Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Kulenin dışına zaten çıkabilenler vardır diye düşünüyorum.
Yanlış bilmiyorsam bu resimler ile ilgili çok erken çizdim onları diye birşey diyordu.
Belki annesinin kendini dışarıdaki tanrıya sunmasını falan temsil ediyordur.

Ben buna 30 40 bölüm falan bakmıştım, sarmamıştı. 300 sayfa gitmiş o kadar iyi seri mi yav?
Evreni, karakterleri, dövüş dengesi ve hikayesi baya iyi. Çiz çiz bitmeyecek kadar evren çok büyük. Adam ölene kadar bile çizebilir.

Karakter çeşitliliği çok fazla. Bir adamı sevmesen diğerini sevebiliyorsun. Bir grubu sevmesen başka bir grubu sevebiliyorsun. Dövüşler hikayeye göre değil güce göre ilerliyor. Okurken şaşırtan süprizleri bol. Mangakası seriye baya önem veriyor ve çok fazla sayfa çizmeye çalışıyor.

Bölüm yorumları da 700 sayfa konuşulmuş. İlk bölümler biraz tanıtım gibi olduğu için sarmayabilir ama sonrasında her bölümü baya iyi. Olaylar büyüdükçe, yeni karakterler eklendikçe ve evren genişledikçe bambaşka bir tadı oluyor.

Mangaka ara vermemiş olsa sağ tarafta sürekli aktif olarak tartışıldığını da görürdün. Özetle okumaya devam et. :D

Evreni, karakterleri, dövüş dengesi ve hikayesi baya iyi. Çiz çiz bitmeyecek kadar evren çok büyük. Adam ölene kadar bile çizebilir.

Karakter çeşitliliği çok fazla. Bir adamı sevmesen diğerini sevebiliyorsun. Bir grubu sevmesen başka bir grubu sevebiliyorsun. Dövüşler hikayeye göre değil güce göre ilerliyor. Okurken şaşırtan süprizleri bol. Mangakası seriye baya önem veriyor ve çok fazla sayfa çizmeye çalışıyor.

Bölüm yorumları da 700 sayfa konuşulmuş. İlk bölümler biraz tanıtım gibi olduğu için sarmayabilir ama sonrasında her bölümü baya iyi. Olaylar büyüdükçe, yeni karakterler eklendikçe ve evren genişledikçe bambaşka bir tadı oluyor.

Mangaka ara vermemiş olsa sağ tarafta sürekli aktif olarak tartışıldığını da görürdün. Özetle okumaya devam et. :D
İnanır mısın bana da evreni çok küçük gelmişti, bayağı oldu hatırlamıyorum ama. Şey gibi hatırlıyorum böyle uzunca bir apartman var Dredd filmi gibi. :hhh:
Demek sonradan genişliyor, yeniden başlayacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık