Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
O an ki sezona heyecan katmak amacıyla yapılan bir şeydi 1-2 bölüm sonra açıklandı zaten o.

Rick o olaydan sonra baygın bir şekilde çöplükçü kadınla beraber helikopter ile götürüldü o kısma kadar biliyoruz. Sonrasında bu helikopterli ekip aslında virüsten sonra büyük bir medeniyet kurmuş o ekibin üyeleri. Bunu da spin offlardan anlıyoruz zaten.
Genel kanı bu adamların tıbbı makinelerinin olması ve doktorlarının iyi olmasından dolayı Rick'i kurtardıklarını düşünüyorlar. Zaten Rick'in başrolde olacağı bir sinema dizisi de çekilecek muhtemelen bu yeni kurulan medeniyet işlenecektir.

Virüsü kullandıklarını düşünüyorum.

Virüsü kullandıklarını düşünüyorum.
Yani bunlar kurdukları medeniyeti Cumhuriyet diyorlardı eğer yanlış hatırlamıyorsam.

Adamlar tam teçhizat takılıyorlar ve grubun bazı üyeleri gerçekten zombili dünyadan kopmuşlar bildiğin. Belki de senaryo gereği bize öyle hissettirdiler. Aşırı katı kurallara sahipler ve en az fısıldayanlar, negan kadar zalimler. Ama oraya kapağı attığın anda hayatında kurtuluyor gibi duruyor. Lakin kolluk kuvvetlerinin motivasyonuna bakarsak eğer onlar pekte mutlu değil gibi hatta bizim Eugene içlerine kadar girdi yine halk arasında bi korku var. Bunları da patlatır bizimkiler eminim. :D Öğreniriz anyayı konyayı. Lakin virüsü gerçekten de kimin yaydığını vs bunları öğrenmek istemiyorum bu evren zombili doğdu ve zombili bitmeli.

Üçüncü sezonda heyecanım azaldı bunun gittiği yol yol değil diye bıraktım diziyi. 7 sezon malum ölüm sahnesini netten izleyip diziyi taşıyan en önemli iki üç karakterden biri olan adama yaptıkları kahpeliğe sövüp kapattım. Finale bakıyorum suyunu çıkarmak için üç yeni diziye bağlayacak şekilde bitirmişler deniliyor. Dizilerden birinde de sevdiği adamı vahşice öldüren köpekle başrolu paylaşacakmış Maggie. Aşk meşk işleri başlar şimdi hani zaten o itin öldürülmemiş olması ayrı bir olayken şimdi de Glenn'in dirisine yaptıkları kahpeliği ölüsüne de yaptıracaklar sanırım.

O an ki sezona heyecan katmak amacıyla yapılan bir şeydi 1-2 bölüm sonra açıklandı zaten o.

Rick o olaydan sonra baygın bir şekilde çöplükçü kadınla beraber helikopter ile götürüldü o kısma kadar biliyoruz. Sonrasında bu helikopterli ekip aslında virüsten sonra büyük bir medeniyet kurmuş o ekibin üyeleri. Bunu da spin offlardan anlıyoruz zaten.
Genel kanı bu adamların tıbbı makinelerinin olması ve doktorlarının iyi olmasından dolayı Rick'i kurtardıklarını düşünüyorlar. Zaten Rick'in başrolde olacağı bir sinema dizisi de çekilecek muhtemelen bu yeni kurulan medeniyet işlenecektir.
O olay dediğin Rick'in köprüde zombilerle kendini patlattığı muhabbet mi ? Öyleyse Rick'in başrolde olduğu bir dizi mi geliyor yoksa film mi ?

Bir de fısıldayanlar dediğin kim ? Çizgi romanda zombi gibi görünüp gezen bir grup varmış.Çok psikopatmış galiba bu grup.Onlar mı ?

O olay dediğin Rick'in köprüde zombilerle kendini patlattığı muhabbet mi ? Öyleyse Rick'in başrolde olduğu bir dizi mi geliyor yoksa film mi ?

Bir de fısıldayanlar dediğin kim ? Çizgi romanda zombi gibi görünüp gezen bir grup varmış.Çok psikopatmış galiba bu grup.Onlar mı ?

Rick Grimes için film gelecek. Dizisi hakkında net bilgim yok ama, filmi kesin olarak gelecek.

Fısıldayanlar ise zombi derisi giyip gezenler.

Rick Grimes için film gelecek. Dizisi hakkında net bilgim yok ama, filmi kesin olarak gelecek.

Fısıldayanlar ise zombi derisi giyip gezenler.
Peki filmle birlikte Rick Grimes'in macerası bitiyor mu ? Bida diğer dizilerde işlenmicek mi ?

Bir de son olarak Darly'e güncelde noldu ? Onun macerası nasıl gelişti ? 3 ya da 4. sezondan sonrasını bilmiyorum da...

Baya soru yağmuruna tuttum kusura bakmayın.:/

Peki filmle birlikte Rick Grimes'in macerası bitiyor mu ? Bida diğer dizilerde işlenmicek mi ?

Filmin konusunu bilmiyorum. Rick CRM denen çok büyük bir organizasyon tarafından alındı. Kaçırıldı demek istemiyorum aslında, sonuçta ölüyordu adam. Rick Grimes bütün bir zaman boyunca çok fazla tecrübe edindi. Böyle bir adamı herkes kullanmak ister. Negan da aynısını yapmaya çalıştı.

Darly dizisinde, Darly Rick'i aramak için mi ne Fransa'ya gidecekmiş. Virüs kaynağı burası olacak deniyor. Ya da buradan yayıldığı.

Maggie ve Negan dizisi nerede geçecek bilmiyorum. Ama işin ucu aşka varacak gibi.

Bir de son olarak Darly'e güncelde noldu ? Onun macerası nasıl gelişti ? 3 ya da 4. sezondan sonrasını bilmiyorum da...

Darly ilk başlardaki insanlardan uzak tavrını çok değiştirdi. Liderlik yapacak, herkes kol kanat gerecek bir karaktere evrildi. Sağlam dövüşü var Beta karakteri ile, bak istersen. Rick'ten sonraki en esaslı karakter gelişimidir.

Baya soru yağmuruna tuttum kusura bakmayın.:/

Rica ederim. Bu evreni seviyorum. Bildiğim her soruya cevap veririm.

Glenn'i vahşice katleden itten intikam alınmamış olmasının sebebi nedir gençler? Oyuncu karizmatik diye mi ölmedi?

Çizgi romanda da öldürmemişlerdi. Sebebi aslında felsefi, iç çatışma diyebilirim.

Rick buna ''düzgün bir topluluk kuracağım ve sen de bunu göreceksin'' dedi.

Negan başlarda iyi bir karakterdi, sonradan yoldan çıktı. Çıkış o çıkış, zebani gibi bir şey oldu. Arada bir iyi olmaya çalıştı, değişik bir karakter.

Kısacası Rick buna müebbet hapis verdi. Kendi egosuyla alakalı.

Adamı yıllarca bodrumdan hallice hapiste tuttular.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık