Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

2. bölüm
Bu bölümü de çok sevdim. Touka favori kadın karakterlerim arasına girecek böyle giderse :D Taneki'nin ne kadar berbat bir gün geçirdiğini söylemesinden sonra kendisinin doğduğundan beri öyle hissettiğini söyledi. Ama Taneki'nin içindeki ghoul olan Rize (içindeki diyeceğim çünkü Taneki bundan sonra da Rize'nin silüetini zorlandığı anlarda görecek ve onun dönüşümüne sahip) bu durumdan hoşnut gibi görünüyordu. Demek ki ghoulların gruplara ayrılmasında önemli bir etken, oldukları şeyden rahatsız olup/olmamak.
Önceki bölümde lafı geçen bağımsız grubu da görmeye başlayacağız yavaş yavaş.
Bu dönüşüm işini mangaka umarım güzel kotarmıştır. Güzel şeyler çıkabilir de, berbat edilebilir de. Taneki (Rize) ve Nishio'nun dönüşümü fiziksel güce dayalı iken, Touka'nınki bir şeyler püskürtüyordu. Elementsel değişik bir şey çıkabilir.
Hide Taneki'nin ghoul olduğunu öğrendi ama gülerek uyumaya devam etti. Herkese lazım böyle arkadaş :D
Sonda elemanlar konuşurken Jason diye birinden bahsettiler. Rize'nin üzerine kirişleri onun attığından şüpheleniyorum.

Unknown

3. Bölüm
Gittikçe güzelleşiyor bölümler..Uta baya iyi karaktermiş yanlız "Baa" :ehe: Maske olayıda ayrı hoş oldu karakterleri daha iyi yansıtmaya yarayabilir.Umarım her Goul un kendine ait bir maske vardır.

Onun dışında güvercinlerdeki beyaz eleman tam psikopatmış yanlız :/

Konusu değişik 1.bölümü izleyince direk kapıldım animeye 3.bölüme kadar izledim.Anime kaç bölüm olucak 12 olmaz heralde çok az :/.En az bi 25,manga yeterse 50 bölüm olsa güzel olur.Ana karakter bu halinde kalmıyor sanırım.Soğukkanlı davranan ve insan yiyen bir karakter olsa güzel olur.

Konusu değişik 1.bölümü izleyince direk kapıldım animeye 3.bölüme kadar izledim.Anime kaç bölüm olucak 12 olmaz heralde çok az :/.En az bi 25,manga yeterse 50 bölüm olsa güzel olur.Ana karakter bu halinde kalmıyor sanırım.Soğukkanlı davranan ve insan yiyen bir karakter olsa güzel olur.
Büyük ihtimalle 12 sayı olacak. Manga okuyanların söylediğine göre bölüm başı kullanılan manga sayısında oldukça cömert davranılıyormuş :D Bunu da Zetman gibi oldu bittiye getirecekler diye korkuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık