Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Veritas

Başladım ben 4.cü bölümdeyim yukarda bahsettiğim hikayede aynı The Breaker'la bire bir gibi duruyordu
-Fakat olayların gelişmesi vesaie vesaire aynı değil farklı.

Aslında ergenler sevdi bu mangayı. Saydığın sebeplerden dolayı sevilmemesi gibi bir olay yok aslında. O sebeplerden dolayı çok sevildi tam tersine. Manganın bitmesi farklı sebeplerden.
sana göre dostum ama sonuç olarak ben hala satılsaydı anlaşmadı firma bırakmazdı görüşündeyim ...

Veritası okudum geçen sene bitirmiştim. Güzel bir seriydi devamının çıkmasını da isterim fakat konuda veritas övülecek diye popüler seriler biraz aşağılanmış bence. Hele ki forumun çoğunluğunun one piece, naruto, bleach gibi serileri izlemesine rağmen. Zaten o yazılan nedenleri sevmiyorsak bu forumda işimiz ne?

Veritası okudum geçen sene bitirmiştim. Güzel bir seriydi devamının çıkmasını da isterim fakat konuda veritas övülecek diye popüler seriler biraz aşağılanmış bence. Hele ki forumun çoğunluğunun one piece, naruto, bleach gibi serileri izlemesine rağmen. Zaten o yazılan nedenleri sevmiyorsak bu forumda işimiz ne?
bana konusu kurgusu bu seri bambaşka gibi geldi bilmiyorum okudun mu okumadın mı ama benim görüşüm one pieceden üst yanları gayet fazlaydı ...

Dzhonqur

bana konusu kurgusu bu seri bambaşka gibi geldi bilmiyorum okudun mu okumadın mı ama benim görüşüm one pieceden üst yanları gayet fazlaydı ...
veritas tamam çok hoş bi manhwa idi.peki one piece'den üstün yanı neresi gösterebilirmisin.bahsettiğin manga one piece 651 çıkmasına rağmen hala yarısında denilen manga.bi o kadarda ilginçtir ki one pieceden başka bu kadar çok üretilen teori üretilen manga görmedim.

günya kore mangası yani manwalar genelde yarıda bırakılıyor diye bir yerde bir yazı okumuştum. Aynısını breaker içinde söylediler. ama o devam etti. bende takip ediyordum. veritası saçma gelecek bir noktada bıraktılar :(

Roronoa Zoro

Bende bir ukte olarak kalacak bu seri.
Nasıl devam etmez böyle bi' seri yahu,ayıptır,günahtır.

Ryner Lute

güzel seri ama yanılmıyorsam mangakası sponsor bulamadığı için bitirilmişti

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık