Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Aşk dizisi benim tahminim. Ama bu ikisi bir arada niye maceraya atılacak? Motivasyonları yok ki. Küs abi kardeş değiller. Eski arkadaş değiller. Kocasının ve çocuğunun katili adam. Bu iş aşka bağlanmazsa 10 sırıtır, aşka bağlanırsa 9 sırıtır öyle bir saçmalık yani her durumda.

Negan'ın bir bilgisi varsa bizim bilmediğimiz, anca öyle bir tutarlılığı olur. Yoksa Maggie'nin bununla hareket etmesinin hiçbir mantığı yok.
Maggie uzun süre düşmanlığa devam etti de Negan en son oğlunu falan kurtardı Maggie nin düşman fraksiyondan. Sonra Negan evlendi bir kadınla o hamile kaldı Negan bir ortamda infaz edilecekti düşman bir fraksiyon tarafından orda yerdeyken Glenn in durumunu daha iyi anladı bu seferde son anda Maggie ler yetiişti falan filan.
Zaten Negan ın Rick in oğluyla arası çok iyiydi. Çizgi romanda da mentor gibi takılıyordu. Dizide Judith te yaşadığı için onu da Negan kolluyordu.
Carol falan zaten sinsi Negan ı asker olarak kullanıyordu oyun kurduğu zaman (Yine düşman bir fraksiyonun içine Negan ı ajan olarak gönderip sadakatini sınıyor)
Çok uzun bir rehabilite muhabbeti var yani. Birde geçmişinin açıklandığı bölüm var. Çizgi romanda da dizide de baya iyi işleniyor. Böyle

Dediğin gibi ben de aksi yönde bir çıkarımda bulunamadım, aşk hikayesine dönüşme olasılığı yüksek geldi. Ben seriyi 7. sezonda Glenn ve Abraham'ın ölümüyle bırakıp, 2019 gibi tekrardan başlamıştım. Glenn yapısı ve davranışları itibariyle serinin kilit karakterlerinden birisiydi ve eminim çoğu kişi tarafından seviliyordu. Negan bu nedenle hiç sevemediğim bir karakter olmuştur. Maggie umarım Negan gibi bir karaktere aşık olmak gibi bir hata yapmaz.

Gerçi, öyle garip bir evren ki, 50 yaşındaki Carol bile kaç kişiyle flört etti/ilişki yaşadı sayamadım dizi boyunca. Bu yönünü sevemedim serinin bir türlü.

Glenn ölünce bir süre devam edemedim diziye. Hatta bir önceki sezon finalinde Abraham'ın öldüğünü söylemiştim, doğru çıktı. Ardından Darly salakça saldırmaya çalıştı ve bunun sonucunda Glenn öldü. Çok saçma bir sahneydi.

Aşk dizisi benim tahminim. Ama bu ikisi bir arada niye maceraya atılacak? Motivasyonları yok ki. Küs abi kardeş değiller. Eski arkadaş değiller. Kocasının ve çocuğunun katili adam. Bu iş aşka bağlanmazsa 10 sırıtır, aşka bağlanırsa 9 sırıtır öyle bir saçmalık yani her durumda.

Negan'ın bir bilgisi varsa bizim bilmediğimiz, anca öyle bir tutarlılığı olur. Yoksa Maggie'nin bununla hareket etmesinin hiçbir mantığı yok.
Neganın kendini affettirmeye çalıştığı, sonunda feda ettiği bir senaryo olabilir.

Negan çok esaslı bir karakter. Zirveyi görmüş sonra GOT'taki Theon gibi dibi görmüş birisi. Rick'in affetmesi ne olursa olsun saçmalık lakin Carl'ın bu döngüyü kırmak için yaptıklarını ve Negan'ın da Carl'ı sevdiğini oğlu gibi gördüğünü unutmamak gerek.
Asıl mesele Maggie, Michone, Darly gibilerin bir şekilde onu öldürmemesi. Yinede Maggie ve Negan dizisi içinde aşk-meşk olmayacaksa eğer ilgi uyandırır. Aşk konusu işleyecek kadar aptal olduklarını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık