Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Urouge vs. Monkey D. Luffy

Urouge vc Luffy

• Urouge

Kullanılan: 11 17.7%
  • Luffy

Kullanılan: 51 82.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    62
En güçlü olması bu dövüşü alacağı anlamına gelmiyor öyle olsa Enel'in 10 tane Luffy'i dövmesi gerekirdi.

Meyveler arası özel durum var, burda Oruç Reis alır diyenler Luffy'den güçlü olduğu için değil meyve avantajı olduğu için diyordur tabi bunun yanında Oruç'un Luffy'den güçsüz olduğuna dair herhangi bir kanıt mangada yok, kişilerin beklentileri var sadece :byee:

Hemen hemen, aynı şeyleri yazmışız. Tabi işin içine fanlığını katmışsın biraz :artiz:
Aldığı her darbe güce dönüşüyorsa bu dayanıklılığı da etkilemeli, aksi halde mantısız olmuyor mu ?

Adam yaşını başını almış daha ne kadar ilerde olabilir ki ? Bence tek atmak lazım buna, başka türlü yenmek en azından fiziksel dövüşte olanaksız.
Luffy>Oruç reyiz demek fanlıksa ben fanın ağababasıyım öyleyse. :cool:

Yanlış söyledim aslında. Dayanıklılığı da artıyordur elbette ama sonuçta her seferinde darbe alıyor. Yani vücudunda hasar birikiyor. Atıyorum kafasına G3 yediğinde daha da güçlenecek ama aynı zamanda o darbeden de etkilenecek. Ha Luffy bir dahaki sefere gene G3 ile vursa bu sefer eskisiyle aynı hasarı bırakamayacaktır muhtemelen. Ya da yine aynı hasarı bırakacaktır. Neden dersen; daha da güçlenmesi için aynı güçteki darbelerden değil de her seferinde daha güçlü darbeleri yemesi gerekiyordur belki de.

Bu herifin meyvesiyle ilgili tam olarak net bir bilgiye sahip değiliz açıkçası. Yine de mangakanın Luffy'yi kendi jenerasyonundan birisine ezdireceğini de sanmıyorum açıkçası. Bu işlerde isim ve konum önemli diyerekten Luffy diyorum sonuç olarak.

Giderek güçlense bile Luffy'i alacak düzeye gelmeden aldığı hasarlar fazla gelir bence. Ayrıca sadece Oruç değil Luffy de fiziksel güçle dövüşen rakipler için ters bir meyveye sahip. Oruç fiziksel olarak Luffy'den güçlü olsa bile Luffy'e fiziksel saldırı ile hasar vermek zor bir şey.

g2 ve g3 yetersiz kalır aldığı darbeler onu daha güçlü hale getirir o yüzden fiziksel dövüşen adamlara ters.

Luffy`nin şansı g4 gibi bir silahı var birkaç darbeyle güçlenmeden bayıltır gibi geliyor.

G4 olmasa Urouge dayak yiye yiye uzun bir süre sonra kazanabilirdi ama G4 yüzünden imkansız.4.komutanı yenmiş ama sargılarla yenmiş.Yani Marco gibi bir sınırı var.Marco da Garp yumruğu ve savaş sonrası kısmen yaralıydı.O sınırı düşüktür henüz Oruçun.Law nasıl oda çapı genişlettiyse gidecek çok yolu vardır.G4 şu an ağır gelir ona.Baktı güçlenmeye başlıyor en fazla 2-3 kong gun ile bilinçsiz hale getirir Luffy.Bilinç olmadan da meyve gücü olmaz.

Giderek güçlense bile Luffy'i alacak düzeye gelmeden aldığı hasarlar fazla gelir bence. Ayrıca sadece Oruç değil Luffy de fiziksel güçle dövüşen rakipler için ters bir meyveye sahip. Oruç fiziksel olarak Luffy'den güçlü olsa bile Luffy'e fiziksel saldırı ile hasar vermek zor bir şey.
Bellamy kan getirebiliyorsa, Urouge organ alır:rolleyes: Px'lere milletin gücü yetmezken Urouge onlarla dövüşüyor du.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık