Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Mantıklı.

Sence Gustang ya da bir aile lideri Luslec ya da Jinsung'a White'a yaptığı muameleyi yapabilir mi?
White'ın gücü kendsinin de pek anlamadığı bir büyüden geldiği için kulede shinsooyu en iyi anlayan seviyeci karşısında öyle çaresiz düştü bence. Her ne kadar Jinsung'u aile liderler için bir rakip olarak görmesem de yüksek defansı ve güçlü teknikleri sayesinde öyle şaka gibi duruma düşmez gibi. Tabi Gustang'e dokunabileceği de şüpheli.
Ayrıca White'ın sıralamasıyla ilgili bir ipucu da Jinsung'dandı. Baam trense binmeye karar verdiğinde '' Trendeki kişi eğer benim tahmin ettiği kişiyse, yalnızca beni yenersen gitmene izin veririm'' dedi. Yani trendeki kişi benim kadar tehlikeli gibi bir anlama çıkıyor.

White'ın gücü kendsinin de pek anlamadığı bir büyüden geldiği için kulede shinsooyu en iyi anlayan seviyeci karşısında öyle çaresiz düştü bence. Her ne kadar Jinsung'u aile liderler için bir rakip olarak görmesem de yüksek defansı ve güçlü teknikleri sayesinde öyle şaka gibi duruma düşmez gibi. Tabi Gustang'e dokunabileceği de şüpheli.
Ayrıca White'ın sıralamasıyla ilgili bir ipucu da Jinsung'dandı. Baam trense binmeye karar verdiğinde '' Trendeki kişi eğer benim tahmin ettiği kişiyse, yalnızca beni yenersen gitmene izin veririm'' dedi.
Jinsung abiye ben 18-35 arası bir sırayı layık görüyorum ya. Malum kimin olduğu açıklanmadı. Tabii bu bir fan boy temennisi, ancak Jinsung bir aile liderine diş geçirebilir bence, yenemese de.

Jinsung abiye ben 18-35 arası bir sırayı layık görüyorum ya. Malum kimin olduğu açıklanmadı. Tabii bu bir fan boy temennisi, ancak Jinsung bir aile liderine diş geçirebilir bence, yenemese de.
Jinsung Hwaryun tarafından '' Avcıların bile dövüşte küçümseyemeceği biri'' olarak anıldı ama Fug'ın iki numarası falan çıkmasını beklemiyorum açıkçası. Her ne kadar Karaka acemi, White düşmüş olsa da ilk 4-5 avcı bayağı sağlam çıkacaktır.

Labsente

Benim sormak istediğim bir şey var?

Bu Rachel hiç bir yetisi olmamasına rağmen nasıl bu kadar yükseğe çıkabiliyor. Sadece Baam'ın zaafı olduğu için falan mı? Hayır madem o kadar güçlü kişiler var Baam çok rahat öldürülebilecek bir hedef niye Rachel gibi vasıfsız birisinin de çıkmasına izin veriyorlar. Bu Rachel olayları zorlama gibime geliyor şimdiye kadar.

Benim sormak istediğim bir şey var?

Bu Rachel hiç bir yetisi olmamasına rağmen nasıl bu kadar yükseğe çıkabiliyor. Sadece Baam'ın zaafı olduğu için falan mı? Hayır madem o kadar güçlü kişiler var Baam çok rahat öldürülebilecek bir hedef niye Rachel gibi vasıfsız birisinin de çıkmasına izin veriyorlar. Bu Rachel olayları zorlama gibime geliyor şimdiye kadar.
Rachel Baam gibi bir kuralsız. F.U.G o sebeple muhafaza ediyor. Ve Headon ile başlangıçta bir anlaşmaları var, onun detayları ve kapsamı hala bilinmiyor.

Labsente

Rachel Baam gibi bir kuralsız. F.U.G o sebeple muhafaza ediyor. Ve Headon ile başlangıçta bir anlaşmaları var, onun detayları ve kapsamı hala bilinmiyor.
Kuralsız olduğunu anlamıştım. Ama hadi diyelim Baam sıradan bir Kuralsız şuana kadar bu bastıra bastıra söylendi ama bir işe de yarıyor bir de Rachel'e bakıyorum sıfır. Sadece yük.

Kuralsız olduğunu anlamıştım. Ama hadi diyelim Baam sıradan bir Kuralsız şuana kadar bu bastıra bastıra söylendi ama bir işe de yarıyor bir de Rachel'e bakıyorum sıfır. Sadece yük.
Rachel'ın yükselişinin dolaylı yoldan sebebi Baam. F.U.G yaşlıları ve 11. şef Karaka Baam'ın zaaflarını çok iyi biliyor. Rachel da bu zaaflardan biri. Ve dediğim gibi bir Kuralsız. O sebeple Mad Dog'un olduğu ekibin başına verildi.

Ve Rachel gördüğünden çok daha fazlası bilgi birikim olarak. İleride anlayacaksın.

FUG’un, Rachel’dan ne gibi bir beklentisi var ki bu denli destek veriyorlar ben de bir anlam veremiyorum. Kızın Baam’ı falan geçtim, Baam kuralsızlar içinde bile kuralsız bir kişilik, diğer kuralsızlarla alakalı hiçbir benzerliği yok. Güç yok, yetenek yok. Höt desen ödü patlayacak cinsten bir korkak üstelik.
Bir amacı var ama o amacın bile kendisinin olduğu şüpheli. Şu zamana kadar gösterilen sadece çok fazla bilgiye vakıf olduğu. Bunun dışında ne FUG’un ne de Gustang’ın kendisine değer verecek hiçbir vasfı yok ama bir şekilde iki taraftan da destek aldı. Hele Gustang tarafından verilen vatoz olmasa kendisini savunmaktan bile acizin teki.
Ulan her şeyi geçtim kızın kuralsız oluşu bile Baam sayesinde. Şu bildikleri olmasa var ya.
Bizi böyle gereksiz ve çöp bir karakterle meşgul eden SIU’ya da selam olsun.

Ben serinin bu safhadan sonra tamamen işleyişinin değişeceğini düşünüyorum. Hwaryun’un dediği gibi Baam ordan çıkarsa kulenin tarihini tekrardan yazacak.

One Piece’te Doflamingo’nun düşüşü ile aynı etkiyi yaratacak Ana karakter konusunda ve artık kaçma kovalama şeklinde olacak gibi. Serideki iç içe geçmiş güç odaklarıda birbirinden kesin çizgilerle ayrılacak gibi. Ve Kulede gerçek bir Kaos ve Savaş ortamı olacak.

Güç odakları da benim düşüncem;
Zahard
Fug
Wolhaiksong
Gustang liderliğindeki Poe Bidau Ailesi ve onu destekleyen 1-2 aile

Bu şekilde ayrılınca bizimkiler tabiki Urek Mazino önderliğindeki Wolhaiksong tafarında olacak. Koon da Wolhaiksonga geçişin bağlantı noktası olacak.

Bu arada ben Atölye’ninde saf tutarak aralarındaki ilişkiden dolayı Poe Bidau ailesini destekleyeceğini düşünüyorum. Diğer ailelerin destekleme sebebi ise Zahard’ın kurduğu düzenden sıkıldıkları ve bu Kaos ortamını fırsat bilerek Zaharda karşı şansları olduğunu düşünmeleri olacak.

Ama bu 1 e karşı 3 şeklinde bir mücadele olacağından. Zahardın güçleri çok fazla bölünecek. 1. Katın Gardiyanının tavrından çıkardığım üzere Gardiyanlarda saf tutacak gibi. Bu birazda Zahardı düşürecek hamle oldu Siu tarafından.

İşler biraz daha hızlanacak ve eskisi gibi kule tırmanma işinden cephe savaşlarına dönecek.

388. Bölüm seri için milad oldu.
Bize ise zevkle takip etmek ve keyfini çıkarmak düşer.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık