Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Truman Show'da Olsanız ?

Siz Olsanız Nabardınız

• Kullanılan toplam oy
    40
Mutsuzsa gitmek ister insan aslında. Keyfim yerinde olacaksa, kalmayı tercih ederim.

@kadir †. Başlıktaki da ayrı olmayacak. Gözüme takıldı, yapmasam olmaz şimdi. :)

Sirk maymunu benzetmesi yapılıyor da hayvanat bahçeleri yanlıştır diye ortaya fikir atsam taşa tutarsınız. :(

Yönetmenlerle her ay bir isteğimin(herhangi bir) gerçekleşmesi üzerine anlaşma yapardım ve orada yaşamaya devam ederdim.

Reklam gelirlerinde anlaşırsak, hafta sonları da tatil olursa bakarız. Reklam demişken reklamlara çıkan her ürünü kullanıyor karakter la, hem de para verip.Bi sponsorluk da yapmak lazım. Ayrıca sigorta da lazım, sonuçta bu ürünler kanserojen yarın öbür gün mentollü şampuan yüzünden kısır kaldak nolcak ha!

Şimdi burada birçok kişi çekip gideceğini söyleyecek fakat aslında kimse çekip gitmiyor, gidemiyor.

Not: Çekip giderim.
Not2: @twei leştim iyice.
O ne demek şimdi :artiz:

Yalanlar çabuk açığa çıksa da kabullenmesi zor geliyor, onla yaşamak ondan kaçmaktan, inandığın temellere hayat kurmak daha kolay.

Neyse’yi unuttun. :)
Yaaaaa :T

Sirk maymunu benzetmesi yapılıyor da hayvanat bahçeleri yanlıştır diye ortaya fikir atsam taşa tutarsınız. :(
Ben destek veririm o konuda sana. Hayvanat bahçeleri hayvanların sağlıklı ortamlarından alınıp şov amaçlı kullanılan iğrenç mekanlar. Gitmedim.1 ve 2. dereceden hiçbir yakınımın gitmesine de izin vermedim,vermeyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık