Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Reality Manipulation yapabilen bir meyve, herkesi ezer geçer.

Açmak gerekirse; bu güce sahip olan kişi gerçeklik algısı ile istediği gibi oynar (reality warping), boyutlar arasında gezer (dimension travelling), sonsuz sayıda paralel evren açabilir ve bunları istediği gibi şekillendirebilir (alternative universe), sıfırdan bir varlığı yaratabilir ya da var olan bir şeyi tamamen tarihten silebilir (creating). En güzel tarafı ise tüm bunları sadece düşünerek yapabilir.
We are bleach now.

Yhwach Yhwach No Mi

Düşünce düşünce meyvesi. Düşüncesiyle herşeyi etkileyebilme gücü. Sıfırdan meyve kullanım gücü kadar madde yaratabilir. Zamanı geri alabilir falan filan. Tek zayıf noktası düşüncesinden hızlı hareket eden bir düşman onu saf dışı bırakabilir. (Kizaru gibi)
Güçlü ama kısılmış bir meyve yaptım,adil olsun.

Reality Manipulation yapabilen bir meyve, herkesi ezer geçer.

Açmak gerekirse; bu güce sahip olan kişi gerçeklik algısı ile istediği gibi oynar (reality warping), boyutlar arasında gezer (dimension travelling), sonsuz sayıda paralel evren açabilir ve bunları istediği gibi şekillendirebilir (alternative universe), sıfırdan bir varlığı yaratabilir ya da var olan bir şeyi tamamen tarihten silebilir (creating). En güzel tarafı ise tüm bunları sadece düşünerek yapabilir.
mont d'or'un meyvesi azda olsa benziyor sanki . Var olan kitaplarla mı sınırlı kafasına göre bir senaryo uydurup o hikayenin içine mi ekliyor insanları belirsiz.

Benim düşüncem de Emir verme meyvesi. Dof'un kontrol yeteneğinin daha mutlak hali. One Piece'de Öyle bir yetenek olsa zayıflığı BH'si daha yüksek olanlara ya da kral hakisi olanlara karşı kullanamamak olurdu muhtemelen. Zayıf noktası olmayan bir çok meyve en güçlü olmaya aday zaten.

Verebilirsin, Bleach okumak gibi bir planım yok.
Başkaları için de bahsetmiştim ama şöyle yapalım.

Geleceği görme ve istediği gibi şekillendirme gücü var. Bir keresinde düşmanı, bu adamın varoluşunu karıncaya çevirmişti. O da bunun olacağını görüp tüm varlığının kendisine dönmesini sağlayacak gerçekliği yaratmıştı. Egosu yüzünden öldü. İki zayıf noktası var. Gördüğü gerçeklik eğer bir illüzyonsa onun asıl gerçeklik olmadığını anlayamadı.

Diğeri ise tüm takipçilerini öldürmek için kullandığı yöntem. Bu yöntem ile kulları ölürken kalplerinde gümüş bir cevher kalıyor. Bu cevher kendine saplanırsa tüm gücünü kısa süreliğine kaybediyor. İkisini aynı anda kullanıp öldürdüler kendisini.

(Tite Kubo, hastalandığından dolayı bu kadar çabuk ve plansız bitirdiğini açıkladı. Finali kimseyi tatmin etmedi yani.

Düşünce düşünce meyvesi. Düşüncesiyle herşeyi etkileyebilme gücü. Sıfırdan meyve kullanım gücü kadar madde yaratabilir. Zamanı geri alabilir falan filan. Tek zayıf noktası düşüncesinden hızlı hareket eden bir düşman onu saf dışı bırakabilir. (Kizaru gibi)
Güçlü ama kısılmış bir meyve yaptım,adil olsun.
Meyveyi uyandırmışsın kıssan ne olur : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık