Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üç Büyükler Arasında Güç Seviyeleri En Uçuk Seri

Üç Büyük Battle Shounen Arasında Güç Seviyesi En Uçuk Seri?

• Kullanılan toplam oy
    226
Ichibei ve allmight naruto da kilere genjutsudan fazlasını yapar gibin...
Ichibei seviyesi veya üstü bir ton karakter sayarım ben sana Naruto'dan. Yhwach seviyesi ise bir kaç tane.

Dur hatta bir sıralama deneyeyim;

Kaguya
Hagoromo
Juubi Jinc. Madara
Naruto
Sasuke
Yarı Juubi Jinc. Obito
Toneri
Hashirama

Burada saydığım isimlerden en güçsüzlerinden biri Toneri'dirki o bile ayı dilimleyebiliyor. Naruto durdurmasa ayı dünyaya çarpacaktı vs. zaten.

Naruto net daha güçlü benim için. Ki zaten şöyle bir şey var belli bir seviyenin üstündeki karakter sayısı Naruto'da daha fazla.

Naruto>>Bleach>One piece

Bleach'in one piece den önde olmasın tek sebebi hax ve zeka farkıdır.Atak gücü ve fiziksel özellikler fersah fersah üstündedir one piece.

Naruto zaten bu ikisi ile kıyaslanmayacak kadar güçlü bi evren.Hagoromo JJ Madara Kaguya gibi varlıklar zaten o iki evreni sololar

Naruto buradaki en masumu kalıyor. Bleach'ı söylemeye gerek bile yok. One Piece'de de öyle abartılı güçler var ki şaşırmamak elde değil. Kılıçla bir slash atıyor 800 metre boyundaki Pica'yı ikiye yardı, Kizaru bir tekme sallıyor ayağından çıkan lazer devasa bir patlama yapıyor. Akainu gökten devasa yumruklar yağdırıyor. Kuzan okyanusu bir anda buza çeviriyor. Law'ın kılıcı yerin çekirdeğine ulaştı neredeyse yerde koca bir krater açtı. Luffy, Doffy'ye bir yumruk vurdu bütün şehir havaya kalktı.

Bleach>>>>>>>>>>One Piece>>Naruto

Ichibei seviyesi veya üstü bir ton karakter sayarım ben sana Naruto'dan. Yhwach seviyesi ise bir kaç tane.

Dur hatta bir sıralama deneyeyim;

Kaguya
Hagoromo
Juubi Jinc. Madara
Naruto
Sasuke
Yarı Juubi Jinc. Obito
Toneri
Hashirama

Burada saydığım isimlerden en güçsüzlerinden biri Toneri'dirki o bile ayı dilimleyebiliyor. Naruto durdurmasa ayı dünyaya çarpacaktı vs. zaten.

Naruto net daha güçlü benim için. Ki zaten şöyle bir şey var belli bir seviyenin üstündeki karakter sayısı Naruto'da daha fazla.
Bleach karakterleri ruhsal varlıklar.Reiatsu ve ruhsal beden olduğu için ciddi hasarları çok zor alıyorlar.Normal insanlardan üstünler normal insanları salatalık gibi dilimleyip geçiyorlar misal Zaraki sıkıcı demişti.İchigo’ya 50 tane yumruk sallayıp kan alamayabiliyorsun doğru düzgün yada Zaraki’ye Pica gibi vur adam zayıfken bile kaslarını gevşetiyordu.Yani o açıdan bakmak lazım.

Bleach'teki karakterler ışıktan çok çok daha hızlı hareket ediyorlar. Naruto'daki çıta bu kadar yüksek değil bence. One Piece bu ikisinin çok gerisinde kalıyor her anlamda.

Güç açısından Bleach olsa da dayanıklılık açısından açık ara One Piece. Luffy, Bleach'teki en güçlü saldırıyı yese ölmez. Law, Madara ile dövüşse bu benim son saldırım diye diye Madara'nın çakrası bitene kadar dövüşür. Jinbei'ye defalarca burası "benim öleceğim yer" dedirtirler ama öldüremezler...

Söylemler olarak bakınca Bleach en uçuğu ama feat düzeyinde bakarsak Naruto en önde olan seri. One Piece açık ara geride ikisinden güç seviyesi olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık