Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Animasyonları hiç beğenmedim. Serinin baştaki çizimlerini animasyona uyarlamışlar resmen. Belki ilerleyen bölümlerde çizimler güzelleştiği için animasyonlar daha iyi olur. Bunun dışında Baam'ın ve Yuri'nin seslerini beğenmedim. Baam'ın sesi klasik shounen karakter sesi ama hiç olmamış bence.Yuri'nin sesi de bana güzel gelmedi. Bunların dışında güzeldi ilk bölüm.

Çook iyiydi. Müzikleri özellikle çok iyiydi. animasyon da aman aman kötü değildi.
Rachel çok tatlı bir kıza benziyor umarım Baam ile tekrardan bir araya gelirler xDD

Manhwacılar şunu bir teyit etsin. Herhangi bir şekilde manhwa bölümü, paneli, sayfası vs. atlandı mı? Nanatsu no Taizai bir bölümde çok olay göstereyim derken atlama yapmışlar mı? 5 bölüm sığdırmışlar denmiş yukarıda, biraz fazla sanki.

Manhwacılar şunu bir teyit etsin. Herhangi bir şekilde manhwa bölümü, paneli, sayfası vs. atlandı mı? Nanatsu no Taizai bir bölümde çok olay göstereyim derken atlama yapmışlar mı? 5 bölüm sığdırmışlar denmiş yukarıda, biraz fazla sanki.
Olmuştur. Diyaloglar mangada daha uzundu. Yuri ile Evan'ın ilk kata koştuğu panel de geçilmiş. Baam'ın Headon'la konuşması da kısa sürdü ayrıca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık