Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

şeytan meyvesinin tanımı

Şeytan Meyveleri, yendiği zaman ömür boyu sürecek özel bir güç veren bir çeşit meyvedir.Şeytan Meyvesi, üç kategoriye ayrılır. Zoan meyveleri, kullanıcıyı kısmen ya da tamamen belirli bir hayvana dönüştürür. Logia meyveleri, kullanıcıya "yaşayan vücut kısımlarını doğanın güçlerine dönüştürebilme" ve kontrol edebilme yeteneği verir. "Bunlar dışında diğerlerinin hepsi Paramecia kategorisinde toplanır

http://tr.wikipedia.org/wiki/One_Piece

“ Duyduğuma göre Şeytan Meyveleri şeytanın vücut bulmuş halidir. Eğer birini yersen özel bir yetenek kazanırsın fakat bir daha yüzemezsin.
— Shanks Buggy ile şeytan meyveleri hakkında konuşurken.”

1.Toprak logia
sert bi logia olarak düşünüyorum aokiji gibi croco dan yola cıkarsak croco insanın içinde ki suyu alan özelliği vardı toprak meyvesininde bitkilere doğal olarakta doğaya azda olsa hakim olma olasılığı olabilir.Saldırı olarak aniden yerden agaç çıkarmak olsun (bambu) veya ağaçların enini boyunu büyütüp küçülte gibi bir özelliği olabilir tabi bunu toprağın içinde bulunduğu minarelden faydalanarak yapabileceğini düşünüyorum belkide ''oda'' sadece logia der gecer bu da bi ihtimal tabi

2.Rüzgar logia paramecia
Herkes gibi bende dragonun meyvesi olduğunu düşünüyorum. Güçlü bi şeytan meyvesi olacagı kesin ufak bi rüzgarda smokeri uçurmuştu doğa olaylarını kontrol etmesi de cabası aklıma gelmişkan yazayım marinford bi büyük bi kasırga çıksaydı denizciler ne yapardı acaba donduramayacagı kesin. Şu özelliğide çok güzel çok hızlı bişekilde yerdeğiştirme yeteneği bunu şu şekilde bi örnek verceğim HZ.SÜLEYMANIN ALLAH (C.C) tarafında rüzgara hükmede bilme ile bahşedilmişti Kuran-ı Kerimde şöyle bir ayet var “Gün*düzün estiğinde bir aylık mesafeye gi*dip akşam da bir aylık mesafeden dö*nen rüzgarı Süleyman ‘in buyruğu al*tına verdik.”(Sebe/12) diye gecer ve bununla ilgi bir kıssada vardır bir insanı hindistana göndermesi gibi aşırıya kaçtıysam özür dilerim amacım sadece örnek vermekti.
İster logia ister paramecia olsun bence uzun mesafeleri bir anda alcağı ve güçlü bir meyve olacağı kesin.

3.Patlama paramecia
seri içerinde birçok patlama olayları gördük bunların hepsi bize güçlü olarak yansıtıldı hatta son mangada 684 de vergo nun smokere patlama saldırısı yaptıgında bile smokerin duman logia olmasına rağmen saldırıdan kaçtıgını gördük CC nin patlama saldırısını kizarunun vb... gibi bunların gibi saldırıları yapan bi şeytan meyvesi kullanıcısı neden olmasın patlamaların özüne sahip olabilen benim düşünceme göre bu meyve cıkarsa eğer serinin en güçlü 2. paramecia meyvesi olur WB nasıl deprem yapıyorsa buda patlama yapabilecek . '' Oda '' bize GOL D. ROGER ın meyvesini gösterecekse ben bu meyve olurdu. Cisimleri patlata bilme ve havada patlama yapa bilme çok güzel olurdu.

4.Kukla veya ip paramecia

5.Su logia

6.Asit logia veya paramecia

zaman içinde resim eklenecek ve degişikler yapılacaktır

Yazdıklarına mütemadiyen:

Toprak meyvesi için düşündüğün yerden bambu çıkarma olayını Usopp yapıyor zaten "Bamboo Javelin" saldırısı ile.
Patlama meyvesi zaten olan bir şey, üstüne çıkmaz.
Su Logiası'nı unut. Olsa bile bir işe yaramazdı zaten. Deniz suyuna hükmedemeyeceksin sonuçta. Ezik bir meyve olurdu.
Kukla ya da ip meyvesi Doflamingo'da var.

İçlerinden bir asit, bir de rüzgar mantıklı.

Yazdıklarına mütemadiyen:

Toprak meyvesi için düşündüğün yerden bambu çıkarma olayını Usopp yapıyor zaten "Bamboo Javelin" saldırısı ile.
Patlama meyvesi zaten olan bir şey, üstüne çıkmaz.
Su Logiası'nı unut. Olsa bile bir işe yaramazdı zaten. Deniz suyuna hükmedemeyeceksin sonuçta. Ezik bir meyve olurdu.
Kukla ya da ip meyvesi Doflamingo'da var.

İçlerinden bir asit, bir de rüzgar mantıklı.
yorumların için saol ilk konumdu resim falanda ekyemedim gercekten teşekkür ederim

kendi oluşturduğum 2 orjinal meyve
darbe meyvesi ve yağ meyvesidir. darbe kadranıyla aynı/benzer özelliklerde zannetmiyorum ama yağ meyvesi çıkacak, çıkmalı

benim aklıma patlama meyvesi full metal diye anime varya orda bi karakter patlama yapabiliyodu ordan yolacıkarak yazdım

benim aklımada animede görmeden ışık ve zehir meyvesi gelmişti mangada çıktığını öğrenince üzülmüştüm gerçi daha o zamanlar manga nedir bilmiyordum :D

neko neko no mi (kedi kedi meyvesi) mutlaka çıkacak buraya yazıyorum :D hangi karakterdi unuttum oda bir karakter için bu meyveyi düşünmüş sonra vazgeçmiş

Yağ meyvesini biraz açsana.
bir ara bir şeytan meyvesi yarışması vardı feyste onun için bayağı birşey yazmıştım ama çoğu kısmını unuttum:D
zaten daha tipine bile karar veremedim. logia mı olur yoksa paramecia mı?
neyse hatırladığım kadarıyla şöyle bir şey yazmıştım. Öncelikle defansif bir meyve
seviye 1: kullanıcı vücudunda istediği kadar yağ üretip en fazla bir dev/oars kadar olabilecek kadar bedenini büyütebilir
seviye 2: kullanıcı bedeninin istediği bir uvzunu istediği kadar yağ ile büyütebilir bir nevi yağdan bir kolla savunma-
seviye 3: kullanıcı bedeninden dışarı yağ salgılayabilir
seviye 4: kullanıcı başka bedenlere dokunarak yağ miktarlarını arttırıp, azaltabilir
seviye 5: kullanıcı bedeninden dışarı salgıladığı yağa şekil verebilir
elinde oluşturduğu yağ toplarını rakibe atarak hareketini kısıtlar-kaygan zemin-
kendi bedeni üstündeki ya da ayaklarının altındaki yağ ile herhangi bir zemin üstünde kayabilir
seviye 6: kullanıcı dışarıdan aldığı bir alevle bedeninde sürekli yağ üretmek şartı ile bir alev adama dönüşebilir.
alevli yağ toplarını atarak hem kizaruya yakın bir patlama hemde çevreye dağılıp yanmaya devam eden yağlarla yıkıcı olabilir.
en büyük saldırı olarak -hadi biraz uçayım:D- ace in entesi kadar büyük bir alevli yağ topuyla küçük bir adayı yok edebilir-çok uçtum :hhh:-
bazı kısımları iğrenç oldu sanki :D

neko neko no mi (kedi kedi meyvesi) mutlaka çıkacak buraya yazıyorum :D hangi karakterdi unuttum oda bir karakter için bu meyveyi düşünmüş sonra vazgeçmiş
margaret mi Marguerite mi neydi onun için tasarlamıştı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık