Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Baam'ın bu kadar hızlı bir şekilde çok güçlü olması pek hoşuma gitmiyor. Bir yerde SIU Baam ne kadar güçlü olursa olsun Androssi ile eşit olacak falan demişti sanırım forumda biri öyle yazmıştı. ??? Yahu nasıl ???? Ayrıca A.A. çok geride kaldı. Bir de tog wikisini takip eden arkadaşlar var mı? Allahım rachel'a bir laf et wikide linç ediliyorsun resmen. Meğer baya fanatikleri varmış Rachel'ın. :D
Böyle bir şey ilk senden duydum.

Androssi olayı yanlış apaçık.:D Baam şu an üç tane Androssi susuz getirir.:)

Evet SIU ''Köpekbalığı yavruları ne kadar küçük olursa olsunlar sardalyelerle birlikte yüzemezler'' lafını ilk kez birinci sezonda söyledi. A.A Baam'ı takip edebilmek için elinden geliyor ama yüksek potansiyelle doğmamış malesef.
Yani shinsoo kullanma konusunda güçlü olmadığını biliyorduk da bir bang oluştururken zorlanması şaşırttı beni.

Androssi'yle ilgili öyle bir şey söylendiğini hatırlamıyorum. Birinin kendi kanaatidir muhtemelen.

Evet SIU ''Köpekbalığı yavruları ne kadar küçük olursa olsunlar sardalyelerle birlikte yüzemezler'' lafını ilk kez birinci sezonda söyledi. A.A Baam'ı takip edebilmek için elinden geliyor ama yüksek potansiyelle doğmamış malesef.
Yani shinsoo kullanma konusunda güçlü olmadığını biliyorduk da bir bang oluştururken zorlanması şaşırttı beni.
O söz baya başlarda söylendiği belli oluyor. Çünkü Mangaka'nin fikri değişmiş gibi. Yola çıkmış üç arkadaştan baya güçlü olacak. Öncesinde geride tutuyordu diğer ikiliyi. Tabi Baam hala çok güçlü olacak ama en azından şu bölümlerde gördüğümüz Eduan- Zahard güç ilişkisi gibi bir ilişki olur bence Raki-Kon ve Baam arasında.

Çünkü görüyoruz ki tam olarak dediğin konuya Mangaka bu bölümlerde parmak basıyor. Kon kendini sorguluyor onu yavaşlatan benim diye. Sonrasında da eğitimi kabul edio şimdiki güçlerini kazanıyor. Açıkçası Mangaka'nın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için yaptığı bir hamle bu. Öncesinden beri bunu mu planlıyor bilmiyorum ama öncesinde zipkinci değil de Fenerci olarak onu tutması aksini gösteriyor. Yani Siu'nun fikri değişmiş gibi duruyor. Aynı zamanda Rak içinde çok güçlü bir soydan geliyor dedirterek yolunu açtı.

Açıkça atalarını yerini alacaklar işte.

O söz baya başlarda söylendiği belli oluyor. Çünkü Mangaka'nin fikri değişmiş gibi. Yola çıkmış üç arkadaştan baya güçlü olacak. Öncesinde geride tutuyordu diğer ikiliyi. Tabi Baam hala çok güçlü olacak ama en azından şu bölümlerde gördüğümüz Eduan- Zahard güç ilişkisi gibi bir ilişki olur bence Raki-Kon ve Baam arasında.

Çünkü görüyoruz ki tam olarak dediğin konuya Mangaka bu bölümlerde parmak basıyor. Kon kendini sorguluyor onu yavaşlatan benim diye. Sonrasında da eğitimi kabul edio şimdiki güçlerini kazanıyor. Açıkçası Mangaka'nın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için yaptığı bir hamle bu. Öncesinden beri bunu mu planlıyor bilmiyorum ama öncesinde zipkinci değil de Fenerci olarak onu tutması aksini gösteriyor. Yani Siu'nun fikri değişmiş gibi duruyor. Aynı zamanda Rak içinde çok güçlü bir soydan geliyor dedirterek yolunu açtı.

Açıkça atalarını yerini alacaklar işte.
Rak'ın kökeni hep gizli tutulmuştu ve kuleye Baam kadar yabancı olduğu belli oluyordu satır aralarında. Yani onun geçmişinden böyle bir şey çıkması çok şaşırtıcı olmadı benim için. Ayrıca (Rock=Rak :p )
Ama Koon'un Enna Core gibi bir p. uptan sonra zıpkıncıya dönmesi daha önce de söylediğim gibi ani oldu sanki.
Tabi bu p. up iyi gözüküyor falan da sonunda ulaştığı seviye Ran, Yihwa gibi aile yeteneklerine hakim ana soydan kişiler gibi oldu. Tabi üstüne zekayı ekleyince diğerlerini kesin geçer artık da şu an Baam'ın ulaştığı seviye çok farklı.
Neyse alışacağız artık bu yeni güçlere, buz en azından A.A'ya uyan bir element.

Rak'ın kökeni hep gizli tutulmuştu ve kuleye Baam kadar yabancı olduğu belli oluyordu satır aralarında. Yani onun geçmişinden böyle bir şey çıkması çok şaşırtıcı olmadı benim için. Ayrıca (Rock=Rak :p )
Ama Koon'un Enna Core gibi bir p. uptan sonra zıpkıncıya dönmesi daha önce de söylediğim gibi ani oldu sanki.
Tabi bu p. up iyi gözüküyor falan da sonunda ulaştığı seviye Ran, Yihwa gibi aile yeteneklerine hakim ana soydan kişiler gibi oldu. Tabi üstüne zekayı ekleyince diğerlerini kesin geçer artık da şu an Baam'ın ulaştığı seviye çok farklı.
Neyse alışacağız artık bu yeni güçlere, buz en azından A.A'ya uyan bir element.
Sorma şu an ki seviyesi Yuri ile kıyaslanır mı? Sence genel anlamda nereye koyarsın şu an ki Baam,Zahard ve Eduan'ı.

Bana Ha Jinsung'un sıralaması baya şaşırtacak bizi diye geliyor ama bakalım. Reyizin görelim artık.:D

Sorma şu an ki seviyesi Yuri ile kıyaslanır mı? Sence genel anlamda nereye koyarsın şu an ki Baam,Zahard ve Eduan'ı.

Bana Ha Jinsung'un sıralaması baya şaşırtacak bizi diye geliyor ama bakalım. Reyizin görelim artık.:D
Şu an Baam'ın seviyesi konusu forumlarda falan tabu oldu baya, Siu da blog yazısında söylemiyorum işte yiyin birbirinizi demiş :D
Baam'ın Küre tekniği ve Kırmızı Barinin belli bir alandaki shinsooya mutlak hakimiyetinin uyumu çok iyi. Lecalicus yılanına yaptığı gibi teknikleri bir anda bir bangin içine sıkıştırabilir ki bunun bir benzerini Karaka'nın Karanlık dünyasına yapıyım derken nanayı yiyordu az kalsın ama muhtemelen şu an yapabilir.
Ama öte yandan fiziksel dayanıklılığı ortalama seviyeciden belirgin biçimde düşük ve bence ortaya koyabileceği yıkımın boyutları da çok yüksek değil.
Valla net bir şey söyleyemiyorum bir yüksek seviyecinin saldırısını durdurabilir ama statlarının ortalamasını iyi seviyeci çıkmaz gibi bilemedim :p

Eduan, Zahard'ın statları dengeli ama çok fazla seviyeci savaşı görmedik o yüzden tamamen işkembei kübradan sallıcam 1 yeni seviyeci 100 yüksek seviyeci sınırıysa 70-90 aralığındadırlar yani Karaka civarı.

Son düzenleme:
Baam gücü üzerinde mutlak kontrol kazanana dek tam bir güç seviyesinden bahsedemeyiz bence, hedef aldığını bir türlü tutturamıyor şimdilik. Zaten bir anda aldığı bunca gücü de kontrol edebilse tuhaf olurdu biraz. :D

Trenden çıkıp kuleyi normal biçimde tırmanmaya başlayana kadar da bir cevap alamayacağız gibi. Zaten şimdilik alıştırma safhasındalar hep birlikte buradan çıkınca asıl olaylar başlar büyük ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık