Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

@justahuman
Bunca yıllık OP fanı olan ben son aylarda ToG'u daha çok bekliyor ve okurken daha çok keyif alıyorsam var sen düşün artık nasıl seri olduğunu. :/
Alcartz da öyle demişti merak ettim çıksa da izlesek : ))

Death Note - One Piece - HxH farklı açılardan zirvedir benim için ama bir biriyle kıyaslamak çok zor.

Karakterlerle bağ kurmadığın sürece OP'un bu serilerle yarışma şansı yok . Ancak karakterlerle bağ kurduktan sonra bu yönüyle ve bunca yıldır seriye bağlı tutması düşününce OP zirve olabilir. Komedi, Gizem, Dram ve Arkadaşlık konularını çok güzel işliyor. Aksiyonu ise bir çok serinin altında.

HxH'nin manga çizim kalitesi ve devamlılık yönüyle zaten çöp. Ama anime sürekli aynı kalitede devam etse muhtemelen her sene OP'a nal toplatırdı. Hatta iyi kötü çizimiyle devam etse yine manga satışlarında geride bırakabilirdi.

ToG ise bilemiyorum. Japon Mangası olmamasına rağmen çok popüler olmuş. OP'dan öte görenlere rastladım. Ama hiç bilgim yok bakalım sizi çektiği gibi beni de çekebilecek mi : ))

Bu arada sen seride her şeyden nefret etmiyor muydun ? Nası OP > HxH : ))

Alcartz da öyle demişti merak ettim çıksa da izlesek : ))

Death Note - One Piece - HxH farklı açılardan zirvedir benim için ama bir biriyle kıyaslamak çok zor.

Karakterlerle bağ kurmadığın sürece OP'un bu serilerle yarışma şansı yok . Ancak karakterlerle bağ kurduktan sonra bu yönüyle ve bunca yıldır seriye bağlı tutması düşününce OP zirve olabilir. Komedi, Gizem, Dram ve Arkadaşlık konularını çok güzel işliyor. Aksiyonu ise bir çok serinin altında.

HxH'nin manga çizim kalitesi ve devamlılık yönüyle zaten çöp. Ama anime sürekli aynı kalitede devam etse muhtemelen her sene OP'a nal toplatırdı. Hatta iyi kötü çizimiyle devam etse yine manga satışlarında geride bırakabilirdi.

ToG ise bilemiyorum. Japon Mangası olmamasına rağmen çok popüler olmuş. OP'dan öte görenlere rastladım. Ama hiç bilgim yok bakalım sizi çektiği gibi beni de çekebilecek mi : ))

Bu arada sen seride her şeyden nefret etmiyor muydun ? Nası OP > HxH : ))
O işin goygoy kısmı ya. One Piece benim ilk okuduğum seri, ilk göz ağrım elbette ki çok seveceğim :D HxH da çok kaliteli ama Op ile karşılaştırılabilmesi için önce devam edebilmesi lazım. Serinin bir gün bitme ihtimalini geçtim, devam etme ihtimali bile belirsiz.

Tog da ciddi anlamda One Piece'e benziyor. Güzel bir hikayesi derin bir evreni var. Op gibi bazen arclar çok uzatıyor aksiyon kısmına geçene kadar Op gibi insanı bezdiriyor. Bazen de öyle bir aksiyon veriyor ki sonraki haftayı beklerken kuduruyorsun. İnsanlar biraz da o yüzden Kore One Piece'i diyorlar. Op'dan tek eksiği webtoon olduğu için çizimler falan o duyguyu yansıtmıyor bazen. Op'da geçse seni ağlatacak olaylar TOG'da geçince mimiğini oynatmıyor. Op'a karşılık artısı ise şu an sınırsız bir potansiyeli var serinin. Yüzlerce bölümdür kulenin içinde geçiyor seri ama çizeri istese +1000 bölüm sonra kulenin dışını da işleyebilir vs.

Bence animesi ile güncele gelmeyin direkt mangaya geçin. Trailerlardan anladığım kadarı ile çok da aşırı kaliteli bir şey olmayacak animesi.

O işin goygoy kısmı ya. One Piece benim ilk okuduğum seri, ilk göz ağrım elbette ki çok seveceğim :D HxH da çok kaliteli ama Op ile karşılaştırılabilmesi için önce devam edebilmesi lazım. Serinin bir gün bitme ihtimalini geçtim, devam etme ihtimali bile belirsiz.

Tog da ciddi anlamda One Piece'e benziyor. Güzel bir hikayesi derin bir evreni var. Op gibi bazen arclar çok uzatıyor aksiyon kısmına geçene kadar Op gibi insanı bezdiriyor. Bazen de öyle bir aksiyon veriyor ki sonraki haftayı beklerken kuduruyorsun. İnsanlar biraz da o yüzden Kore One Piece'i diyorlar. Op'dan tek eksiği webtoon olduğu için çizimler falan o duyguyu yansıtmıyor bazen. Op'da geçse seni ağlatacak olaylar TOG'da geçince mimiğini oynatmıyor. Op'a karşılık artısı ise şu an sınırsız bir potansiyeli var serinin. Yüzlerce bölümdür kulenin içinde geçiyor seri ama çizeri istese +1000 bölüm sonra kulenin dışını da işleyebilir vs.

Bence animesi ile güncele gelmeyin direkt mangaya geçin. Trailerlardan anladığım kadarı ile çok da aşırı kaliteli bir şey olmayacak animesi.
Manga olayı çok zahmetli benim için. Animesi muhtemlen hiç çıkmayacak diye Vagabond'u okuyayım dedim o da kaldı. Anime'yi kötü yaparlarsa devam etmem zaten :D

HxH devam etse o daha çok uzun sürer. Ama yılda 10 bölüm verse bile ki onu bile vermiyor. Adamın ömrü yetmez. Bir umut kitap gibi yazıp birine devreder.

@justahuman kesinlikle başla. Heyecanlı dövüş sahneleri, ileriye dair büyük meraklar, güçlü kadınlar,ağlayan zırlayan yok beni kurtar diye, hainlikler ve sevilecek karakterler arıyorsan oku.
Seri uzun bir süredir hiç tempoyu düşürmedi.

Başlamadan söyleyeyim Hansung erkek.

@justahuman kesinlikle başla. Heyecanlı dövüş sahneleri, ileriye dair büyük meraklar, güçlü kadınlar,ağlayan zırlayan yok beni kurtar diye, hainlikler ve sevilecek karakterler arıyorsan oku.
Seri uzun bir süredir hiç tempoyu düşürmedi.

Başlamadan söyleyeyim Hansung erkek.
Meraktan çok spoiler yemiyeyim de merak edip baktım favori HxH karakterim Kurapika gibi giyinmiş onu da kız sananlar olmuştu : ))

Animenin başlamasına çok kalmamış sanırım. Bir gelsin de ona göre çok merak edersem webtoona atlarım : ))

birinci sezonu hatirlayin, cizimler,kalite hepsi uyuyor, madhouse yapip 12 bolumden sonra bitirseler iyi mi olurdu?
Iyi Toei verseydiniz haftalık çıkarırdı .s madhouse bile böyle yapıyorsa vah..
O en sıradan arca değil HxH'nin en zevk veren arclarına, bölümlerine eş değer kalitede bir seri. Hangisinin daha iyi olduğu kıyası kişisel zevke girer o yüzden bir şey demiyorum ama Tog'un ne kadar özel bir seri olduğunu anlatabildim sanırım. Animesi çok rezil duruyor buna bulaşma webtoon'a başla bence dostum. Okumaya başladıktan bir müddet sonra ben bu seriyi bu zamana kadar nasıl keşfetmemişim diye kendine söversin hatta.
Animasyon stüdyosu dandik, baktım ciddi bir anime projeleri bile yok, talihsizlik.

TMS Entertainment'in yan sanayi bir şirketi, TMS'nin kendisi yapsa daha iyi olurdu.

Telecom Animation = https://myanimelist.net/anime/producer/94/Telecom_Animation_Film

TMS Entertainment = https://myanimelist.net/anime/producer/73/TMS_Entertainment

Animasyon stüdyosu dandik, baktım ciddi bir anime projeleri bile yok, talihsizlik.

TMS Entertainment'in yan sanayi bir şirketi, TMS'nin kendisi yapsa daha iyi olurdu.

Telecom Animation = https://myanimelist.net/anime/producer/94/Telecom_Animation_Film

TMS Entertainment = https://myanimelist.net/anime/producer/73/TMS_Entertainment
Yalnız benim madhouse nın yaptığını sanıp gereksiz sinirlenmem ahagssysyts

Edit:Bu arada baya bu şirketin yaptığı animelerin hemen hemen hepsini izlemişim, güzel seriler yapmış.... Kötü değil o kadar bence ama bu Webtoon çizimlerinden dolayımı böyle olmuş acaba ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık