Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bu seviyedeki Baam'ın hala Kallavan'ı yenebileceğini düşünen varsa bir an önce ıslak rüyasından uyansın. top 100'deki birinin gücü bu kadar hafife alınmamalı.

Baam'ın yanında en az 5-6 tane ortalama kuvvette yüksek seviyeci olmalı ki durum eşitlensin. Bu arada bu dövüş olmayabilir çünkü Rachel Baam'ın karşısına çıkacak gibi görünüyor.
Kallavan ilk 100 de bilgisini nereden aldın tam olarak.

2 diken 2 yönetici 1 siyah mart üstüne eğitim. Yense bile ucu ucuna olur gibi. Kallavan ile aralarında farklı bir durum oluşabilir. Sonuçta ustası Kallavan da değil prensese.

Kallavan baam için şıçrama tahtası ötesi değil,yenip yenmemesi de önemli değil,baamın bu sıkı eğitimi alması için motivasyon olarak kullanıldı sadece bu.He belki kallavandan mertliğin özünü özümseyebilir yenilirse fln.Kedi içinde hala kanım akıyor gibi bir şey mi diyor?

Baam eger Kallavan'i yenebilecek bir guce eristiyse, bu onun aile liderlerinin veri hallerindekine esit bir guce geldigini gosteriyor bence. Baam'in bunca guc ile birlikte bir aile liderinin ancak baslangic seviyesine gelebildigini dusunmek mantiksiz olmaz sanirim.

Baam eger Kallavan'i yenebilecek bir guce eristiyse, bu onun aile liderlerinin veri hallerindekine esit bir guce geldigini gosteriyor bence. Baam'in bunca guc ile birlikte ancak bir aile liderinin baslangic seviyesine geldigini dusunmek mantiksiz olmaz sanirim.
Veri hallerinden daha sağlam olur o zaman. Tabii benim için :D

Viole ve White'ın Kallavan ile savasacaginı düşünüyorum. Başa baş bir mücadele öngöruyorum fakat Viole de White da çok güçlü olup dayanıklılığı az olan karakterler hızlı olmaları gerekecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık