Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üç vs. Hatamız!

Mesela Buggy-Mihawk. Seri başlarında Zoro yine aynı şekilde yenildi. Yeteneği kılıç ustalarına ters olmasa böyle mi olurdu?
Lufy vs Enel gibi ekstrem şeyler hariç, çok bir avantajı yok. Ben sana güç olarak seviyeden bahsettim. Misal Daz Bones'e karşı Lufy lastik şansı yok. Vurdukça kesilir dersem herkes güler bana değil mi? Böyle diyorum. Kraker'in meyve ters o yüzden misal X yonkounun sağ kolunu alır diyebilir miyiz ya da Kata'yı misal. Bunlardan bahsediyorum.

Gerçekten kural 2 de hiçbir sorun görmüyor musun?
2. kuralı kusura bakma ama bayağı çarpışmışsın. Vs anketi dediğin zaten birbirine yakın güçlerdeki kişilerin çarpışması. Nemrut sinek, kimleri kimlere aldırırır demişsin. Kaido'yu Buggy'ye aldıralım öyleyse. Ama konu sahibinin onu kastettiğini sanmıyorum. Çünkü tanımda farklı şeyler yazıyor.
Onun dışında başka şeyler de devreye giriyor. Mecburiyet demiş mesela. Luffy kuş kafesi olmasaydı kendini kısa sürede tüketir miydi?

2. kuralı kusura bakma ama bayağı çarpışmışsın. Vs anketi dediğin zaten birbirine yakın güçlerdeki kişilerin çarpışması. Nemrut sinek, kimleri kimlere aldırırır demişsin. Kaido'yu Buggy'ye aldıralım öyleyse. Ama konu sahibinin onu kastettiğini sanmıyorum. Çünkü tanımda farklı şeyler yazıyor.
Onun dışında başka şeyler de devreye giriyor. Mecburiyet demiş mesela. Luffy kuş kafesi olmasaydı kendini kısa sürede tüketir miydi?
Ben en azından duygu konusunda eminim kesinlikle sıkıntı çıkarır bu kural ama tabi senin dediğin gibi çeşitli senaryolu bir vs de bu kural uygulanabilir.Son zamanlarda böyle vsler gördüğümü de hatırlamıyorum gerçi.En fazla olsa arena su lav gibi ortamlar konulur burada pek bu kurala ihtiyaç yok.

Ben en azından duygu konusunda eminim kesinlikle sıkıntı çıkarır bu kural ama tabi senin dediğin gibi çeşitli senaryolu bir vs de bu kural uygulanabilir.Son zamanlarda böyle vsler gördüğümü de hatırlamıyorum gerçi.En fazla olsa arena su lav gibi ortamlar konulur burada pek bu kurala ihtiyaç yok.
Biz ne vsler gördük :( Aslında vs vs konularına ihtiyaç yok ya neyse.

2. madde en fazla katıldığım maddedir, Shanks vs Kaidou anketinin belli başlı bir sonucunun olmayışını buna bağlamıştım.
Shanks haki master olarak bir iki sahnede gösterilen karakter, bu karakter hız olarak da iyiyse Kaido'ya karşı şansı katlanır.Ama Kaido'ya verenler de haklı, mangaka beklentiyi en diye en üste taşıdı.
Yani 2. maddeyi diğer arkadaşların aksine destekliyorum (Luffy vs Croco , Ace vsleri)
1. maddeye pek katılamıyorum; ağır işleyen seride beklentilerin baş göstermesi gayet olağan.Shanks işlenene kadar 3 yıl geçecek. Birileri bu susma orucuna isyan edebilir. :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık