Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Şuanda zaten stratejist kafasında. Hep bir temkinli hep bir temkinli aman bir şey olmasın bir şey olursa olayı şöyle çeviririz şunu yaparız falan. Kafası bi dolu. :fool:
Beyninin işleyiş tarzı Kakashi ve Urahara'ya benziyor. Tabii onlar kadar komplike değil ama. Hem güç, hem karakter yapısı olarak sağlam.

Şuanda zaten stratejist kafasında. Hep bir temkinli hep bir temkinli aman bir şey olmasın bir şey olursa olayı şöyle çeviririz şunu yaparız falan. Kafası bi dolu. :fool:
Kendini kandırma adama savaş yazmak istemiyor artık bu arc 1 dövüş bile yapmadan bitirebilir.
Bunlara alışmak lazım malesef.

Beyninin işleyiş tarzı Kakashi ve Urahara'ya benziyor. Tabii onlar kadar komplike değil ama. Hem güç, hem karakter yapısı olarak sağlam.
Bahsettiğin karakterleri bilmediğin için yorum yapamıyorum ama Law gibilerse doğrudur. :flaugh:

Kendini kandırma adama savaş yazmak istemiyor artık bu arc 1 dövüş bile yapmadan bitirebilir.
Bunlara alışmak lazım malesef.
Ya ne alaka. Adam inadına planda plan diyen biri. Kafası plana çalışıyor. Law gibi bir karakter aklını kullanabildiği bir durum olduğu sürece kılıcına yeltenmiyor. Bu kadar net anlaşılabilinir biri yani. :oleyo2:

Chopper doktor olabilir ama hayali en iyi doktor olmak değil. Ve Law varken Chopper önüne geçemez zaten. Sadece meyvesiyle çok fazla fark atıyor Chopper'a.

Nihai gücü olması benim umrumda değil, Law'ında umrunda değil. Her ölüm eşiğine geldiğinde yaşamayı isteyen, aldığı her nefesi Cora'ya sayan birisi o gücü kullanmaz, kullanmayacakta...

Ölümsüz olması onu yenilmez yapmıyor. Keza bir çok kez yenilmiş biri Kaido.

Ha ayrıca Luffy, Zoro, Sanji kadar en fazla Law'dan para kazanan hatta zamanında bu 3'lüyü bile geçen Law'ı Oda öldürmeyi göze alıyorsa buyursun öldürsün, kendi bilir. Ama bu sefer Ace'tan daha fazla özür dilemek zorunda kalır. Çünkü kendi de biliyor. Kendisini en fazla şaşırtan karakter Law.

Ben diyeceğimi de dedim. Okuyup göreceğiz.
Chopper'ın arkasında Oda var. Mantık bekleme. Shonen okuyoruz. Seri sonunda Chopper, doktorluk konusunda her türlü fark atmış olacak.

Bu arada diğer şeyler için de lafım aynı. Shonen okuyoruz. O güç gösterildi ve kullanılacak yani muhtemelen. En iyi ihtimalle bu arc olmaz, son arc olur. Ama kullanılır.

Law Dressrosa'da seviliyordu bu arada, son anketlerde Sanji, Zoro falan öne geçmişti.

Kos koca lakabı bile ölüm cerrahı olan adamı bandaj bandaj meyvesi yemiş Chopii ile kıyaslamak cidden çarpılma nedenidir. Law bildiğin cerrah Choppi doktor, demeye bile utandım. Kıyas yapılacak bir şey bile yok. Bepo nun bilgileri bile Choppi den fazladır. :artiz:

Son düzenleme:
Law adamdır Luffy'nin kardeşlerinden birisidir,ekibin plan kurucusu strateji uzmanıdır.Seri sürdüğü sürece hep Luffy'nin çevresinde olur umarım ve dostlukları ölene kadar sürer.

Chopper'ın arkasında Oda var. Mantık bekleme. Shonen okuyoruz. Seri sonunda Chopper, doktorluk konusunda her türlü fark atmış olacak.

Bu arada diğer şeyler için de lafım aynı. Shonen okuyoruz. O güç gösterildi ve kullanılacak yani muhtemelen. En iyi ihtimalle bu arc olmaz, son arc olur. Ama kullanılır.

Law Dressrosa'da seviliyordu bu arada, son anketlerde Sanji, Zoro falan öne geçmişti.
Kitetsu'nun laneti de gerçekleşecek şu mantığına bakıldığı zaman.

Kos koca lakabı bile ölüm cerrahı olan adamı bandaj bandaj meyvesi yemiş Chopii ile kıyaslamak cidden çarpılma nedenidir. Law bildiğin cerrah Choppi doktor, demeye bile utandım. Kıyas yapılacak bir şey bile yok. Bepo nun bilgileri bile Choppi den fazladır. :artiz:
Gel de anlat işte. Law mevzu değil Ope ope nin kendisi Chopper a tek atıyor. Neymiş arkasında Oda varmış. Luffy'nin yanına Law ı çizenin arkasında da Oda var. Hikayesinde en iyi doktor olma isteğinden bahsedildi. Orasını da artık Oda toparlasın yapsın bir şeyler. Boşuna hikayesinde söylenmemiştir bu diye düşünüyorum. :hoo:

Law'ı bu kadar kendi tayfasından bağımsız çizip bizim tayfaya yakın tutuyorsa vardır illa ki bir nedeni ve bu nedeni o gücü değil.

Oda SBS de Law'ın aklında sadece Cora var demişti. Uğruna bir can feda edilmişken Law o canı bile bile asla hiçe saymaz. En azından Oda böyle konuşmazdı.

Law adamdır Luffy'nin kardeşlerinden birisidir,ekibin plan kurucusu strateji uzmanıdır.Seri sürdüğü sürece hep Luffy'nin çevresinde olur umarım ve dostlukları ölene kadar sürer.
Law öyle bir çiziliyor ki hükümet bile tek adammış gibi konuşuyor. Kaptanlık sıfatıyla hiç anılmadı. Tayfasından fazla bağımsız. Ben arc sonu ya tayfaya katılır diyorum ( Luffy ki bu ilişki ben bitti demeden bitmez sen benim nakamamsın diyen biri ) ya da bahsettiğin gibi sonuna kadar Hasır Şapkalarla yoluna devam eder diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık