Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Truman Show'da Olsanız ?

Siz Olsanız Nabardınız

• Kullanılan toplam oy
    40
Sirkteki maymun şeklinde bir ifade ortaya koyan kişi o konumda olmak istemeyen bir kişiyse aynı şekilde benzer hapis altında kalma ve başkalarının zevki için özgürlüğünden olma gibi sebeplerden dolayı diğer koşulları da aynı şekilde istemeyecektir. Bu durumda birini sorun görüp diğerini sorun görürse ortaya çelişki çıkar. Mutlak gerçeklik şeklinde bir ifade yok fakat sen bu şekilde görüyorsan burasaki sıkıntı konudan bağımsız demektir. Neye alındın bilemeyeceğim artık.
Memlekette virgül kıtlığı mı var, 4 defa okudum ne dediğini anlamak için.://

Önceki mesajının ilk cümlesinden rahatsız oldum. Birkısım göreceli ve tartışmalı konularda neyin doğru olup olmadığına bireysel anlamda biz karar verememeyiz. Kesin bir yargı belirtmeyi ise çok ekstrem buluyorum.

Çok güzel bir filmdi, Truman karakterinin yerinde olsam çeker giderdim tabii ki. O dakikadan sonra hiç birşey eskisi gibi olmayacak, hatta show olaylarını öğrendikten sonraki hafızamı silmeyi teklif etseler dahi dışardaki bilinmemezlik ve içinde bulunacağım boşlukdan ötürü düşünemiyorum bile kalmayı.

İzlemek yeni nasip oldu konu açılınca gördüm kesinlikle çıkardım hayatım boyunca hep gerçeği merak ettim ve ölene kadar da edicem

En sevdiğim 3 filmden biridir. Truman'ın yerinde olsam o kadar cesur davranamazdım. Ama kesinlikle çıkmak isterdim. Tüm dünya tarafından izlenmek rahatsız edici olsa gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık