Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Bir çeşit nedenler dolayısıyla Dünyadaki ölüler ansızın canlanmaya başlamıştır. Ama normal insanlar şeklinde değil, Zombiler şeklinde. Bu kaos, Dünya'nın her tarafında yaşandığından dolayı henüz bir çeşit tedavi bulunamamıştır. İnsanlar artık kendilerini korumaya alıp bir çeşit güvenli yerlere ihtiyaç duymalarıyla beraber zombiler karşı savaşmaları gerekmektedir. Bu zorlu mücadelede Rick ve grubunun yenilmesi mümkün mü sizce?

Dizi, The Walking dead çizgi romana göre uyarlanmıştır.

Yeni sezon bugün başladı yorumları alalım :D

Sonunda ya bana böyle sezonlar ile gelin arkadaşım.
Bu dizi Walking Dead bunlar Oturuyor başka bir şey değil :D

Ek olarak Sonuda güzeldi acaba halen deli mi şimdi merak ettim :ehe:

4.sezon başladığında koşarak gidip izlemiştim ilk bölümü. Sonra baktım böyle bi çiftlik havası, tarla sürmeler, konsey falan dedikleri gibi kapadım. Şimdi hazır birikmişken 4.sezonu izlesem mi? hiç aksiyon var mı?

4.sezon başladığında koşarak gidip izlemiştim ilk bölümü. Sonra baktım böyle bi çiftlik havası, tarla sürmeler, konsey falan dedikleri gibi kapadım. Şimdi hazır birikmişken 4.sezonu izlesem mi? hiç aksiyon var mı?
O kısımlarda bende bırakmıştım bir ara biraz sabredersen süper sahneler var izle bence Not: Olaylar Olaylar :D

harbiden 4.sezon kadar boş bi sezon yoktu. 1-2 harikaydı benim için, 3'de ise zombiyi bırak rick vali kavgası izlemiştik ama genede iyiydi. 4 sezon boşta geçen bir sezon oldu benim için. 5. sezon çok iyi başladı umarım hep böle gider.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık