Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God Kütüphane

Ben 43. kattan sonra birinin el atacağını düşünüyorum. Özellikle Baam,Rachel'i öldürünce seri patlama yapar.
Son blog yazısından sonra Rachel hayatta ölmez. Serinin gidişatı değişir onun rolü biterse ama sanmıyorum. Rachel son savaş öncesi tamamen işlenir. Baam'ın ne olduğunu anlarız, çilli ölür ama devrim yapar. 1878. bölümde gerçekleşir bunlar ve sonra gelsin kule dışı.

@Elodin

Lakap:Soğuk Dalga
Boy:1m 95cm (195cm)
Doğumyeri:???
Pozisyon:???
Sıra: ?​

Kendisileri kuledeki en fazla etki sahibi gruplardan biri olan Sıralama Yönetim Ofisi'nin başkan yardımcısıdır.(Başkan ise Tommi denen biri.)
Gizli saklı bir adamdır. Zahard bile onun geçmişiyle ilgili çokşey bilmediği biliniyor.Seçkin ve hassas yetenekleriyle sorunların üstesinden gelmesi ve sesisz kişiliği sebebiyle "Robot Aisand" olarakta tanınıyor.(Bir ara Atölye/Gongbang'ta oluşturulan ofis için bir syborg olduğuna dair yaygın bir dedikodu vardı fakat bu Atölye tarafından resmen reddedildi.)Tommi ona "Aisan" takma adıyla seslenir.

Zahard'ın Sıralama Yönetim Ofisi'nin kurmak için seçip görevlendirdiği ilk kişi Tommi'dir.Aisand seçkin yetenekleriyle sorunları aşma,hassas karar verme yetenekleriyle ve karizmasıyla Tommi'nin tam zıttıdır.Aisand herzaman sağa solda oyun oynayan Tommi'nin yerinede bakmak zorunda kalıyor.

Aisand bir seviyeci olmamasına rağmen Yönetim Ofisi tarafından işe alındığından oteritesi bir Seviyeci ile eşittir.Genellikle yönetim ofisinde yapılan çalışmalar Yüksek Seviyecilerin/High Rankerların yönetimi ve ayarlanmasıdır.Bir şekilde Kulede en önemli otoriteye sahip olanın o olduğunu söyleyebilirsin.

Kuleye hiç tırmanmadığından ne kadar güçlü olduğunu bilmek imkansızdır.Kendisinin "Doğduğumdan beri hiç savaşmadım" demesinden ortalama bir kişi gücü kadar gücü olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak,Buna rağmen Yüksek Seviyecilerden önce bile asla diz çökmez.Bunun yerine onları birçok kez altlettiği durum olduğunu söyler.

Örneğin,Urek Mazino sıralamada sırasının Phantanium'dan düşük olduğuna şikayet ederek Sıralama Yönetim Ofisine zorla girdi ve Aisand'ı yakaladı ve sıralamasını yükseltmesi için onu tehdit etti.Urek "Benimle Phantanium'un hiç savaştığını gördün mü?" diye sordu.Aisan kısa ve tereddüt etmeden "Kaybeden sen olacaksın" dedi.Urek Mazino şaşkına döndü,hiçbirşey yapmadı ve acı içinde eve gitti.

Bundan sonra,Urek Mazino Wing Tree içinde Urek Loser-no, Loser-rek Majino, U-Loser Mental Majino-seo gibi lakaplarla dalga geçilmeye başlandı.Ve bu olayı anlatan çizgi roman ve mizah kitaplarının yayınlandığı ve satılıp oldukça popüler olduğu söylenir.(Baek Ryun bu çizgi romanların depresyon tedavisine iyi geldiğini iddia etti.)

Aisand'ın belirgin özellikleri ayaklarına kadar uzanan gümüş saçları,Genel olarak,belirgin vücut yapısına sahip olan erkeksi görünümüyle oldukça iyi gözüküyor.Ayrıca ufak tefek biri değil bu yüzden Tommi ile birlikte gördüğünüzde onları baba-oğul zannedebilirsiniz.

Gerçekte,Aisand'ın seviyesi hakkında görüş ayrılığı vardır.Ancak çoğunluk dövüş yeteneklerini gözardı ederek,tamamen nüfuzunun etkisiyle onu 10 Aile Lideri veya FUG ile karşılaştırırlar.

Daha öncede belirtildiği gibi,Aisand seviyeci değildi bu yüzden normalde sıralamaya dahil değildir.Ama Tommi'nin güçlü yaramazlığı(?) yüzünden sıralamaya dahil edilmeye başladı.Tommi birgün Aisand'a "Aisand kendisini değerlendirse kendine sıralamada nereye koyardı"diye bir mesaj gönderdi. ve Aisand ona cevap verdi.(Sayı belirtilmemiş.)Tommi bunu sıralamaya koydu.
(Ek bilgi:Tommi sıralamaya dahil değil.)

Koon'un Takımı,Anak ve Androssi

1.
Lesoo ve Koon konuşmak için odadan ayrıldıktan sonra,Anak ve Androssi sessizce zaman geçiriyorlardı.Androssi kendisi ve diğerleri arasında her zaman bir sürtüşme çıkarma konusunda üstüne olmamasına rağmen bu gece zayıf ve tükenmiş görünüyordu.

"Neden bizimle tırmanmaya karar verdin?" Anak isteksizce Androssi'ye sordu.

Androssi yatakta yanlamasına yatarken,Anak'a baktı ve " Emin değilim" dedi.

"Eğer benimle tırmanırsan prenses pozisyonun tehlikeye girebilir.Hala biliyor olmana rağmen gelmek istiyor musun?"
Anak sürekli sorular sordu,Androssi yavaş yavaş cevapladı ve uzun süre tavana baktı.Ardından garip bir soru sorarak Anak'ı şaşkına çevirdi.

"Kertenkele,Annenden ayrıldıktan sonraki yıllarda...Neredeydin?"

"Ne"

"Söylesene,Saraydan gelen eziklerin bile bulamadığu bu yer neresi.Daha sonra oraya gitmek ve yaşamak istiyorum."

"...."

Bu sefer Anak cevap vermek düşünen taraf oldu.Anak onun gibi değildi dicci bir yüze büründü ve karar verdikten sonra ağzını açtı.

"43.kat"

Anak'ın sözlerini duyunca,Androssi'nin göz bebekleri hızlıca bir yerden bir yere hareket etmeye başladı.Tavandaki ışıktan,tavan kenarına ordanda sade desenli duvar kağıdına ve sonunda gözlerini Anak'a çevirdi.Işığa bakmasından dolayı gözü geçiçi körleşmesine rağmen gözlerini kırpmadı ve Anak'a sordu.

"43.kat. Enryu'nun ortaya çıktığı kat mı ?"

"Evet"

"O yer ölüm katı değil mi?,Gardiyan'ın olmadığı yer?Nasıl oraya...?"

Anak oturdu ve heyecanını dindirdi.Androssi'ye bu hikayeyi anlatması doğru olacak mıydı.Kendi talihsizliğini geleceği parlak bir prenses ile paylaşabilecekmiydi.Karışık düşünceler kafasına girmişti.

Ancak bu konu hakkında hiçbirşey yapılamazdı.O önündeki kız çok kuru göründü bu yüzden ateşe tutulması gerekiyordu.
(Godai:Burada kuruluk-merak anlamında,ateş ise bilgi anlamında kullanılmış.)

Bu yüzden Anak ona küçük bir kor atmaya karar verdi.

"Garam Zahard oradaydı."

Böylece başlamış oldu.
Kısım 1'e başladığım zamandan daha heyecanlıyım.
Kısım 2 ile ilgili pek çok endişem vardı.
Ancak umuyorum ki herşey güzel bir biçimde sonuçlanacak.

Kısım 2 birden çok parçaya bölünecek.
Bu parçaların ilki bir sonraki haftaya başlayacak.
Her parçadan sonra kısa bir ara verebilirim,
Ama hiçbir şey kesim değil.

Zahard'ın resmi(bilinen)bir prensi yok.

Kısım 2'nin Kısım 1'den daha hafif olacağını düşünüyorum...
Herneyse genel olarak Kısım 2 bayağı eğlenceli olacakmış gibi geliyor,Haha

Kulede 5 yıl hiç de uzun bir süre değil.
Ama bir kişiyi değiştirmek için yeterli bir süre.HöHö

Ja Wangnan tersten "Ben bir prensim" oluyor.
Bu çok zekice bir laf oyunu,değil mi ?

Kısım 1'in tersine,bir ana karakter yerine,
Kısım 2'deki hikaye farklı karakterler tarafından anlatılacak.
(O yüzden bana ana karakter kim diye sormayı kesin.)

Demek herkes ilk çıktığında Wangnan'ın süper çılgın olacağını düşündü.
Ama lütfen,Bu işler böyle yürümüyor.

İnsanlar bana Kısım 1'deki karakterlerin tekrar çıkıp çıkmayacağını soruyor.
Evet,çıkacaklar.
Hatta bir tanesi zaten çıktı,değil mi ?

Bu bölüm 2. zannadersem bu parçanın karakterlerini tanıtmak için olan bölüm bu diyebiliriz.
Odak,hikayede ilerleme yönüyle az, karakter tanıtma yönüyle ilgili daha çok ilgiliydi.
Manhwalarda bir bölümü aradan çıkarmak için çok sık kullanılan bir teknik bu.Haha

Eğer Kısım 1'deki karakterler genel olarak kulenin üst sınıf üyelerini temsil ettiyse,
Bu parçanın karakterleri orta sınıf üyeleri temsil edecek.Yine de Kısım 1'e oranla saf dövüş gücü daha iyi olacak.Tabiki de,onların Androssi'nin gücüyle ya da Koon'un beyniyle kıyaslayamazsınız^^;

Açıkçası Kısım 2'ye başladığımda
Daha deneyimli ve sakin bir kişilik göstermek istemiştim,
Ama hala eksikliğim var ve çok endişeleniyorum.

Kahküllerini alnına mı uhulamışlar ?

Mm...Bir ıstakız ortaya çıktı.
Deniz ürünlerini gerçekten seviyorum.
İç bölgelerde yaşadığımdan olsa gerek...
Ama deniz ürünleri çok lezzetli.
Gerçi biraz pahalı ama...

Kısım 2'nin ilk parçası klasik Shounen Manhwasına ev sahipliği yapıyor.
Tanrının Kulesi için tam olarak bir tür belirlemediğim için değişik zamanlarda değişik türler hissedilebiir.
Her yeni parçayla temayıda değiştirmeyi planlıyorum.
Yani bu parça Shounen gibi mi olacak ?
Aslında hayır,
Büyük ihtimallse siz de sezmişsinizdir ama ortaya konulan problemler daha çok 20li yaşlardaki insanlara yönelik.10 lu yaşlardakilere değil.
İşte bu yüzden bu kat 20K.
Ama ben yine de 10lu yaşlardaki çocukların da zevk almasını istiyorum,
Yani yaş farklarının belirginliğini sınırlayacağım.

Sıradaki bölüm daha fazla karakter içerek,
Ve görünüşe göre asıl hikayemize resmen başlayacağız.
Lütfen bir dahaki haftayı dört gözle bekleyin.
Teşekürler,^^

Not:Blog ziyaretçi sayısı 1 milyonu geçti,yaay

Görünüşe göre bayan kundakçı yeniden ortaya çıktı.
Erkek karakteri kolayca bir kenara atabilirim ama batan karakterleri asla.Çünkü her zaman bayanların beyaz atlı prensiyimdir ben.Şaka yapıyorum.Eminim ki siyah beyaz manhwa için de öyledir ama renkli manhwa için daha fazla olsa gerek.Karakter sayısı arttıkça işler zorlaşıyor.Tog'da bşr sürü karakter ortaya çıktığı için ve aynı zamanda sık sık değiştikleri için işler bayağı zorlaşıyor.

Bu bölümü çizerken tabletim kırıldı.Ve biraz acı çektim.
Sonunda yetiştirebilmek için iki gece arka arkaya çalışmak zorunda kaldım,bu zor oldu.

Zorlukları anlata anlata bitiremiyorum.

Herneyse bir daha ki hafta çizmek için daha fazla karakter olacak.Ve bileğim daha acıyacak...Ve içerik miktarı büyük miktarda azalacak...
Ve ratinglerim düşecek...

Herneyse lütfen gelecek haftayı okuyun.Size minnettar kalacağım.Gelecek haftaya görüşürüz.

Çoğunuz fark etmiş olabilir,ama bu testin ana fikri
Dragon Ball'ın Tenchibukai testinden ödünç alınma.
Aslına bakılırsa,bu shounen manhwada karşımıza çıkan yaygın bir konsept,ancak eğlenceli olacağını düşündüm ve her zaman bunun gibi bir sahne çizmek istemişimdir,O yüzden bunu seçtim.
(Aslında Lero-ro'nun shinsoo duvarı testide bir shounen klasiğiydi.)

Son zamanlarda,çok fazla iş sırtıma bindi ve sıradaki testin tamamlanması sağlığıma zarar veriyor.
Bu hafta bir kere olsun dışarı çıkmadım.Güneşi görmek istiyorum.Sıradaki birkaç bölüm için içerikte ani bir artış olmayacak.
Üzücü bir durum ancak belirli bir miktarda içeriğe sahip olması daha iyi,o yüzden bana kızmayın.

Ah ve bir çok kişi Kısım 2'de ki karakterlerin ismini merak ediyor.

Gümüş saçlı:Hon Akraptor
Ayıcık: Kang Horyang
Formalı Kız:Yeo Miseng
Gözlüklü kız:Yeo Goseng
Siparişçi çocuk:Nya Nia

Diğer karakterlerin ismi bölümlerle birlikte açıklanacak.

Ve güç karşılaştırması sona eriyor.
Karmaşık testlerden başka birşey çizmedikten sonra,böyle basit bir test yapmak çok hol oldu,hehe.
Sanki çocukluğuma döndüm.

Kısım 1 ve Kısım 2 arasındaki en büyük fark tabiki de Koon.
Eğer Koon gibi dahi bir dolandırıcı ortaya çıkarsa,oyunlar karmaşıklaşıyor,hehe.

Viole ile ilgili olarak Viole ismi renk olarak Violet'ten geliyor.(Violet = Eflatun)
Ve tam ismi Jyu Viole Grace.
Daha fazla detay açıklanacak.

Alev dokunuşu yıkım tekniği shinsoo kullanılan hasar verici tekniklerden biridir.
Basitçe,kullanıcının vücudu içerisindeki shinsoo'yu titreştirmesi ve bunu dokunduğu hedefe direk olarak transfer etmesi yoluyla çalışır.
Bayağı tehlikeli bir yetenektir.
(Şu anda shinsoo kullanımı ile ilgili bir dosya hazırlıyorum,bitirdiğim gibi bloğuma koyacağım.)

Yeon'a gelirsek yaklaşık olarak Androssi'yi anımsatan bir karakter gibi duruyor(güzel,kadınsı,iyi statlar)
Ancak arada büyük bir fark var.
Neden bahsettiğimi göreceksiniz.

Sıradaki hafta,Wangnan'ın hikayesine başlayacağız.
Ağlamadan okuyamayacaksınız,hehe
Lütfen merakla bekleyin.

Şey...İste burada,sapasağlam,Tower of god.
Tavuk Love'ın modeli beysbol oyuncusu,Ryu Hyun-Jin.
Ancak o bu çeşit bir tavuk değil.
Lütfen karıştırmayalım.

Bu bölümün içeriği biraz daha uzundu,değil mi?
Biliyorum,birkaç hafta önce ani bir artış olmayacak dedim,
Ama görünen o ki istediğim gibi gitmiyor bu.

100 Panelden fazla bir çizgi roman yaptığınızda yemeğinizi çalışma masanızda yiyorsunuz.
Ben kurutulmuş yosuna sarılı pirinç yedim gerçekten(Başka birşey olmadan)

Bunu bir daha asla yapmayacağım...(Ama yapacağım...)
Gerçekten birkaç asistan bulmak istiyorum,Ancak onlara doğru düzgün maaş ödebileyecek bir durumum yok.O yüzden bunu erteliyorum.
Büyük ihtimalle onları diğer projelere görevlendiririm,ancak şu anda,paradan çok Tower of God'a odaklanmak istiyorum...
Yani,şu anki durumum eski günlere göre biraz daha iyi,o yüzden şu anlık kimseyi işe alacağımı düşünmüyorum.

Herneyse,lütfen soğuk algınlığına yakalanmamaya dikkat edin,e haftaya sağlıklı birşekilde buluşalım.

Teşekürler^^.
Not 1:Twitter hesabı açtım.Ama söylemiyorum.
Not 2:Kız veya erkek arkadaşı olanlar gidip hasta olsunlar.Bahar çiçeklerini görmeye filan dışaro çıkmayın.Yolların kapanması sinirlerimi bozuyor.

Çevirmen notu:Bu bölümün çevirisini bulamadım maalesef ki.
Ek açıklama:Love,baharatlı tavuk fan kulübünün üyesi,Auguggus ise kızarmış tavuk fan kulübünün, o yüzden kızarmış tarafa gel diyor Love'a.Hatta Augusgus'un kol bandında kızarmış yazıyor,Love'da ise baharatlı.

Testin adı "Güvenilir oda". kesin kurallar bir dahaki bölümde açıklanacak.O yüzden lütfen merakla bekleyin,T.T

Wangnan ve diğerlerinin oynadığı oyun Kore'nin gostop'una benzer birşeydi.Bütün kartları toplayan ve en uzun yaşayan kazanır.Ben bile tam kuralları bilmiyorum.Bİr oyun işte.

Hmm... Gelecek bölümden başlayarak,içerik hacmi azalacak.
Hikayenin ilerlemesi dışında tabi,o yüzden oyların düşeceğini sanmıyorum.

Ve...

Ah,boş verin.Gidip biraz maç izleyeyim.Teşekürler,^^

Oyunun kuralları;
*Oyunun amacı 7 takım arkadaşı toplamak.Oyunun en önemli gereksinimi güven.

*Bu noktadan sonra,siz ve oda arkadaşınız korumak ya da çalmak için bir takım gibi hareket etmelisiniz.

*Odalardaki kumandaların odayı açıp kapatma ve odanın sahibini değiştirme özelliği vardır.

*Kişisek konnektörler kumandaya bağlanır.Başka birinin kumandasına bağlandığınızda,onun takım arkadaşı olabilirsiniz ya da odasını alabilirsiniz.(Takım arkadaşı olmak için mavi tuşa,odayı ele geçirmek için kırmızı tuşa basmalısınız.)(Takım arkadaşı olduğunuzda,odanızı paylaşabilir ve diğer odaları ele geçirebilirsiniz.)

*Eğer kumandayı odanın dışına çıkarırsanız,diskalifiye olursunuz.(e bir kişi her zaman kendi konnektörü kumandaya bağlı şekilde odada kalmak zorunda.)

*Eğer dinlenme alanındaki kurallıların sayısı yedinin altına inerse,Viole oyunu kazanır.

*Eğer Viole seviyecinin konnektörünü alıp Yihwa'nın odasını çalabilirse,Viole oyunu kazanır.

-UYARI-
*6 odayı ele geçirmek oyunu kazanmak için zorunludur,ele geçirilen son oda en üst kattakı Yeon'un odası olmalıdır.

*Sadece kendi konnektörünüzü kullanabilirsiniz.(Adınız konnektörünüzün üstünde yazılıdır.)

*Eğer konnektörünüz kırılırsa diskalifiye olursunuz.

*Eğer mavi ve kırmızı butonlara birlikte basarsanız,bağlandığınız kişinin takımına kabul edilirsiniz ve eski takımınıza ihanet etmiş olursunuz.

*Seviyecinin elindeki Viole'nin konnektörü,otomatik olarak Yeon'un kapısını açabilir.

Bu 2. sezon 12.bölüm
Vile'nin geçiştirmesiyle Prens vs Vİole'yi ertelemiş gibiyiz,gerçi bunu çizmeyi düşünmüyorum zaten.

Akraptor'un insancıl yüzünü görüyoruz.Birçok kişi Miseng'in Akraptor'un gerçek kızı olduğunu düşünüyor.Bu doğru değil.Ama Akraptor'un gerçekten bir kızı var(mış) gibi görünüyor.

Yapacak bir sürü işim var,içerik ile ilgili ağır bölümler yapmaya çalışmak zihnim ve bedenim için iyi değil.
Kondisyonum koruman gerektiğini hissediyorum.Bunu söylemesi zor olsada içerik ile ilgili bölümler bir süre artmayacak.
(Tabi ki bu küçük bir miktar demek değil,haha)Aslında bu oyuna başlamadan önce bir hafta ara vermek istiyordum,^^.Hala da istiyorum,hikayeyi durmadan düzeltiyorum ve yeniliyorum ama ne zaman bir oyun planlasam,beynimi ağrıtıyor.

Herneyse,Lütfen gelecek haftayı bekleyin^^
(Ve okulda olan hayranlar,testlerinizde başarılar.^^)
Teşekürler.

Akraptor harika bir baba sevgisine sahipmiş.
Bu gerçekten doğru mu? Bİlmiyorum.

Bu bölümün merkezinde Miseng ve Akpraptor'un dioloğu vardı.Miseng'in evebeynleri onu geleceği için kuleye yollamışlar,çok küçük olmasına rağmen.
Akraptor kızını kaybetmiş ve kuleye girmiş ve Miseng'in evebeynlerinin hissettiği çaresizliği anlayabilmiş.
herhalde.Bilmiyorum,^^.
Benim bir kızım yok -_-;

Bu bölümde sadece Miseng ve Akraptor'un içlerindeki boşlukları doldurduğunu göstermek istedim.Haha
Umarım başarabilmişimdir.
Bunların dışında,iş duygusal sahnelere geldiğinde oldukça kötüyüm.

Hmm...Son zamanlarda,birkaç okuyucu Manhwwa'nın Viole ve arkadaşlarına dönüşmesini istiyor.
Ama Tower of God o tarz bir manhwa değil...
Üzgünüm,^^;
Ama hala eğlenceli olacağına inanıyorum.

Son olarak,Bay Crazy'e bana yardım ettiği için teşekkür etmek istiyorum.

Bu ayrıca birbirimizin komşu istek haftası,yani üye olun,
(Gerçi şimdiye kadar ki rakam karşı konulamaz)

Gelecek hafta görüşürüz.
Teşekkürler.

Hmm...
Yazılacak fazla birşey yok...
Son zamanlarda,yarı ölü bir haldeyim.

Komşuluk istekleri 3000'ni geçti,o yüzden hepsini halletmem biraz zaman alacak.
Bu günün sonuna kadar istekleri kabul edeceğim.^^

İyi bir yazar olmak gerçekten de zor.Bir süredir aklımda bu var.

İPL'nin hikayesini kim yazmış merak ediyorum.(IPL=İngilte premier ligi)
Yeteneğini gerçekten kıskanıyorum.Eğlenceli bir futbol maçı için iyi bir oyuncu ya da stad değil.Drama gerekli gibi.Aynı şekilde,eğlenceli bir manhwa için gerekli olan şey aksiyon üstü drama ya da komedi.
İyi kurtardum gibi görünmüyor.(Futbola göre daha iyi).

ÇN: Zaten çoğunuzun bildiği üzere yazar tam bir futbol hastası.Zaten karakterlerin çoğunun adı futbolcu isimlerinden geliyor.Koon Aguero-Kun Aguero,Mirhea Luslec-Mircea Lucescu,Edin Dan-Edin Dzeko(Gerçi bu karakterleri daha görmedik.)

herneyse manganın havası bu bölümle değişecek.
Artık hazırlık bölümlerinin meyvesini alma vakti,artık Viole ve Wangnan'ın hikayesine başlama vakti,artık insanların sağlı sollu birbirlerine ihanet etme vakti.Böyle birşey işte.

Rapdevil'i öldüren kişi...
Cevap zaten orada.
Eğer bölümleri dikkatli okursanız,farkedebilirsiniz^^;
O kadar zor değil.

Haftaya eğitim hazırlıklarım var.Bu yüzden içerik daha az olacak.
Silah tutmayalı uzun zaman oluyor.
Askerde silahları ateşlemekten çok şarjörleri değiştiriyordum,Haha

ÇN:Korede askerden sonra her yıl ordu eğitimine gidiyorlar.Birkaç gün sürüyor sadece.

Herneyse lütfen önümüzdeki haftayı bekleyin ve iyi pazar geçirin.

Not.Artık komşuluk isteklerini kabul edemiyoruö çünkü limit doldu.
Bir limit olduğunu bilmiyordum bunu bir şekilde çzömeye çalışacağım.

Love bir Wonsula.
Won daire demek. Bu kusursuz daire içinde dönmeyi sağlayan bir shinsoo kontrol tekniği.
Shinsoo daire içinde büküldüğünde,yüzeyini ve kütlesini kaybetmeden büyük bir güç kazanıyor.

Bir Wonsulsa shinsooyu bubi tuzağı gibi kullanabilir yada Love gibi shinsooyu yop gibi fırlatabilir veya dönen güçlendirilmiş bir bedenle saldırabilir.

Bir Wonsulsa olmak için,Gustang araştırma birliğinden test almalısın.Bu yüzden sadece birkaç kişi Wonsulsa rolünü doldurabilir.

Biraz daha açıklarsak Mule ailesinin(Love'ın ailesi) kontrato"Demir Adam".Bu kontrat sayesinde vücutlarını en üst sınırlarıyla kullanabiliyorlar.
Basitçe bu dayanıklılık sağlayan bir kontrat.
Gardiyanla kontrat yapabilmek için bir ailenin içinden seviyeci olup,özel bir test alman gerekiyor.

Küçük bir uyarı:
Viole fanları,Viole'ye Love vurdu.Ben değil.
Love,Viole'ye vurduğu sırada ben birkaç ordu hazırlığıyla meşguldüm.

Rapdevil hayata tekrar döndü.
Ya da ölü taklidi yapıyordu.
GÖrünüşüne biraz ters olsa da...

Love mavi küreği kullandığında arka plana bir süper kahraman müziği koymak istiyorum.(Fly Superboard) Ama teklif hakları nedeniyle bunu yapamam...
Yazık.
Cidden bunu bir kere de olsa yapmak istiyorum.

Yeon yine talihsiz bir olaya bulaştı gibi.
Aslında,kurallıların gücünü ele aldığımızda,Viole'yi saymazsak Yeon eşsiz.
1.sezondan örnek verirsek,onu,Androssi gibi düşünebiliriz.

Her anına alışmaya başlayın.
İşte bu yüzden zihinsel durum önemli,dostlar.
Prens....
Viole yetenek dahisi birine dönüştü,beklendiği üzere.
Ama darbe yemiş olması kemik ağrısı gerçeği olabilir.
ÇN:Bİr deyimmiş.
Son olarak Neden Buda bana gelmiyor?
Pazartesi dinlenmek istiyorum...
Hadi Ama Buda!
(Anlam veremeyenler için,Annem budist)
+
Rapdebil'in hayatta olmasını kurallardan anlamış olmalıydık.
Odada her zaman bir kişi bulunmalı kuralından.

Webtoon'un yayınlanma saati biraz geri alındı.Şahsen ben 12'de koymayı tercih ederim...Ama okuyucular nasıl düşünür bilemiyorum.

Hmm...
Nia'nın ihanetinin bir sürü belirtisi vardı.
Yani eminim ki çoğunuz bunun geldiğini görmüşsünüzdür.
Okuyucuların ipuçları yada ters köşelerden çok Nia'nın etrafındaki drama yoğunlaşmalarını istedim...O yüzden bilerek hayli miktarda ipuçları koydum.

Dürüst olmak gerekirse,böyle bir bölüm çizdikten sonra,fiziksel ve zihinsel olarak gerildim.Tabi ki bunda sayfa sayılarının çok olmasının da payı var.Ama bir haftayı duuygu kaosunun içinde geçirmek beni delirtti.Normalde tekrar okuyup işe gitmeden ne çizeceğimi düşünen biriyim.Ama bu bölümü tekrar okurken bile iğrendim.

Karakterleri ve hikayeyi tasarlarken tarafsız olmaya çalışıyorum ama ben de insanım.
Duygusal sahnelerde sarsılıp üzülüyorum.

Herneyse,bu bölümle birlikte,hikayede birkaç değişiklik olacak.
Bu oyunun bitmesine yaklaşık 3 bölüm kaldı.

Bundan sonra,bu testin ve Viole'nin arkasındaki gizli hikayeyi göreceğiz.
1.sezon bağlantısıyla birlikte.Bu test anlamsız gibi gözüksede,Tog'un dünyasının içinde gayet önemli bir olay^^;;
Bunların ardından 1.sezondaki karakterler gözükmeye ve hikayenin ölçüsü artmaya başlayacak.

Yani lütfen hikayenin geri kalanını zevkle okuyun.
Ve üşütmeye dikkat edin.(Ben üşüttüm bile)
Ve iyi bir hafta geçirin.

Uzatılan"Netcan"dönemi için(İnternetteki insanlarla çizim yapmak).Bu bölümü yarın yazmayı düşünüyordum.Ama belirli biri tarafından yapılan baskıyla ,bugün çizdim ve yatmaya gittim.
Çok korkutucu.

Bu 100.bölüm.

Gerçi bunu emaille menajere söyledim.Önceden 100.bölümü düşünemiyordum bile.100 sadece bir rakamdan ibaretti benim için.Ama şimdi 100 bölümü tamamladım.Birşeyler başardığım için harika hissediyorum.

Diğer yazarlarla karşılaştırıldığında,bu küçük bir rakam o yüzden bunu sesli söylemekte tereddüt etsemde,beni bu güne kadar takip eden okuyuculara teşekkür ederim.
Benim yetersiz yeteneklerime karşın birçok insan bu manhwa'yı sevdi ve ilgi duydu.O yüzden yeteneksizliğim yüzünden özür dilerim.Ağır sorumluluklar hissediyorum ve çok minnettarım.

Bu bölümlerin ana konusu başından beri Nia ve Wangnan'dı.Tabiki Viole'nin hikayeside oradaydı ama Viole bu olayın anahtarı olduğu için olayların ortasında değildi.

2.sezonun başından beri "Hikayenin ana karakteri kim" sorusu soruyorlardı.Ama ana kahraman tam olarak belirlenmedi.

Tabi ki genel olarak hikayeye yön verecek kişi Baam ama Baam ana karakter olarak her zaman gerekli değil.

Eğer herkes Baam ve Kulenin hikayesini sabırla beklerse çok memnun olurum.^^

Açıkçası 100. bölüm için birşeyler yapmak istedim.Ama hava çok soğuk...En azından sayının uzunluğunu arttırmayı denedim,Ama önümüzdeki sayı zirve noktası olacağı için,kendimi haftaya çıkacak sayıya hazırladım.

Çünkü Tower of god'a eğer bu haftaki sayı az işse önümüzdeki hafta daha çok eğer önümüzdeki sayı az ise ondan sonraki hafta inanılmaz çok uzun bir sayı olur.--Yazar ölür--

Eğer bölüm kısaysa,büyük bir şeyin gelmesi yakındır...
Şey,böyle düşünebilirsiniz yani.^^

100.bölüm için tebrik kartları yollayan herkese çok teşekkür ederim.100'den fazla vardı...T.T

Yakında derlenip bloğa koyacakar.
Eğer yayınlanmasını istemeyen varsa,mail atsın.^^

Başından beri bu bölümler çiftler etrafında şekillendi.

Wangnan-Nia
Akraptor-Miseng
Horyang-Prens
Viole-Yeon

Bu şekide.
Biri eksik gibi görünebilir ama söze öyle geliyor.

Farkettiniz mi bilmiyorum ama çiftler bir çocuk be bir yetişkin halinde oluşmuşa benziyor.

Belki nesiller arası bağ...
Belki de böyle hikayeleri seviyorum^^;
Hayaller,meydan okumalar,başarısızlıkla,hayat,evebeynler,ilişkiler,aile
Bunlardan hangisi olursa.

Viole ve Yeon daha farklı bir çift.Çünkü Viole'nin yalnız olması çok melankolik olurdu.
Soğutucu ilaç gibi davranan bir karakter oluştu.Yeon gerçi o güçlü her hareketini bir olay yaratıyor.
Böyle bir ilişki.

Fİlmler ve Romanlar hakkında birşey diyemem ama manhwaların böyle bir karaktere ihtayacı var.Ve bir şekilde bu karakter sadece manhwalarda kullanılabiliyor.Bunu seviyorum.

Daha önce söylediğim gibi.Bu bölümler 1.sezonla bağlamaya yakınız.Oyun önümüzdeki bölümle sona erecek.(Tahmin etmesi zor bir final oalcak^^)
Ve sonrasında testin son rötuşları ve 1.seonla bağlantısı.

2.sezon karakterlerinin,1.sezon karkaterlerinin,ailelerin ve Fug karakterlerinin ortaya çıkması yakın.

Lütfen çok fazla şey beklemeyin.

Son rütuşlardan sonra ara vermeyi düşünüyorum.
Bir hafta kadar.

Son düzenleme:
@Elodin

Lakap:Soğuk Dalga
Boy:1m 95cm (195cm)
Doğumyeri:???
Pozisyon:???
Sıra: ?​

Kendisileri kuledeki en fazla etki sahibi gruplardan biri olan Sıralama Yönetim Ofisi'nin başkan yardımcısıdır.(Başkan ise Tommi denen biri.)
Gizli saklı bir adamdır. Zahard bile onun geçmişiyle ilgili çokşey bilmediği biliniyor.Seçkin ve hassas yetenekleriyle sorunların üstesinden gelmesi ve sesisz kişiliği sebebiyle "Robot Aisand" olarakta tanınıyor.(Bir ara Atölye/Gongbang'ta oluşturulan ofis için bir syborg olduğuna dair yaygın bir dedikodu vardı fakat bu Atölye tarafından resmen reddedildi.)Tommi ona "Aisan" takma adıyla seslenir.

Zahard'ın Sıralama Yönetim Ofisi'nin kurmak için seçip görevlendirdiği ilk kişi Tommi'dir.Aisand seçkin yetenekleriyle sorunları aşma,hassas karar verme yetenekleriyle ve karizmasıyla Tommi'nin tam zıttıdır.Aisand herzaman sağa solda oyun oynayan Tommi'nin yerinede bakmak zorunda kalıyor.

Aisand bir seviyeci olmamasına rağmen Yönetim Ofisi tarafından işe alındığından oteritesi bir Seviyeci ile eşittir.Genellikle yönetim ofisinde yapışan çalışmalar Yüksek Seviyecilerin/High Rankers yönetimi ve ayarlanmasıdır.Bir şekilde Kelede en önemli otoriteye sahip olanın o olduğunu söyleyebilirsin.

Kuleye hiç tırmanmadığından ne kadar güçlü olduğunu bilmek imkansızdır.Kendisinin "Doğduğumdan beri hiç savaşmadım" demesinden ortalama bir kişi gücü kadar gücü olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak,Buna rağmen Yüksek Seviyecilerden önce bile asla diz çökmez.Bunun yerine onları birçok kez altlettiği durum olduğunu söyler.

Örneğin,Urek Mazino sıralamada sırasının Phantanium'dan düşük olduğuna şikayet ederek Sıralama Yönetim Ofisine zorla girdi ve Aisand'ı yakaladı ve sıralamasını yükseltmesi için onu tehdit etti.Urek "Benimle Phantanium'un hiç savaştığını gördün mü?" diye sordu.Aisan kısa ve tereddüt etmeden "Kaybeden sen olacaksın" dedi.Urek Mazino şaşkına döndü,hiçbirşey yapmadı ve acı içinde eve gitti.

Bundan sonra,Urek Mazino Wing Tree içinde Urek Loser-no, Loser-rek Majino, U-Loser Mental Majino-seo gibi lakaplarla dalga geçilmeye başlandı.Ve bu olayı anlatan çizgi roman ve mizah kitaplarının yayınlandığı ve satılıp oldukça popüler olduğu söylenir.(Baek Ryun bu çizgi romanların depresyon tedavisine iyi geldiğini iddia etti.)

Aisand'ın belirgin özellikleri ayaklarına kadar uzanan gümüş saçları,Genel olarak,belirgin vücut yapısına sahip olan erkeksi görünümüyle oldukça iyi gözüküyor.Ayrıca ufak tefek biri değil bu yüzden Tommi ile birlikte gördüğünüzde onları baba-oğul zannedebilirsiniz.

Gerçekte,Aisand'ın seviyesi hakkında görüş ayrılığı vardır.Ancak çoğunluk dövüş yeteneklerini gözardı ederek,tamamen nüfuzunun etkisiyle onu 10 Aile Lideri veya FUG ile karşılaştırırlar.

Daha öncede belirtildiği gibi,Aisand seviyeci değildi bu yüzden normalde sıralamaya dahil değildir.Ama Tommi'nin güçlü yaramazlığı(?) yüzünden sıralamaya dahil edilmeye başladı.Tommi birgün Aisand'a "Aisand kendisini değerlendirse kendine sıralamada nereye koyardı"diye bir mesaj gönderdi. ve Aisand ona cevap verdi.(Sayı belirtilmemiş.)Tommi bunu sıralamaya koydu.
(Ek bilgi:Tommi sıralamaya dahil değil.)

Koon'un Takımı,Anak ve Androssi

1.
Lesoo ve Koon konuşmak için odadan ayrıldıktan sonra,Anak ve Androssi sessizce zaman geçiriyorlardı.Androssi kendisi ve diğerleri arasında her zaman bir sürtüşme çıkarma konusunda üstüne olmamasına rağmen bu gece zayıf ve tükenmiş görünüyordu.

"Neden bizimle tırmanmaya karar verdin?" Anak isteksizce Androssi'ye sordu.

Androssi yatakta yanlamasına yatarken,Anak'a baktı ve " Emin değilim" dedi.

"Eğer benimle tırmanırsan prenses pozisyonun tehlikeye girebilir.Hala biliyor olmana rağmen gelmek istiyor musun?"
Anak sürekli sorular sordu,Androssi yavaş yavaş cevapladı ve uzun süre tavana baktı.Ardından garip bir soru sorarak Anak'ı şaşkına çevirdi.

"Kertenkele,Annenden ayrıldıktan sonraki yıllarda...Neredeydin?"

"Ne"

"Söylesene,Saraydan gelen eziklerin bile bulamadığu bu yer neresi.Daha sonra oraya gitmek ve yaşamak istiyorum."

"...."

Bu sefer Anak cevap vermek düşünen taraf oldu.Anak onun gibi değildi dicci bir yüze büründü ve karar verdikten sonra ağzını açtı.

"43.kat"

Anak'ın sözlerini duyunca,Androssi'nin göz bebekleri hızlıca bir yerden bir yere hareket etmeye başladı.Tavandaki ışıktan,tavan kenarına ordanda sade desenli duvar kağıdına ve sonunda gözlerini Anak'a çevirdi.Işığa bakmasından dolayı gözü geçiçi körleşmesine rağmen gözlerini kırpmadı ve Anak'a sordu.

"43.kat. Enryu'nun ortaya çıktığı kat mı ?"

"Evet"

"O yer ölüm katı değil mi?,Gardiyan'ın olmadığı yer?Nasıl oraya...?"

Anak oturdu ve heyecanını dindirdi.Androssi'ye bu hikayeyi anlatması doğru olacak mıydı.Kendi talihsizliğini geleceği parlak bir prenses ile paylaşabilecekmiydi.Karışık düşünceler kafasına girmişti.

Ancak bu konu hakkında hiçbirşey yapılamazdı.O önündeki kız çok kuru göründü bu yüzden ateşe tutulması gerekiyordu.
(Godai:Burada kuruluk-merak anlamında,ateş ise bilgi anlamında kullanılmış.)

Bu yüzden Anak ona küçük bir kor atmaya karar verdi.

"Garam Zahard oradaydı."

Böylece başlamış oldu.
Kısım 1'e başladığım zamandan daha heyecanlıyım.
Kısım 2 ile ilgili pek çok endişem vardı.
Ancak umuyorum ki herşey güzel bir biçimde sonuçlanacak.

Kısım 2 birden çok parçaya bölünecek.
Bu parçaların ilki bir sonraki haftaya başlayacak.
Her parçadan sonra kısa bir ara verebilirim,
Ama hiçbir şey kesim değil.

Zahard'ın resmi(bilinen)bir prensi yok.

Kısım 2'nin Kısım 1'den daha hafif olacağını düşünüyorum...
Herneyse genel olarak Kısım 2 bayağı eğlenceli olacakmış gibi geliyor,Haha

Kulede 5 yıl hiç de uzun bir süre değil.
Ama bir kişiyi değiştirmek için yeterli bir süre.HöHö

Ja Wangnan tersten "Ben bir prensim" oluyor.
Bu çok zekice bir laf oyunu,değil mi ?

Kısım 1'in tersine,bir ana karakter yerine,
Kısım 2'deki hikaye farklı karakterler tarafından anlatılacak.
(O yüzden bana ana karakter kim diye sormayı kesin.)

Demek herkes ilk çıktığında Wangnan'ın süper çılgın olacağını düşündü.
Ama lütfen,Bu işler böyle yürümüyor.

İnsanlar bana Kısım 1'deki karakterlerin tekrar çıkıp çıkmayacağını soruyor.
Evet,çıkacaklar.
Hatta bir tanesi zaten çıktı,değil mi ?

Bu bölüm 2. zannadersem bu parçanın karakterlerini tanıtmak için olan bölüm bu diyebiliriz.
Odak,hikayede ilerleme yönüyle az, karakter tanıtma yönüyle ilgili daha çok ilgiliydi.
Manhwalarda bir bölümü aradan çıkarmak için çok sık kullanılan bir teknik bu.Haha

Eğer Kısım 1'deki karakterler genel olarak kulenin üst sınıf üyelerini temsil ettiyse,
Bu parçanın karakterleri orta sınıf üyeleri temsil edecek.Yine de Kısım 1'e oranla saf dövüş gücü daha iyi olacak.Tabiki de,onların Androssi'nin gücüyle ya da Koon'un beyniyle kıyaslayamazsınız^^;

Açıkçası Kısım 2'ye başladığımda
Daha deneyimli ve sakin bir kişilik göstermek istemiştim,
Ama hala eksikliğim var ve çok endişeleniyorum.

Kahküllerini alnına mı uhulamışlar ?

Mm...Bir ıstakız ortaya çıktı.
Deniz ürünlerini gerçekten seviyorum.
İç bölgelerde yaşadığımdan olsa gerek...
Ama deniz ürünleri çok lezzetli.
Gerçi biraz pahalı ama...

Kısım 2'nin ilk parçası klasik Shounen Manhwasına ev sahipliği yapıyor.
Tanrının Kulesi için tam olarak bir tür belirlemediğim için değişik zamanlarda değişik türler hissedilebiir.
Her yeni parçayla temayıda değiştirmeyi planlıyorum.
Yani bu parça Shounen gibi mi olacak ?
Aslında hayır,
Büyük ihtimallse siz de sezmişsinizdir ama ortaya konulan problemler daha çok 20li yaşlardaki insanlara yönelik.10 lu yaşlardakilere değil.
İşte bu yüzden bu kat 20K.
Ama ben yine de 10lu yaşlardaki çocukların da zevk almasını istiyorum,
Yani yaş farklarının belirginliğini sınırlayacağım.

Sıradaki bölüm daha fazla karakter içerek,
Ve görünüşe göre asıl hikayemize resmen başlayacağız.
Lütfen bir dahaki haftayı dört gözle bekleyin.
Teşekürler,^^

Not:Blog ziyaretçi sayısı 1 milyonu geçti,yaay

Görünüşe göre bayan kundakçı yeniden ortaya çıktı.
Erkek karakteri kolayca bir kenara atabilirim ama batan karakterleri asla.Çünkü her zaman bayanların beyaz atlı prensiyimdir ben.Şaka yapıyorum.Eminim ki siyah beyaz manhwa için de öyledir ama renkli manhwa için daha fazla olsa gerek.Karakter sayısı arttıkça işler zorlaşıyor.Tog'da bşr sürü karakter ortaya çıktığı için ve aynı zamanda sık sık değiştikleri için işler bayağı zorlaşıyor.

Bu bölümü çizerken tabletim kırıldı.Ve biraz acı çektim.
Sonunda yetiştirebilmek için iki gece arka arkaya çalışmak zorunda kaldım,bu zor oldu.

Zorlukları anlata anlata bitiremiyorum.

Herneyse bir daha ki hafta çizmek için daha fazla karakter olacak.Ve bileğim daha acıyacak...Ve içerik miktarı büyük miktarda azalacak...
Ve ratinglerim düşecek...

Herneyse lütfen gelecek haftayı okuyun.Size minnettar kalacağım.Gelecek haftaya görüşürüz.

Çoğunuz fark etmiş olabilir,ama bu testin ana fikri
Dragon Ball'ın Tenchibukai testinden ödünç alınma.
Aslına bakılırsa,bu shounen manhwada karşımıza çıkan yaygın bir konsept,ancak eğlenceli olacağını düşündüm ve her zaman bunun gibi bir sahne çizmek istemişimdir,O yüzden bunu seçtim.
(Aslında Lero-ro'nun shinsoo duvarı testide bir shounen klasiğiydi.)

Son zamanlarda,çok fazla iş sırtıma bindi ve sıradaki testin tamamlanması sağlığıma zarar veriyor.
Bu hafta bir kere olsun dışarı çıkmadım.Güneşi görmek istiyorum.Sıradaki birkaç bölüm için içerikte ani bir artış olmayacak.
Üzücü bir durum ancak belirli bir miktarda içeriğe sahip olması daha iyi,o yüzden bana kızmayın.

Ah ve bir çok kişi Kısım 2'de ki karakterlerin ismini merak ediyor.

Gümüş saçlı:Hon Akraptor
Ayıcık: Kang Horyang
Formalı Kız:Yeo Miseng
Gözlüklü kız:Yeo Goseng
Siparişçi çocuk:Nya Nia

Diğer karakterlerin ismi bölümlerle birlikte açıklanacak.

Ve güç karşılaştırması sona eriyor.
Karmaşık testlerden başka birşey çizmedikten sonra,böyle basit bir test yapmak çok hol oldu,hehe.
Sanki çocukluğuma döndüm.

Kısım 1 ve Kısım 2 arasındaki en büyük fark tabiki de Koon.
Eğer Koon gibi dahi bir dolandırıcı ortaya çıkarsa,oyunlar karmaşıklaşıyor,hehe.

Viole ile ilgili olarak Viole ismi renk olarak Violet'ten geliyor.(Violet = Eflatun)
Ve tam ismi Jyu Viole Grace.
Daha fazla detay açıklanacak.

Alev dokunuşu yıkım tekniği shinsoo kullanılan hasar verici tekniklerden biridir.
Basitçe,kullanıcının vücudu içerisindeki shinsoo'yu titreştirmesi ve bunu dokunduğu hedefe direk olarak transfer etmesi yoluyla çalışır.
Bayağı tehlikeli bir yetenektir.
(Şu anda shinsoo kullanımı ile ilgili bir dosya hazırlıyorum,bitirdiğim gibi bloğuma koyacağım.)

Yeon'a gelirsek yaklaşık olarak Androssi'yi anımsatan bir karakter gibi duruyor(güzel,kadınsı,iyi statlar)
Ancak arada büyük bir fark var.
Neden bahsettiğimi göreceksiniz.

Sıradaki hafta,Wangnan'ın hikayesine başlayacağız.
Ağlamadan okuyamayacaksınız,hehe
Lütfen merakla bekleyin.

Şey...İste burada,sapasağlam,Tower of god.
Tavuk Love'ın modeli beysbol oyuncusu,Ryu Hyun-Jin.
Ancak o bu çeşit bir tavuk değil.
Lütfen karıştırmayalım.

Bu bölümün içeriği biraz daha uzundu,değil mi?
Biliyorum,birkaç hafta önce ani bir artış olmayacak dedim,
Ama görünen o ki istediğim gibi gitmiyor bu.

100 Panelden fazla bir çizgi roman yaptığınızda yemeğinizi çalışma masanızda yiyorsunuz.
Ben kurutulmuş yosuna sarılı pirinç yedim gerçekten(Başka birşey olmadan)

Bunu bir daha asla yapmayacağım...(Ama yapacağım...)
Gerçekten birkaç asistan bulmak istiyorum,Ancak onlara doğru düzgün maaş ödebileyecek bir durumum yok.O yüzden bunu erteliyorum.
Büyük ihtimalle onları diğer projelere görevlendiririm,ancak şu anda,paradan çok Tower of God'a odaklanmak istiyorum...
Yani,şu anki durumum eski günlere göre biraz daha iyi,o yüzden şu anlık kimseyi işe alacağımı düşünmüyorum.

Herneyse,lütfen soğuk algınlığına yakalanmamaya dikkat edin,e haftaya sağlıklı birşekilde buluşalım.

Teşekürler^^.
Not 1:Twitter hesabı açtım.Ama söylemiyorum.
Not 2:Kız veya erkek arkadaşı olanlar gidip hasta olsunlar.Bahar çiçeklerini görmeye filan dışaro çıkmayın.Yolların kapanması sinirlerimi bozuyor.

Çevirmen notu:Bu bölümün çevirisini bulamadım maalesef ki.
Ek açıklama:Love,baharatlı tavuk fan kulübünün üyesi,Auguggus ise kızarmış tavuk fan kulübünün, o yüzden kızarmış tarafa gel diyor Love'a.Hatta Augusgus'un kol bandında kızarmış yazıyor,Love'da ise baharatlı.

Testin adı "Güvenilir oda". kesin kurallar bir dahaki bölümde açıklanacak.O yüzden lütfen merakla bekleyin,T.T

Wangnan ve diğerlerinin oynadığı oyun Kore'nin gostop'una benzer birşeydi.Bütün kartları toplayan ve en uzun yaşayan kazanır.Ben bile tam kuralları bilmiyorum.Bİr oyun işte.

Hmm... Gelecek bölümden başlayarak,içerik hacmi azalacak.
Hikayenin ilerlemesi dışında tabi,o yüzden oyların düşeceğini sanmıyorum.

Ve...

Ah,boş verin.Gidip biraz maç izleyeyim.Teşekürler,^^

Oyunun kuralları;
*Oyunun amacı 7 takım arkadaşı toplamak.Oyunun en önemli gereksinimi güven.

*Bu noktadan sonra,siz ve oda arkadaşınız korumak ya da çalmak için bir takım gibi hareket etmelisiniz.

*Odalardaki kumandaların odayı açıp kapatma ve odanın sahibini değiştirme özelliği vardır.

*Kişisek konnektörler kumandaya bağlanır.Başka birinin kumandasına bağlandığınızda,onun takım arkadaşı olabilirsiniz ya da odasını alabilirsiniz.(Takım arkadaşı olmak için mavi tuşa,odayı ele geçirmek için kırmızı tuşa basmalısınız.)(Takım arkadaşı olduğunuzda,odanızı paylaşabilir ve diğer odaları ele geçirebilirsiniz.)

*Eğer kumandayı odanın dışına çıkarırsanız,diskalifiye olursunuz.(e bir kişi her zaman kendi konnektörü kumandaya bağlı şekilde odada kalmak zorunda.)

*Eğer dinlenme alanındaki kurallıların sayısı yedinin altına inerse,Viole oyunu kazanır.

*Eğer Viole seviyecinin konnektörünü alıp Yihwa'nın odasını çalabilirse,Viole oyunu kazanır.

-UYARI-
*6 odayı ele geçirmek oyunu kazanmak için zorunludur,ele geçirilen son oda en üst kattakı Yeon'un odası olmalıdır.

*Sadece kendi konnektörünüzü kullanabilirsiniz.(Adınız konnektörünüzün üstünde yazılıdır.)

*Eğer konnektörünüz kırılırsa diskalifiye olursunuz.

*Eğer mavi ve kırmızı butonlara birlikte basarsanız,bağlandığınız kişinin takımına kabul edilirsiniz ve eski takımınıza ihanet etmiş olursunuz.

*Seviyecinin elindeki Viole'nin konnektörü,otomatik olarak Yeon'un kapısını açabilir.

Bu 2. sezon 12.bölüm
Vile'nin geçiştirmesiyle Prens vs Vİole'yi ertelemiş gibiyiz,gerçi bunu çizmeyi düşünmüyorum zaten.

Akraptor'un insancıl yüzünü görüyoruz.Birçok kişi Miseng'in Akraptor'un gerçek kızı olduğunu düşünüyor.Bu doğru değil.Ama Akraptor'un gerçekten bir kızı var(mış) gibi görünüyor.

Yapacak bir sürü işim var,içerik ile ilgili ağır bölümler yapmaya çalışmak zihnim ve bedenim için iyi değil.
Kondisyonum koruman gerektiğini hissediyorum.Bunu söylemesi zor olsada içerik ile ilgili bölümler bir süre artmayacak.
(Tabi ki bu küçük bir miktar demek değil,haha)Aslında bu oyuna başlamadan önce bir hafta ara vermek istiyordum,^^.Hala da istiyorum,hikayeyi durmadan düzeltiyorum ve yeniliyorum ama ne zaman bir oyun planlasam,beynimi ağrıtıyor.

Herneyse,Lütfen gelecek haftayı bekleyin^^
(Ve okulda olan hayranlar,testlerinizde başarılar.^^)
Teşekürler.

Akraptor harika bir baba sevgisine sahipmiş.
Bu gerçekten doğru mu? Bİlmiyorum.

Bu bölümün merkezinde Miseng ve Akpraptor'un dioloğu vardı.Miseng'in evebeynleri onu geleceği için kuleye yollamışlar,çok küçük olmasına rağmen.
Akraptor kızını kaybetmiş ve kuleye girmiş ve Miseng'in evebeynlerinin hissettiği çaresizliği anlayabilmiş.
herhalde.Bilmiyorum,^^.
Benim bir kızım yok -_-;

Bu bölümde sadece Miseng ve Akraptor'un içlerindeki boşlukları doldurduğunu göstermek istedim.Haha
Umarım başarabilmişimdir.
Bunların dışında,iş duygusal sahnelere geldiğinde oldukça kötüyüm.

Hmm...Son zamanlarda,birkaç okuyucu Manhwwa'nın Viole ve arkadaşlarına dönüşmesini istiyor.
Ama Tower of God o tarz bir manhwa değil...
Üzgünüm,^^;
Ama hala eğlenceli olacağına inanıyorum.

Son olarak,Bay Crazy'e bana yardım ettiği için teşekkür etmek istiyorum.

Bu ayrıca birbirimizin komşu istek haftası,yani üye olun,
(Gerçi şimdiye kadar ki rakam karşı konulamaz)

Gelecek hafta görüşürüz.
Teşekkürler.

Hmm...
Yazılacak fazla birşey yok...
Son zamanlarda,yarı ölü bir haldeyim.

Komşuluk istekleri 3000'ni geçti,o yüzden hepsini halletmem biraz zaman alacak.
Bu günün sonuna kadar istekleri kabul edeceğim.^^

İyi bir yazar olmak gerçekten de zor.Bir süredir aklımda bu var.

İPL'nin hikayesini kim yazmış merak ediyorum.(IPL=İngilte premier ligi)
Yeteneğini gerçekten kıskanıyorum.Eğlenceli bir futbol maçı için iyi bir oyuncu ya da stad değil.Drama gerekli gibi.Aynı şekilde,eğlenceli bir manhwa için gerekli olan şey aksiyon üstü drama ya da komedi.
İyi kurtardum gibi görünmüyor.(Futbola göre daha iyi).

ÇN: Zaten çoğunuzun bildiği üzere yazar tam bir futbol hastası.Zaten karakterlerin çoğunun adı futbolcu isimlerinden geliyor.Koon Aguero-Kun Aguero,Mirhea Luslec-Mircea Lucescu,Edin Dan-Edin Dzeko(Gerçi bu karakterleri daha görmedik.)

herneyse manganın havası bu bölümle değişecek.
Artık hazırlık bölümlerinin meyvesini alma vakti,artık Viole ve Wangnan'ın hikayesine başlama vakti,artık insanların sağlı sollu birbirlerine ihanet etme vakti.Böyle birşey işte.

Rapdevil'i öldüren kişi...
Cevap zaten orada.
Eğer bölümleri dikkatli okursanız,farkedebilirsiniz^^;
O kadar zor değil.

Haftaya eğitim hazırlıklarım var.Bu yüzden içerik daha az olacak.
Silah tutmayalı uzun zaman oluyor.
Askerde silahları ateşlemekten çok şarjörleri değiştiriyordum,Haha

ÇN:Korede askerden sonra her yıl ordu eğitimine gidiyorlar.Birkaç gün sürüyor sadece.

Herneyse lütfen önümüzdeki haftayı bekleyin ve iyi pazar geçirin.

Not.Artık komşuluk isteklerini kabul edemiyoruö çünkü limit doldu.
Bir limit olduğunu bilmiyordum bunu bir şekilde çzömeye çalışacağım.

Love bir Wonsula.
Won daire demek. Bu kusursuz daire içinde dönmeyi sağlayan bir shinsoo kontrol tekniği.
Shinsoo daire içinde büküldüğünde,yüzeyini ve kütlesini kaybetmeden büyük bir güç kazanıyor.

Bir Wonsulsa shinsooyu bubi tuzağı gibi kullanabilir yada Love gibi shinsooyu yop gibi fırlatabilir veya dönen güçlendirilmiş bir bedenle saldırabilir.

Bir Wonsulsa olmak için,Gustang araştırma birliğinden test almalısın.Bu yüzden sadece birkaç kişi Wonsulsa rolünü doldurabilir.

Biraz daha açıklarsak Mule ailesinin(Love'ın ailesi) kontrato"Demir Adam".Bu kontrat sayesinde vücutlarını en üst sınırlarıyla kullanabiliyorlar.
Basitçe bu dayanıklılık sağlayan bir kontrat.
Gardiyanla kontrat yapabilmek için bir ailenin içinden seviyeci olup,özel bir test alman gerekiyor.

Küçük bir uyarı:
Viole fanları,Viole'ye Love vurdu.Ben değil.
Love,Viole'ye vurduğu sırada ben birkaç ordu hazırlığıyla meşguldüm.
Eline sağlık çok kısa zamanda çevirdin, Aisand baya ilginç birine benziyor.
Bu konuşma da epey eski sanırım ama bu arcta Androssi'nin ölüm katına neden gitmek istediğini açıklaması bakımından blog yazısı gibi oturuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık