Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Türkçe kelime daha fazla kullanaydınız keşke!.. o_O
Öyle yazıyor Wikia'da :D Türkçesi çok değişik oluyor. Mangada nasıl geçtiklerini de tam hatırlamıyorum ama yazayım.
Kaizo Jizai Ningen (Serbest Değiştirici Adam) (Law)
Ganseki Doka Ningen (Taş Özümleyen Adam) (Pica)
Zenbu Haki Tsukai Ningen (Tüm Hakileri Kullanan Adam) (Ben uydurdum :D)

Öyle yazıyor Wikia'da :D Türkçesi çok değişik oluyor. Mangada nasıl geçtiklerini de tam hatırlamıyorum ama yazayım.
Kaizo Jizai Ningen (Serbest Değiştirici Adam) (Law)
Ganseki Doka Ningen (Taş Özümleyen Adam) (Pica)
Zenbu Haki Tsukai Ningen (Tüm Hakileri Kullanan Adam) (Ben uydurdum :D)
Teşekkürler açıklama için. :) Çok mantıklı haki meyvesi, hepsini üst düzey kullanmanı sağlıyor. Ancak meyve gücünü etkisiz kılan, Karasakal'ın yami yamisi söz konusu olunca, İrade gücünü pasifize edeceğinden, kişi karşısında haki de kullanamaz hiçbir şekilde. Direkt pert...

Teşekkürler açıklama için. :) Çok mantıklı haki meyvesi, hepsini üst düzey kullanmanı sağlıyor. Ancak meyve gücünü etkisiz kılan, Karasakal'ın yami yamisi söz konusu olunca, İrade gücünü pasifize edeceğinden, kişi karşısında haki de kullanamaz hiçbir şekilde. Direkt pert...
Teach'e göre düşünürsek tüm meyveler anlamsız onun karşısında.

Reality Manipulation yapabilen bir meyve, herkesi ezer geçer.

Açmak gerekirse; bu güce sahip olan kişi gerçeklik algısı ile istediği gibi oynar (reality warping), boyutlar arasında gezer (dimension travelling), sonsuz sayıda paralel evren açabilir ve bunları istediği gibi şekillendirebilir (alternative universe), sıfırdan bir varlığı yaratabilir ya da var olan bir şeyi tamamen tarihten silebilir (creating). En güzel tarafı ise tüm bunları sadece düşünerek yapabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık