Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vagabond

Bu adamlar ya paraya doymuş eski hırs yok.Yada tam tersi hırs olduğu için çok yaşlanmalarına rağmen harıl harıl çalışıyorlar bitap düşüyorlar.Bir Vagabond çizmek kolay değildir en ince ayrıntı bile var mangada.
Son ara verdiğinde araştırma yapmak için olduğunu söylemişti. Ve ondan sonra araştırmasını tamamlayıp geri döndüğünü ve yakında bölüm çıkacağını duyurmuştu. Bunun üzerinden 1 yıl geçti :( Hayır adamın kendi twitter hesabında da 1 tane bilgi yok. O kadar baktım varsa yoksa basketbol..

Son ara verdiğinde araştırma yapmak için olduğunu söylemişti. Ve ondan sonra araştırmasını tamamlayıp geri döndüğünü ve yakında bölüm çıkacağını duyurmuştu. Bunun üzerinden 1 yıl geçti :( Hayır adamın kendi twitter hesabında da 1 tane bilgi yok. O kadar baktım varsa yoksa basketbol..
Demek araştırma uzun sürüyor yada çizme işlemi.

İyi, ölmemiş henüz.

Basketbol olsa slam dunk bölümü versin o zaman ekstra nerede basketbol, anca üşenip yatıyor bence araştırma ayağına

Basketbol olsa slam dunk bölümü versin o zaman ekstra nerede basketbol, anca üşenip yatıyor bence araştırma ayağına
Real adında, tekerlekli sandalye basketbolu üzerine mangası var. Onun da en son 2015'in sonunda bölümü çıktı. O zamandan beri ne Vagabond'tan ne de Real'den bir haber var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık