Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Dizi final yapmış diyorlar. Ne oldu şimdi? Virüsü tedavi edip, huzurlu ve mutlu oldular mı yoksa öylece dümdük bir sonuca ulaşmadan bitti mi?

3 farklı yapım ile devam edecek seri. Virüs tedavi edilmedi. Daha büyük organizasyonlar var işin içinde. İsteseler Negan gücündeki kişileri 4-5 saatte temizleler.

3 farklı yapım ile devam edecek seri. Virüs tedavi edilmedi. Daha büyük organizasyonlar var işin içinde. İsteseler Negan gücündeki kişileri 4-5 saatte temizleler.
Abd ordusunun 2 sezon bile hayatta kalamadığı dizide Governor gibilerin bir bölge kurup yaşayabilmesi kurgu gereği olsa bile aklıma mantığıma sığmıyordu. Bunun da ötesine geçilmiş anlaşılan.

Abd ordusunun 2 sezon bile hayatta kalamadığı dizide Governor gibilerin bir bölge kurup yaşayabilmesi kurgu gereği olsa bile aklıma mantığıma sığmıyordu. Bunun da ötesine geçilmiş anlaşılan.

Negan ve Governor gibi tiplerin geçmiş hikayeleri hep yalnız kalmakla başlıyor. Bunu da şuna bağlıyorum, olay anlaşılana kadar iş işten geçti. En mantıklısı bu.

Governor denen kişi tek başına gezen birisiydi en başında.

Negan da ıssız bir yerde yaşıyordu.

Salgının başında kalabalıkta kalan herkes ölmüş. Rick hayatta. Shane ve ekibi az sayıyla orman içlerine gitmişlerdi. Maggie ve ailesi merkeze uzak bir çiftliktelerdi.

Vay be bitmiş sonunda. Üniversite de heyecanla takip ederim bazen ders çalışmama bile engel olurdu o derece kasıp kavuran bir diziydi benim için.

Olaylar Rick ve tayfasının Zombilerle olan savaşından çok Negan sonrası insanlarla olan mücadeleye evrildikten sonra diziden çoğu insan gibi soğudum. Negan bölümleri yine iyi güzeldi o vahşeti görebiliyorduk ama Fısıldayanlarla beraber kesin bir kopuş yaşanmıştı bende. Araya 6-7 sene falan girdiği için geçenlerde Fısıldayanların gelişiyle başlayan sezonu izleyip güncele gelmiştim. Eski tadı pek alamadım. Ama yine de zzar zor ittire ittire izledim.

Sonunda biti mi ya, şükür. Bir noktadan sonra pembe diziye dönüşmüştü sanırım. Ben 5. sezonda salmıştım galiba, hatırlamıyorum bile.

Bir global felaket durumunda insanların ne yapacağı, nasıl davranacağı, neler hissedeceği konusunu işleme iddiası olmasına rağmen bu yönleriyle çok basit kalan, gerçek dışı yaklaşımları olan, fazla tek yönlü bakan bir seriydi.
Resmi olarak şimdi bitmiş olsa da aslında yıllar önce tükenmişti insanların gözünde, sürekli aynı şeyleri tekrarlaması yüzünden.

Bende 4 ya da 5. sezonda bırakmıştım.Virüs,bilimsel gelişme vs. ile alakalı hiçbir şey olmayıp sadece insan ilişkilerine odaklanınca sıkmıştı beni.Ama merak ettiğim bir şey var.Ta ilk sezonda Jenner'ın Rick'in kulağına fısıldadığı şey açıklandı mı ? En çok bunu merak ediyorum.

Bunun dışında Rick köprü gibi bir yerde ateş edip zombilerle birlikte kendini mi ne uçuruyordu.Oradan sağ çıkmış mı ya da ne olmuş belli mi ?

Dizi neden farklı yapımlarla devam edicek ?

Bende 4 ya da 5. sezonda bırakmıştım.Virüs,bilimsel gelişme vs. ile alakalı hiçbir şey olmayıp sadece insan ilişkilerine odaklanınca sıkmıştı beni.Ama merak ettiğim bir şey var.Ta ilk sezonda Jenner'ın Rick'in kulağına fısıldadığı şey açıklandı mı ? En çok bunu merak ediyorum.

Bunun dışında Rick köprü gibi bir yerde ateş edip zombilerle birlikte kendini mi ne uçuruyordu.Oradan sağ çıkmış mı ya da ne olmuş belli mi ?

Dizi neden farklı yapımlarla devam edicek ?
Ben de seninle aynı yere geldiğimde bıraktım, köprü olayını bilmiyorum ama Jenner'ın Rick'e söylediği şey Shane öldüğünde açıklanmıştı galiba. Orada Jenner virüsün herkese bulaştığını, normal yolla ölenlerin de zombiye dönüşeceğini söyledi. Bilmediğin bir şey değil yani.

Ben de seninle aynı yere geldiğimde bıraktım, köprü olayını bilmiyorum ama Jenner'ın Rick'e söylediği şey Shane öldüğünde açıklanmıştı galiba. Orada Jenner virüsün herkese bulaştığını, normal yolla ölenlerin de zombiye dönüşeceğini söyledi. Bilmediğin bir şey değil yani.
E bu fısıltıyı niye saklamışlar ki o zaman ? Gereksiz olmuş sanki.Çünkü zombilerin de aslında bilinci var gibi bir durum yoksa öldükten sonra zombi olarak dönmüşsün veya dönmemişsin çokta önemli olmasa gerek.

E bu fısıltıyı niye saklamışlar ki o zaman ? Gereksiz olmuş sanki.Çünkü zombilerin de aslında bilinci var gibi bir durum yoksa öldükten sonra zombi olarak dönmüşsün veya dönmemişsin çokta önemli olmasa gerek.
O an ki sezona heyecan katmak amacıyla yapılan bir şeydi 1-2 bölüm sonra açıklandı zaten o.

Rick o olaydan sonra baygın bir şekilde çöplükçü kadınla beraber helikopter ile götürüldü o kısma kadar biliyoruz. Sonrasında bu helikopterli ekip aslında virüsten sonra büyük bir medeniyet kurmuş o ekibin üyeleri. Bunu da spin offlardan anlıyoruz zaten.
Genel kanı bu adamların tıbbı makinelerinin olması ve doktorlarının iyi olmasından dolayı Rick'i kurtardıklarını düşünüyorlar. Zaten Rick'in başrolde olacağı bir sinema dizisi de çekilecek muhtemelen bu yeni kurulan medeniyet işlenecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık