Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bu kapı bekcilerinin olayi.ney tam anlayamadim baam ve koonlarin karsisina.ckan yaratiklar.ve iclerinden ckan seylermi bekçi top seklinde olan yoksa bunlari kontrol eden birilerimi var? Son sayfa baamlarin karsisina çıkan kisimi kontrol.ediyordu parazit gibi ?

Bir de Matha'nın Baam'ı Hockeny'nin sevgilisi sanmasını hiç yorumlamadık. Ben biraz açıkgörüşlü olayım demiştim :D de Yu Hansung vakasından sonra cinsiyetler konusunda daha temkinli olmak lazım.
Hockeny'nin Garam'ın kızı ve ipucundaki prenses olması da çok olası gibi gözükmese de ihtimaller dahilinde.
Gerçi bu ne kadar ipucu sayılabilir bilmem de Matha son bölümde Hockney sen buradaki çöpler gibi değilsin falan diyordu.
Not olarak Korece de Türkçe gibi 3. tekil şahıs zamiri cinsiyet belirtmiyor hatta blog yazılarından birinde Karaka için they/them zamirlerini kullanmış çevirmen, anlayan kadar çatladım.
Hwa Ryun , Karaka grubunu mu takip ediyor ? Başından beri Rachel'ın ne planladığını merak ediyordu galiba onların peşinden gitti.
Sayfaları kontrol ettim de suya atladığı gözükmüyor ve suyun içinde olduklarında da yok.
Yani nerede olabileceği tamamen belirsiz. Suyun içindeyken rehberlik içgüdüleri çalışmazdı ama o Evan'ın aksine Diken'in doğasını biliyor yani Baam'ın kanda Gardiyandan kalan shinsoodan etkileneceğini öngörmüş olabilir. Jinsung'u karşılamaya da gitmiş olabilir.
Bu kapı bekcilerinin olayi.ney tam anlayamadim baam ve koonlarin karsisina.ckan yaratiklar.ve iclerinden ckan seylermi bekçi top seklinde olan yoksa bunlari kontrol eden birilerimi var? Son sayfa baamlarin karsisina çıkan kisimi kontrol.ediyordu parazit gibi ?
Rapor veren parazite bakarsak Ölüm Katında bir çeşit organizasyon var ve Matha gibi bazı ölü bedenlere çekirdekler yerleştirerek onları bekçi olarak kullanıyor. son sayfada gözüken daha üst seviye bir bekçi.

Son düzenleme:
@Elodin Matha: Öyle mi? Kaçmana yardım etmeme değmiş! Sonunda bir arkadaş edinebilmişsin! Yetişkin bir erkek olmuşsun.

Böyle bir cümle geçiyor sevgili sanmıyorki kanka

Sondaki kız Garam çıkmaz ya, mavi saçlı Garam mı olur? O siyah saçlı çıkacak. Bu Koon ailesinden çıkar. Mancery (yanlış yazdım değil mi?) Zahard derdim ama onun ne işi var burada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık