Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Rick bunlara bi no more democracy çaksın bi tane daha ya.Yenmedik tanıdık,kaybetmediğiniz arkadaş kalmadı hala orayla işimiz bitti kafasındalar.Rick grubu çok iyi idare ediyor en baştan beri.Saltanat şart :D

Dünyanın boku çıkmış. Her gelen insan grubuna bunlar iyidir muamelesi yapamazsın veya o riski alamazsın. İnsanlık yapayım derken ailesine,arkadaşlarına tecavüz edildiğini gören adamlar bunlar o şartlar altında az sıyırmışlar. Bölüm içinde de söylendi en büyük tehlike insanlar. Tehditi de önlem olarak yokedersin bunlar kafalarını kullanmış ihtiyacı da halletmişler :D

Bu da hediyemiz olsun.

Hey,hey noli la.Darl gruba ihanet mi etti ki.Yabancı birilerini getirmiş gibi geldi bana.
Yada Carol ısırıldı mı acaba.O Come on out niyeydi ki.

Çizgi romanını okuyalı baya oldu. Bu sezonki asıl düşmanlar Beth'i kaçıranlar olacak herhalde.

Dizi günceli hariç, geleceğe dair bilgileri verirken spoiler kutucuğuna alırsanız sevinirim. Zira spoylır sevmeyen arkadaşlar tarafından ateş altına tutulabilirsiniz.

spoiler yok arkadaşlar :D, adamların dedikleri gibi ana konu hariç epey değiştiriyorlar, bide bölüm harikaydı, o ne sahneydi be azımın suyu aktı izlerken, acayip zevkaldım varya :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık