sürekliligi olmamasında dolayı 70 küsürlerde bırakmıstım.şimdi sen yazınca baktım 81 de bitmiş.breaker bayagı tutmusken veritası bitirmenin baska sebebleri olmalı,yabancı forumlardada ikinci bir chapter beklentisi var ama sanırım,yapımcısı devam etmeyi şimdilik düsnmüyormus.

okudugum yere kadar tavsiye ederim.ben sahsen bas karakterinin gelişmek için yaptıklarını farklı bir bakıs acısı olarak görüp bayagıda begenmiştim.kafa göz dalıp,azimle gelisen kahramanları severim ama seninde dedigin gibi artık arananlar azcık ecchi,bir kac tane zırlak hatun ve kıcından cıkardıgı osurukla tayfun yaratan kahramanlar.:)

valla ilk kez sen bahsedince haberim oldu 3. bölümdeyim saolasın haberdar ettiğin için :)
Sürünmeyi bile beceremeyenler uçmaya çalışmamalı

bende çok beğenmiştim ama mangakayla mangayı çıkartan şirkette anlaşmazlık oldu sonra mangaka resti çekti diye biliyorum ben

koma

seriyi okudum bitirdim çok güzeldi halen serinin 2.parttı inşallah çıkar diyede bekliyorum, ama birşeyde belirtmek istiyorum umarım
o kızların memelerini balon gibi çizmez.

İndirmeye başladım fakat hikayede
Spolier !
Gangryoung, hayatının hatırladığı her anını kavga ederek geçirmiş bir lise öğrencisidir. Sıradan bir okul çetesi tarafından pataklandığı bir gün, Yoochun adında insan üstü güçte biri tarafından kurtarılır. Bu gücü gördükten sonra kafasındaki “güçlü kişi” kavramı değişen Gangryoung, Yoochun’a öğrencisi olmak için yalvarır. Uzun uğraşları sonucu kendisini kabul ettirir ancak eğitim, sandığından çok daha kısa sürede biter. Ustası ile yolları bir gün tekrar kesişmek üzere ayrılır. Fakat ayrılalı henüz bir yılı bile bulmamışken gizemli bir kuruluş olan “Birleşim” tarafından
Buraya kadar bumu The Breaker çakması yoksa The Breaker'mı bunun çakması onu anlıyamadım.

Aslında ergenler sevdi bu mangayı. Saydığın sebeplerden dolayı sevilmemesi gibi bir olay yok aslında. O sebeplerden dolayı çok sevildi tam tersine. Manganın bitmesi farklı sebeplerden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık