Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

neyi var adamin , sen bi ara onermistin bu seriyi bana
Çok çalışmaktan dolayı bileğinde sıkıntı var. Birkaç aydır arada seri ve 2-3 ay daha arada kalacak gibi gözüküyor ama döneceğine eminim ben. SİU hem serisine çok bağlı (senede 1 hafta falan ara veriyor, her hafta 80-90 sayfalık bölüm çıkarıyor normalde) hem de ana gelir kaynağı bu, yatarak para kazanamaz. Umarım en kısa sürede iyileşir de seriye devam ederiz.

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

Çok çalışmaktan dolayı bileğinde sıkıntı var. Birkaç aydır arada seri ve 2-3 ay daha arada kalacak gibi gözüküyor ama döneceğine eminim ben. SİU hem serisine çok bağlı (senede 1 hafta falan ara veriyor, her hafta 80-90 sayfalık bölüm çıkarıyor normalde) hem de ana gelir kaynağı bu, yatarak para kazanamaz. Umarım en kısa sürede iyileşir de seriye devam ederiz.
Oda'nın değerini bilelim ya :(

Oda'nın değerini bilelim ya :(
Oda kendinin değerini biliyor ya, kafasına göre ara falan veriyor, bize ihtiyacı yok. Bu adam deli gibi bölüm çıkarıyordu ve bölümler de bölüm hani, hepsi 80+ sayfa neredeyse. Çokta iyi gidiyordu bölümler ama bu kadar yoğun programın sonucu sakatlık çıktı :(
Herkes ne kadar çalıştığını bildiğinden dolayı bu araya laf etmiyor zaten, normalde 6-7 ay ara veren adamlara söverler. Millet SIU'ya istediği kadar dinlensin, yeter ki sağlam gelsin diyor :)

Yok şimdi sıu hakkını yememek lazım adam neredeyse ara vermeden çıkartıyor yeni bölümü ama one piece güzel seride neredeyse çikardı bölüm kadar ara verdiği bölüm sayısı aynı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık