Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

3 bölümdür izlemiyordum çalıştığımdan dolayı. 3 bölümü üst üste izledim.
Seri iyi güzel gidiyor da ilerledikçe bazı şeyler gözüme daha çok batmaya başladı. Serinin ilk bölümünü izlediğimdeki heyecan yok. Sansür olayına hiç girmeyeceğim. Çünkü girersem çıkamam, çıkamazsam abartabilirim :D O nasıl sansür koymak ya. Sahneyi hepten kesseler, başka açıdaki birinin o andaki yüzünü gösterseler daha iyi olacak. Göze inanılmaz batıyor.
Başarısız bir Hisoka taklidi de girdi olaylara. Hiç sevmedim bu karakteri. Nefret de etmedim ama Hisoka'yı gördükten sonra bu tip karakterler hiç başarılı gelmeyecek sanırım :D Bir de bu bildiğin çakması olmuş.
Ana karakterin eğitim muhabbeti vardı sanırım o atlanmış. Mangada var mıydı eğitimi detaylı bir şekilde? Detaylı olmasına da gerek yok. Alt tarafa indiler, eğitim yapacaz dediler. Adam ana karakteri dövdü. Bundan sonra eğitim yapacaz dedi. Bir daha ne gördük ne duyduk eğitim yaptıklarını. Sonra gitti sarışın ghoul'u döven ghoul'larla dövüşürken eğitimin faydasını gördüm dedi??? Daha ne yaptın da faydasını görüyorsun. Manga okuyanlar varsa bu konuya ilişkin cevap verirlerse iyi olur.

3 bölümdür izlemiyordum çalıştığımdan dolayı. 3 bölümü üst üste izledim.
Seri iyi güzel gidiyor da ilerledikçe bazı şeyler gözüme daha çok batmaya başladı. Serinin ilk bölümünü izlediğimdeki heyecan yok. Sansür olayına hiç girmeyeceğim. Çünkü girersem çıkamam, çıkamazsam abartabilirim :D O nasıl sansür koymak ya. Sahneyi hepten kesseler, başka açıdaki birinin o andaki yüzünü gösterseler daha iyi olacak. Göze inanılmaz batıyor.
Başarısız bir Hisoka taklidi de girdi olaylara. Hiç sevmedim bu karakteri. Nefret de etmedim ama Hisoka'yı gördükten sonra bu tip karakterler hiç başarılı gelmeyecek sanırım :D Bir de bu bildiğin çakması olmuş.
Ana karakterin eğitim muhabbeti vardı sanırım o atlanmış. Mangada var mıydı eğitimi detaylı bir şekilde? Detaylı olmasına da gerek yok. Alt tarafa indiler, eğitim yapacaz dediler. Adam ana karakteri dövdü. Bundan sonra eğitim yapacaz dedi. Bir daha ne gördük ne duyduk eğitim yaptıklarını. Sonra gitti sarışın ghoul'u döven ghoul'larla dövüşürken eğitimin faydasını gördüm dedi??? Daha ne yaptın da faydasını görüyorsun. Manga okuyanlar varsa bu konuya ilişkin cevap verirlerse iyi olur.
Eğitim sırasında özel birşey yapmadılar. ''Artık insan değilsin sıyrıl şundan'' başlığının devamı gibiydi. Kız dövdü,oğlan ayaklandı,kız bir daha dövdü. Kagunesini aktifleştirmeye çalıştılar ama pek beceremedi oda var. Anime 12 bölüm herhalde o yüzden Aogiri arcını tam verirler mi vermezler mi bilemiyorum. Olurda verirlerse Kaneki'nin Usopp'tan Alucard'a dönüşümünü göreceksin zaten :D

wholock

Konusunu beğenince başlayayım dedim acayip hoşuma gitti. Mangasından devam edeceğim ama türkçe çevirisi yok galiba manganın mecbur ing. takip edicez.

özellikle kaneki'nin şu anki halinin resimlerini gördükten sonra yardıracam mangaya :D

Sağ alt köşedeki arkadaşın Kaneki olduğunu söylersem nasıl bir değişim geçirdiğini anlarsınız. Çektiği sıkıntıları düşününce az bile kaldı diye düşünüyorum ama biz ne pısırık ana karakterler gördük son haline de razıyız.

Oha o kadar değişiyor mu bu çocuğun karakteri? Genel hali mi böyle oluyor yoksa dövüşlerde bir delilik felan mı geliyor :D
Genel karakteri kalıyor ama hem psikolojik hemde fiziksel olarak çektiği işkencelerden sonra ki görünce harbi içiniz acıyacak çocuk için saçının beyazlaması da işkencedeki stres ile artık başedememesinden dolayı düşünün, bunları aşmak için ghoul tarafını kabul edip psikopata bağlıyor. Dövüşlerde bazen kendini kaybettiği ve anne diye bağırıp,işkence sırasında ezberletilen cümleleri bağırıp çağırarak yoldan çıktığı oluyor. Alt benlik gibi birşey kurdu diyelim kısaca :D

wholock

Genel karakteri kalıyor ama hem psikolojik hemde fiziksel olarak çektiği işkencelerden sonra ki görünce harbi içiniz acıyacak çocuk için saçının beyazlaması da işkencedeki stres ile artık başedememesinden dolayı düşünün, bunları aşmak için ghoul tarafını kabul edip psikopata bağlıyor. Dövüşlerde bazen kendini kaybettiği ve anne diye bağırıp,işkence sırasında ezberletilen cümleleri bağırıp çağırarak yoldan çıktığı oluyor. Alt benlik gibi birşey kurdu diyelim kısaca :D
Ben böyle anime/mangaları çok seviyorum eziğin güçlenmesi falan :D Daha mangaya yeni başladım keşke okumasaydım spoiler'ı ama şimdi daha da gaza geldim daha hızlı okurum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık