Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Urouge vs. Monkey D. Luffy

Urouge vc Luffy

• Urouge

Kullanılan: 11 17.7%
  • Luffy

Kullanılan: 51 82.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    62
Bellamy kan getirebiliyorsa, Urouge organ alır:rolleyes: Px'lere milletin gücü yetmezken Urouge onlarla dövüşüyor du.
Dofy Luffy'e tekme attığında koka olduğu halde hala lastik diyordu. Yeni dünyaya gelene kadar Luffy lastik olduğu için çok defa çok güçlü saldırılardan kurtuldu. Yeni dünyada haki bu durumu değiştirecek derken bu kez de bu olay çıktı. Luffy hala fiziksel saldırılara karşı çok dayanıklı. Kesici delici, element bazlı, büyü gibi saldırılar lazım Luffy'e ciddi hasar vermek için. Oruç ise böyle bir şey kullanırken görülmedi. Ancak Luffy'den çok daha iyi B.hakisi olmalı ve bir de G4 darbelerine Dofy kadar dayanabilmeli ki yensin. Bu da bana pek olası gelmiyor.

Urouge, arena savaşında savaşan kaslı dev adamlardan pek farklı gibi gözükmüyor. Seriye çok etkisi olabilecek bir karakterde değil. Bana kalırsa doldurma bir karakter, seride gördüğüm en amaçsız karakterlerden birisi.

Kısaca; "overrated".

Dofy Luffy'e tekme attığında koka olduğu halde hala lastik diyordu. Yeni dünyaya gelene kadar Luffy lastik olduğu için çok defa çok güçlü saldırılardan kurtuldu. Yeni dünyada haki bu durumu değiştirecek derken bu kez de bu olay çıktı. Luffy hala fiziksel saldırılara karşı çok dayanıklı. Kesici delici, element bazlı, büyü gibi saldırılar lazım Luffy'e ciddi hasar vermek için. Oruç ise böyle bir şey kullanırken görülmedi. Ancak Luffy'den çok daha iyi B.hakisi olmalı ve bir de G4 darbelerine Dofy kadar dayanabilmeli ki yensin. Bu da bana pek olası gelmiyor.
Luffy'nin yeni dünyada kazandığı hareketleri saydırıyorsunda, Urouge daha bir şey görmedik. Ama supernova olduğunu ve bir komutan indirdiğini iyi biliyoruz. Diğer supernova'lardan farklı bir seviye çıkabilir veya meyvesini göre bir komutan denk getirmiştir luffy gibi, öyle yenebilmiştir. ;)

Meyvesi Luffy'e aşırı tersten olsa Luffy'nin Kg ile oda olmadı Kkg ile tek hamlede düşürebileciğini düşünüyorum Oruç'u. G2-3 karşısında Urouge'a şans verebilirim ama G4 aşar Oruç'u.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık