Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

Konusu:
Tokyo'da insanları yiyen hortlaklar türemiştir. Bu hortlaklar sadece ve sadece insan eti yiyebilmektedir. Örneğin bir sebze yemeği yemek istediklerinde tahmin edilemeyecek kadar kötü bir tat alırlar. İnsanlar da hortlakların bilgisine vakıflar ve özelliklerini biliyorlar. Ama ilk bölüm itibari ile pek de yollarına çıkmıyorlarmış gibi bir havaları var.

Ana karakter diyebileceğimiz Kaneki adında bir öğrencimiz var. Kitap kurdu diyebileceğimiz tiplerden. Bir kızdan hoşlanıyor ve bir şekilde onunla bir buluşma ayarlıyor. Ama bu kız -aynı zamanda bölümün başında gördük- diğer hortlaklardan da farklı diyebileceğimiz bir hortlak çıkıyor. Normal bir hortlak 1 insanla beslendikten sonra bir süre insan yemeye ihtiyaç duymaz. Ama bu kızımız sürekli yemek istiyor. Midesinde karadelik olan türlerden bu.

Bu kız Kaneki'yi yemeye çalışırken şans eseri üzerine inşaattan bir takım şeyler düşüyor ve Kaneki bundan kurtuluyor. Ama Kaneki de ağır yaralıdır ve iç organlarından bazılarını kaybetti. Cesur bir doktor da hortlak kızdan organlar alıp Kaneki'ye yerleştiriyor ve Kaneki böylece yarı hortlak yarı insan olmuş oluyor diyebiliriz. Hikayemiz böyle başlıyor.

Bu sezon çok izlenecek gibi duruyordu, ben de konusunu açayım dedim. İlk bölümü dün yayınlandı. Ben de yeni indiriyorum. Beğenenler çoğunluktaydı. Ama manga sayılarını çabuk tüketecek gibi duruyor şuan.

Çok sevdim ben bunu ya :D İlk bölümü çok iyiydi.
İlk bölümünde 6 manga sayısı kullanıldığından herhalde, anime aktı gitti yemin ederim :D Ana karaktere çok sinir olacağıma dair içimde kötü bir his var ama hadi bakalım.
Ayrıca sondaki çırpınışlarını çok sevdim :oleyo: Eninde sonunda yiyeceksin onu, niye boşuna çırpınıyorsun? Kafede çalışan kızın da zorla ağzına tıkıştırmasına hem güldüm hem sevindim. Bütün seri boyunca Kaneki'nin sızlanmasını izlemek istemiyorum çünkü. Gerçi bu durum bir süre devam edecek gibi ama umarım bir çözüm bulurlar.
Kafede çalışan kız da hikayenin derinleşeceği bir noktada duruyor. Onun ve arkadaşlarının bağımsız bir grup olduğu söylendi. Orta yol bulmaya çalışan bir gruplar diyeceğim ama kızın insan eti yemekle bir sorunu yoktu sanki. Neyse onu ilerleyen bölümlerde iyice çözeriz.

thosy

Ooo ilk bölüm çok güzeldi. Mangasına bir türlü başlayamamıştım, bu bölümü gördükten sonra ne var ne yok okurum artık. :D

Şehirde de maşallah insandan çok canavar var. :D

Kafede çalışan kız da ne tatlı diyordum canavar çıktı. :D Gerçi canavar hali daha çekici. :D

Ghoul kelimesi, Vampire the Masquerade serisini aklıma getirdi. Orada ghoul, vampirlerin isteklerini karşılayan insanlara deniyordu ama burda baya farklı işlenmiş.. İlginç bir seriye benziyor.

Manga'nın ingilizce güncele geldim, Biraz rawlarada baktım. Ana karakter biraz geç oldu ama muhteşem bir değişim geçirdi :D İyi seri iyi iyi :D

Unknown

Ben animesine hayran kaldım.Genel sohnete yazdım ama burada konusu varmış burayada yazayım.İşin aslı ilk trailerı çıktığında buraya yorum yapmıştım izlenicek bir anime diye.Ama beklentilerimin ötesinde çıktı.Çete Ghoul ların akılsız yaraktıklar yerine normal çeteler gibi bölgelere ayrılmış avlanma alanlarının olması.Yüksek ihtimal Ghoul otoritelerinin falan olması gibi şeyler baya yükseltmiş animenin çıtasını..

Ben animesine hayran kaldım.Genel sohnete yazdım ama burada konusu varmış burayada yazayım.İşin aslı ilk trailerı çıktığında buraya yorum yapmıştım izlenicek bir anime diye.Ama beklentilerimin ötesinde çıktı.Çete Ghoul ların akılsız yaraktıklar yerine normal çeteler gibi bölgelere ayrılmış avlanma alanlarının olması.Yüksek ihtimal Ghoul otoritelerinin falan olması gibi şeyler baya yükseltmiş animenin çıtasını..
Beyler bu zevksiz arkadaş bile beğendiyse sizin beğenmeme olasılığınız yok, kesin izleyin:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık