Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bana çok kısa geldi.
Yahu şu prenses sistemi sırf zaharda uygun bir eş bulmak için piyasaya çıkmadı mı?
Hani hatunlar zahardın tohumunu taşıyabilecek kadar güçlü değildi vs?..

Peki bu wangnan nereden peydah oldu? Leylekler mi getirdi bunu? İşin ilginç yanı bunun bir de kardeşi olması(muhtemelen karaka) nasıl iş bu?

Bu bir yana efsane pu almış gibi duruyor. Zahardın kılıcından daha afilli bir kılıca benziyor.
Birde verdiği tepkilere bak denyonun. Şamar oğlanı olacak karakter belkide kulenin kaderini değiştirebilecek iki insandan biri..

@Elodin en bilgilimiz sensin o yüzden sana soruyorum. Yuri Urek Mazino'nun düşmanı mı gerçekten? Ne alaka?
Neden sorduğunu anlayamadım ama Zahard ve Urek düşman değil henüz. Dolayısıyla Yuri de değil. Tabi Yuri'den başka Wolhaiksongla el bebek gül bebek geçinen bir prenses olduğunu da sanmıyorum.
Urek dövüşmeyi sevse de kral olup insanları hükmedecek biri değil, varsayalım ki Urek gerçekten de Zahard'ı öldürdü. Kulede çıkan kaos milyarları öldürür ve Urek Ölüm katında şaşırtıcı biçimde insan hayatına değer veriyor.
Sonuç itibariyle İmparatorluk ve Wolhaiksong arasındaki ilişki nötr şu anlık.

Neden sorduğunu anlayamadım ama Zahard ve Urek düşman değil henüz. Dolayısıyla Yuri de değil. Tabi Yuri'den başka Wolhaiksongla el bebek gül bebek geçinen bir prenses olduğunu da sanmıyorum.
Urek dövüşmeyi sevse de kral olup insanları hükmedecek biri değil, varsayalım ki Urek gerçekten de Zahard'ı öldürdü. Kulede çıkan kaos milyarları öldürür ve Urek Ölüm katında şaşırtıcı biçimde insan hayatına değer veriyor.
Sonuç itibariyle İmparatorluk ve Wolhaiksong arasındaki ilişki nötr şu anlık.
Yok hayır. Icarus demiş ya "Yuri, the nemesis of Urek". Burdan Urek'in datasının düşmanının Yuri olduğunu anladım ben. Ondan sordum ne alaka diye, hani geçmiş bölümlerde belki bunla ilgili detay vardır da biliyorsundur diye sormuştum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık