Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vagabond

Benim için okuduğum en iyi üç mangadan biridir. Konu, kurgu, çizimler, karakterler hepsi on numara.

Inoue Takehiko'nun neden tüm zamanların en iyi mangakası olduğunu bir kez daha anladım bu seriyle. Öncesinde Slam Dunk ile anlamıştım zaten ;)
Kazuo KOIKE'nin yanında Inoue Takehiko'nun esamesi okunmaz.

Bir ara çıkmıyordu sanırım ben baya okumuştum 2-3 yıl önce, yeni bölüm gelmiyor diyorlardı. Gelmeye başladımı ? Başladıysa hemen başlıyayım tekrardan

Seriyi beğendim ve akıp gitti. Güncele gelmiş oldum. Seriye 10 üzerinden 8 verebilirim rahatlıkla.

Ayrıca seride, sadece roninler arasında yaşanan düellolara odaklanmadan kendi içlerinde yaşadıkları kargaşayı iyi bir şekilde yansıtması seriyi ayrı bir şekilde sevdiriyor. Anlatımının sıkıcı olmaması, akıcı olması bunda etkili oluyor.

Seri gerçekten muhteşem miş uzun zamandır okucam okucam diyodum başlayınca 1 haftada bitirdim sanırım şuan ara vermişler ama seride konuşmalar öğütler falan çok iyi okuyunca bile insanın içi huzur buluyo nedense hele takuan adam çıksında birine öğüt versin diye dua ediyorum okurken :) ama en sevdiğim karakter inshun oldu hareketleri dövüş stili falan bakışları çok hoşuma gitti :)

Allah kahretmesin seni karşim, yeni bölüm çıktı sandım :/
Not: hemen araştırıyorum.
Edit: Tarihi bile belli değilmiş :|
Reiper bir konuda Vagabond dedi.Böyle bir serinin var olduğunu hatırladım sonra.:( Birkaç ay öncede Berserk'te güncele geldim.Bu iki seriyi beklerken helak olucam artık.

Vagabond'a başladığımda 3 ay ara var dediler.Oh dedim ağırdan alırım güncele doğru yetişirim dedim.Meğersem hikayeymiş 3 ay ara.:D

Belgeselini izlemiştim. :W
Kitabıyla ilgili bazı sözleri ve biyografisinin bir kısmını okumuştum. Başlayıp başlayıp yarıda bırakıyorum. :T
Bir türlü bitiremedim seriyi :/

Sitenin Online Okumasına eklenecek mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık