Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

Th13teen

Ben en son 2 kardeş ile beraber turnuvada takım olarak oynadıkları bölümü izlemiştim, hangi sezon ve hangi bölüm oluyor, bilgisi olan var mı?

Ben en son 2 kardeş ile beraber turnuvada takım olarak oynadıkları bölümü izlemiştim, hangi sezon ve hangi bölüm oluyor, bilgisi olan var mı?
1. sezonda ilk oynayışları ilk 4 bölümden biriydi sanırım, devamındada turnuvaya katılmışlardı. Hiç izlememişsin neredeyse. :/

Dün akşam 2. sezonun civil wars part 2 den başlayıp (öncesini izlemiştim) 4. sezon 2. bölüme kadar geldim. 3. bölüm çıktı da ben mi bulamadım yoksa çıkmadı mı?

Parende

2. sezonun avatar olayının açıklandığı bölümlerini herkes çok seviyo ama bence Raava ve Vaatu olayı çok geyik, klişe ve saçma oldu. İyiler ve kötülere indirgedi durumu ama serinin olayı bence Zuko, Iroh, Aang(Ozai'yi öldürmeyi istememesi durumları yoksa kötü birisi değil zaten) gibi arada kalmış karakterler. Bir de o saçma sapan devlerin dövüşmesi olayı neydi öyle Wan'ın tek başına Raava'yla birleşip Vaatu'yu yenmesi çok daha iyiydi.

Ruhlar muhlar bleache çevirmişler biraz ama 3. sezonda toparladı ruh olaylarını pek sokmadılar. Neyse iroh'u gördük yeter.

Bu arada the last airbender'ın türkçe dublaj bölümlerini nerede bulabilirim. Dublajı beğeniyordum altyazı pek sarmadı.

Şimdi anlıyorum ki Fire Lord Ozai çok şanssız bir adam imiş. :/ Yani rastlayabileceği en kaliteli avatarlardan birine denk gelmiş :T
Korra gibi birine denk geleydi çoktan Phoenix King di :/ Şans işte anasını satıyım .
Umarım Avatarlık bu seride son bulur. Daha çekilmesini istemem. Yeni bir avatar serisi geldiğini düşünüyorum gözlerim kapalı :/
Korra ile bağlantıya geçtiğini hayal ettim. Sadece dayak yediği anların deneyimini verebilir.
Bi halta yaradığı yok ki :/ Gelen geçen vuruyor anasını satıyım .

Ve bu seride bir şeyin farkına vardım. Fire Lord Ozain hakkı çok yenmiş.
Aang + Avatar / Ozai + kuyruklu yıldız denklemi ile başa baş mücadele vermeliydiler. :T
En azından Şu hava bükücü kadar tokatlayabilmeliydi Avatarı . Aang avatar moduna geçer geçmez tanrı olmuştu.
Keşke Ozai vs Aang daha kapışmalı geçseydi diyorum. Neyse bu açığı Aangin muhteşem bir Avatar oluşu kapatıyor.

Bölüm yorumuna gelirsek / Avatar 4.sezon 2. bölüm @
Lan sen kimsin kataraya bağırıyorsun ? Sen portakalda vitaminken katara dünyayı kurtarmaya çalışıyordu :/
Ergen ergen tavırlar hemen duygusal bunalımlara girmeler :/ Biraz adam ol lan.
Toph garibim çökmüş . :(
Ek olarak bölüm avatarın dayak yiyişinin kozmik versiyonunun anlatımıyla devam ediyor..
Çok sinirliyim forum. :W

Ek olarak bölümün en güzel anı :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık