Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üç Büyükler Arasında Güç Seviyeleri En Uçuk Seri

Üç Büyük Battle Shounen Arasında Güç Seviyesi En Uçuk Seri?

• Kullanılan toplam oy
    226
Mızrak diyeyim, özel bir şey açıklamadı ama sonda mızrakla ilgili bir şey oldu. Keramet mızrakta.
Olabilir valla doğru söylüyorsun oğluna tepki vermişti galiba silah.

Ejder ailesi en güçlü aile. Sarı Kırmızı Siyah ejderler en savaşçıları. Bunlar arasından da Tian pus perdesi ve kan mızrağıyla öne çikmış, tüm karanliklari yok edince diğer tanrılar bizimkinin gerćek gücünü görmüş nerflemek istemişler. Bai Longu öldürünce de ters tepmiş işte. Adamın gücü dışında bir artısı söylenmedi ama yetiyor işte güçlü olmasi da. :D
Bunları mangada okumuştuk zaten benim demek istediğim kırmızı ve sarıdan ne farkı vardı da hepsi bir Tian tek iken aldı hepsini.Tian vs all oldu işte kardeşlerine karşı bunu nasıl yapabildi arada uçurum var yani.O açıdan güç dengeleri biraz soru işaretiydi tian konusunda.

Bunları mangada okumuştuk zaten benim demek istediğim kırmızı ve sarıdan ne farkı vardı da hepsi bir Tian tek iken aldı hepsini.Tian vs all oldu işte kardeşlerine karşı bunu nasıl yapabildi arada uçurum var yani.O açıdan güç dengeleri biraz soru işaretiydi tian konusunda.
Net bir açıklama yok. Kerameti ister mızrakta gör, istersen kara kaşında kara gözünde. Hikaye Ah Gou’nun ve onun yolu olunca bu tarz sorular cevapsız kaldı.

Naruto'nun güç seviyeleri mangaka tarafından bilerek kısılmış. Yoksa tanrı mode dolaşan Naruto'nun hala raşengan atmasını falan açıklayabilir mi :S Bu çocuk her elemente hükmeder hale gelmiş ama jutsu bilmediği için dolup taşan bu gücü sınırlı kullanabiliyordu. Madara da aynı şekilde, tabletten çözümlediği şeylere kadar bildiklerini ve kendi tekniklerini yapabiliyor sınırsız güç ile. Kaguya mesela şak diye boyut değiştiren çakranın her türlüsü, kekkei genkai falan ne varsa herşeyin çıktığı kişi ama ne hikmetse gücü kısılıyor yeni güç elde etmiş bebeler karşısında. Parmak şıklatması ile herkesi yok edebilecek bi karakter ama mangakanın çizmek istediği senaryo bu değildi ve bok etti.

Soru işareti yok, arada uçurum vardı işte. Tian en kudretli savaşçıydı, adını duyunca kırmızıyla sarıda bir irkilme oluyordu, mutlak surette en güçlüleriymiş bu adam. Bu yüzden ondan korkmuş ortadan kaldirmak istemiş panghu :D neden en güçlü diyecek olursan pus perdesi bunda en etken denilebilir. En büyük kadim güç pus perdesi. Ah gouda ve sonrasinda Lan Yuede çıkınca direk Tianin gücü vurgusu yapılıyor. Hem savunma hem saldırı gücü veriyor. Ki Tian 3 4 farklı kadim gücü aynı anda kullanabiliyor. Tek gücü de değil yani pus perdesi.

Yapma allasen Ozan. Hastalığı vardı adamın gücünü etkliyordu otomatik olarak.

@Alpamis

Hastalığı gücünü düşürüyordu.
Tamam ama yine de seri sonundakiler kadar güçlü değildi bence. Tian'a karşı ise kimse rakip olamadı.:D

Buna katılıyorum Tian neden bu kadar özel altı boş kaldı. Yani onunla aynı soydan gelen Ejderler vardı yine de.

Tamam ama yine de seri sonundakiler kadar güçlü değildi bence. Tian'a karşı ise kimse rakip olamadı.:D
Seri sonundaki Luffy = Tian olur mu dersin ? :)

Yalnız ben şaka maka Roger'ı öyle hayal ediyorum.Ama sadece hayal ediyorum o ayrı. :D Ben tek siz hepiniz gelin bakayım diye keklik gibi avlayacak bir adam. :D Ne müthiş olurdu be düşüncesi bile heyecan verici.

Seri sonundaki Luffy = Tian olur mu dersin ? :)

Yalnız ben şaka maka Roger'ı öyle hayal ediyorum.Ama sadece hayal ediyorum o ayrı. :D Ben tek siz hepiniz gelin bakayım diye keklik gibi avlayacak bir adam. :D Ne müthiş olurdu be düşüncesi bile heyecan verici.
Öyle bir güç çıkmayacak seride hacı. Olsa zaten Roger indirmişti. OP'ta güçler daha dengeli dağılıyor.

Tian olayı aslında çok yaptım olduya geldi. Ben öyle bir şey beklemiyordum. Yani Mangaka öncesinde o havayı vermedi. Tamam güçlüydü. En güçlü Tanrı idi ama diğer bütün her şeyi 7-8 kere yaratıp sonradan canı sıkıldığı için yok edecek kadar güçlü yani Serinin yazarı olmasını kimse beklemiyordur. Bundan eminim.

Naruto ve Bleach'te sonlarda böyle tanrısal güçler çıkmıştı. OP'ta çıkar mı belli değil. Dünyanın en güçlü adamı olarak anılan WB bile ne yapabildi gördük.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık