Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Defalarca özür diledi olayının gerçek olduğunu sanmıyorum. İsterse aynı bölüm içinde Luffy-Zoro ve Sanji'yi öldürür. Kimseye de bunun için hesap vermek zorunda değil yani. Kishimato haftada bir kişiyi harcıyordu, kimseye bir şey söylemedi mesela. :oleyo:

Ayrıca ben Law'ı daha fazla sevsem de Ace, Law'dan daha çok sevilen bir karakter yani. :(
Ace kim ya daha çok sevilsin.... :(

Türkler arasında olabilir ama Japonlar arasında sanmıyorum. Law, 1999 yılından beri olan bir seride ilk defa Zoro'yu geçip Luffy'e en yakın oyu alan kişi. Sanji bile hiç geçememiş. Law bir ilk. Oda'yı şaşırtan tek karakter. Japonya'da gezmeye gitmiş birisi bu dressrosa zamanı olmalı mağazalarda zoro/sanji motifli eşyalar bulmakta zorlanmış. Etrafta hep Law desenli eşyalar varmış. Neden Law bu kadar popüler diye sitede soruyordu.
Tamam da, popülerliği bir arc sürdü işte. Mesele orada.

Ace kim ya daha çok sevilsin.... :(
Keşke haklı olsan... :(

Öff canınız yandı o arc sizin ya resmen kıskanıyorsunuz.... Merküriy senii :oleyo2:
Benim niye canım yansın? NALAKA yani? O zamanlar hiç mi hiç sevmediğim, Luffy ve Law tarafından indirilemez denilen Dof dayak yedi. Pica'dan dayak yiyecek, ondan sonra anca yenecek denilen Zoro da tek atarak yendi. Vasıfsız amiral de Akainu tarafından azarlandı. Daha ne isteyebilirim? :D

Tamam da, popülerliği bir arc sürdü işte. Mesele orada.
Popülerliği devam ediyor ki hiç olmadığı Totto Land esnası yapılan ankette 4. oldu. Sanji arc olmasına rağmen Sanji Zoroyu geçemedi. Popülerliği devam ediyor ki gördüğüm en çok desenli eşyalar Law Luffy Zoro ya ait. Sanji bile bunlarda gördüğüm kadar göremiyorum. :D

Ayrıca şimdi yazın çıkacak filmde Law da var. Oda, Lawı çok havalı çizmiş. O filmle de patlar gider. :oleyo2:

Benim niye canım yansın? NALAKA yani? O zamanlar hiç mi hiç sevmediğim, Luffy ve Law tarafından indirilemez denilen Dof dayak yedi. Pica'dan dayak yiyecek, ondan sonra anca yenecek denilen Zoro da tek atarak yendi. Vasıfsız amiral de Akainu tarafından azarlandı. Daha ne isteyebilirim? :D
Maşallah arc ı özetledi. Valla senin canın yanmamış olabilir ama o sıralar bazılarında sessizlik hakimdi... Anket sonuçları açıklandıktan sonra .. :oleyo2:

Popülerliği devam ediyor ki hiç olmadığı Totto Land esnası yapılan ankette 4. oldu. Sanji arc olmasına rağmen Sanji Zoroyu geçemedi. Popülerliği devam ediyor ki gördüğüm en çok desenli eşyalar Law Luffy Zoro ya ait. Sanji bile bunlarda gördüğüm kadar göremiyorum. :D

Ayrıca şimdi yazın çıkacak filmde Law da var. Oda, Lawı çok havalı çizmiş. O filmle de patlar gider. :oleyo2:
O arc Sanji arc değil, Sanji gömme arcı idi. En sevdiğim karakterin hater'ı oldum neredeyse. Orayı geçelim yani. :ehe:

Dört mü üncü olmuş? :eek: Aklımda çok daha düşük diye kalmıştı. Neyse ölümü daha çok üzüntü yaratır o zaman. :oleyo: Hem bizim anketlerde ortalarda elenmişti zaten. :ehe:

Maşallah arc ı özetledi. Valla senin canın yanmamış olabilir ama o sıralar bazılarında sessizlik hakimdi... Anket sonuçları açıklandıktan sonra .. :oleyo2:
Ha Doffy çok iyi yerlerde olur diye bekleyenler oldu da Law, Zoro'yu bile geçerek 19 yıllık fark oluşturduğu için dimi tüm bunlar :oleyo2:

O arc Sanji arc değil, Sanji gömme arcı idi. En sevdiğim karakterin hater'ı oldum neredeyse. Orayı geçelim yani. :ehe:

Dört mü üncü olmuş? :eek: Aklımda çok daha düşük diye kalmıştı. Neyse ölümü daha çok üzüntü yaratır o zaman. :oleyo: Hem bizim anketlerde ortalarda elenmişti zaten. :ehe:
Türkler beni ilgilendirmiyor açıkçası. Yani türklere bakacak olsam Law fanı bulamayacağım. :hhh:

Oda ve Japon halkı Law'ı sahiplendiği sürece sıkıntı yok. Zirveye çıkmaya devam. :flaugh:

O sıralar Law'ı severdim ama ben. Wano da Luffy'nin insanları kurtarmasını iğrenç bulduktan ve habire kaçmaya çalışmasından dolayı soğudum. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık