Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

The Legend of Korra - "Balance"​

Evet arkadaşlar, yeni sezon bugün itibariyle başladı. Üç yıllık bir aradan sonra macera kaldığımız yerden devam ediyor. Air (hava), Spirits (ruhlar) ve Change (değişim) sezonlarından sonra Balance (denge) adıyla yeni sezona giriş yaptık.

Online İzleme:

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Bölüm 5

Bölüm 6

Bölüm 7

Bölüm 8

Bölüm 9

Bölüm 10

Bölüm 11

[URL="http://www.dizibox.org/the-legend-of-korra-4-sezon-12-bolum-izle/"]Bölüm 12 - 13
[/URL]

Online İndirme:

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Bölüm 5

Bölüm 6

[URL="https://kickass.to/the-legend-of-korra-s04e02-korra-alone-1080p-web-dl-dd5-1-h-264-yfn-t9688565.html"]Bölüm 7
[/URL]

Bölüm 8

Bölüm 9

Bölüm 10

Bölüm 11

Bölüm 12

Bölüm 13

Alt Yazı:

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Bölüm 5

Bölüm 6

Bölüm 7

Bölüm 8

Bölüm 9

Bölüm 10

Bölüm 11

Bölüm 12

Bölüm 13

Prens Wu gibi Bumi olsun Mako olsun Varrick olsun zaten yeterince "komik" karakter vardı birde prens sıfatında bir karaktere ne gerek vardı yani. :/
Kuvira'yı başta görüp beğenmiştim de sonradan "büyük birleştirici" olduğunu öğrenince karakterden biraz soğudum açıkçası. İlerde güzel bir altyapı ile karşımıza çıkmazsa boşa gitmiş bir kontenjan olacak "büyük birleştirici".
Korra gene ergen Korra Bu mal... Mal geldi, mal gidecek anlaşılan. :/

Kısaca beklediğim gibi, ortalama bir bölüm ile giriş yaptılar.

Büyük birleştiricinin yerinde olsam bende salmam ülkeyi, Ben dagılmış ülkeyi birleştireyim sonra gerizekalı bir prens ülkenin başına geçsin..

Eziğin yeni dramı başladı. Zaman atlamaları her zaman ilgi çekici olmuştur bu da öyle olmuş ama sıkıldım izlerken. Toph şov yapsın birde Sokka'dan bahsetsinler yeter bitirsinler yeni yetme bebeler avatar serisini korra ile anacak sonra yazık lan

Eziğin yeni dramı başladı. Zaman atlamaları her zaman ilgi çekici olmuştur bu da öyle olmuş ama sıkıldım izlerken. Toph şov yapsın birde Sokka'dan bahsetsinler yeter bitirsinler yeni yetme bebeler avatar serisini korra ile anacak sonra yazık lan
Haklısın, bizim gibilerin aksine şimdiki nesil Korra ile büyüyüp onu avatar olarak tanıyacak, yazık doğrusu.

korra serisinin tek iyi yaptığı eski seriyi sömürmek:ehe: toph'un gözleri gördüğüm de bir an duygulandım:ühü: eski günler geldi aklıma:respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık