Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
arkadaş şaka maka adamın bacağını kesip yiyorlar nasıl bi manyaklıktır bu çakamadım işi bakalım neler olacak,Darly sarı saçlı kızı hatırlatmasa aklıma bile gelmemişti :D

Adamlar
canlı stok tutuyolar la yanlarında.Hergün bir uzuv yeseler güzel güzel götürür bunları.Caniliğe bak bari öldür öyle ye.Adamı kesip tedavi edip bidaha kesiyolar :D.

Viral vejeteryan reklamı heralde.

Aslında bu serinin ana kaynağı çizgiromanı ve çizgiromanı da epey sağlam.Kuru fantazi değil,kendince bir felsefesi olan bir eser.Klasik zombi hikayelerinin aksine salgının kaynağını araştırıp dünyayı kurtarmaktan daha ziyade böyle bir olayın insan yaşamına nasıl bir etkisi olabileceğini gösteren güzel bir eser.

Adamlar
canlı stok tutuyolar la yanlarında.Hergün bir uzuv yeseler güzel güzel götürür bunları.Caniliğe bak bari öldür öyle ye.Adamı kesip tedavi edip bidaha kesiyolar :D.

Viral vejeteryan reklamı heralde.
adamı öldürcekler, hepsini bi günde yiyemeceklerine göre geri kalan et bayatlıcak. canlı canlı taze ''taze kes ye'' mantıgı olsa gerek

Rahib insanları dışarıda bırakmış işte bunun için dahi olmaya gerek yok.
America'da genelde böyle olay olunca millet kiliseye sığınır ya o mantık.

Bu arada bu sezon Roket gibi gidiyor 2. sezon gibi olmaz umarım :ehe:
Birde 4. sezonda bizimkilerin dağıldı bölümler nereden başlıyor ben 4 izlemedim baya şey kayıp gidi duruyor. :(
Aslında en mantıklısı yapıyorlar insan eti yemek yani.
Değilmi mangalda oh mi 5 yaşındaki çocukların pipisini felan cızbız yapacan :ehe:

Bunun çizği romanında ne oluyor genel olarak burdan sonra(farklılıklar oldunu biliyorum, şimdi konu nere gitti merak ettim. Netim kötü araştırması zor oluyor)(özel mesaj atın, spoiler olmasın millete)

Çizgi romanını (TR) okuyabilcem bi yer varmıdır,varsa link verirseniz sevinirim:) Araştırdım ama bulamadım ben :/

Adamlar taze et seviyorlar yok böle bişi ya. Rick söylediğini yapmalıydı geri dönüp temizlemeliydi adamları valinin peşini bıraktıklarında neler oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık