Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

Unknown

Orası ayrı güzeldi de kötü karakter göremedim harcanacak ondan :D Korra da bu kadar sefil olunca bir de Avatar hali çıktı ama avatar halinin dövüşme tarzı on numara da kendisi o moda girdi mi o numaraları göremiyoruz :D
Savaşsa ne değişcek ki 4 sezondur ergenlikten kurtulamadı.Bir tripler bir havalar :( Görende dünyada tek Avatar olmuş kişi o sanıcak.Aang 100 sene zaman atlaması yaşadı.Ama yinede yılmayıp penguenlere binmek istedi :( Öyle güzel bir seriden böyle dandik bir serinin çıkması gerçektende insanı kötü hissetiyor.Kaç kere bitirmişimdir Son hava bükücüyü..Korra bittikten sonra izlermiyim bir daha..Tabi ki hayır.Ama bunların konuyla alakası yoktu değil mi ? :(

Savaşsa ne değişcek ki 4 sezondur ergenlikten kurtulamadı.Bir tripler bir havalar :( Görende dünyada tek Avatar olmuş kişi o sanıcak.Aang 100 sene zaman atlaması yaşadı.Ama yinede yılmayıp penguenlere binmek istedi :( Öyle güzel bir seriden böyle dandik bir serinin çıkması gerçektende insanı kötü hissetiyor.Kaç kere bitirmişimdir Son hava bükücüyü..Korra bittikten sonra izlermiyim bir daha..Tabi ki hayır.Ama bunların konuyla alakası yoktu değil mi ? :(
Yoktu ama sen baya doluymuşsun ee tabi haklısın kimse izlemez Korra yı zaten :) meraktan izliyorum ben ne olacak finali diye.. Belki Sokka falan çıkar diyeceğim de Sokka ölmüştü demi?

Unknown

Yoktu ama sen baya doluymuşsun ee tabi haklısın kimse izlemez Korra yı zaten :) meraktan izliyorum ben ne olacak finali diye.. Belki Sokka falan çıkar diyeceğim de Sokka ölmüştü demi?
Daha da yazıcaktım da kendimi zor tuttum :ühü: Ben meraktan falan da izlemiyorum.Sonu ne olacağı ilk sezondan beri tahmin ettim.Sadece arada Aang,Sokka,Toph,Zuko gibi karakterleri görürüz.Nostalji olur diye düşünüyorudum ki sen hayallerimi yıktın ? :( Niye ölmüş ya :/ Öyle bir bilgi falan mı verildi :(

Daha da yazıcaktım da kendimi zor tuttum :ühü: Ben meraktan falan da izlemiyorum.Sonu ne olacağı ilk sezondan beri tahmin ettim.Sadece arada Aang,Sokka,Toph,Zuko gibi karakterleri görürüz.Nostalji olur diye düşünüyorudum ki sen hayallerimi yıktın ? :( Niye ölmüş ya :/ Öyle bir bilgi falan mı verildi :(
Birinci ya da ikinci sezonda öyle bir şey duydum diye hatırlıyorum Sokka nın öldüğüyle ilgili hani şu kan bükücü muhabbeti vardı ya bir tane adam kan büküyordu Korra yı kaçırıyordu falan o bölümler de FB veriyorlardı.. Öldü diye biliyorum yani.. :ühü:

Unknown

Birinci ya da ikinci sezonda öyle bir şey duydum diye hatırlıyorum Sokka nın öldüğüyle ilgili hani şu kan bükücü muhabbeti vardı ya bir tane adam kan büküyordu Korra yı kaçırıyordu falan o bölümler de FB veriyorlardı.. Öldü diye biliyorum yani.. :ühü:
Yok ölmemiştir :( Serinin başlıca komedi karakterini öldürmezler :( Eğer öldüyse 1 dk Sokka nın anısına saygı duruşu :( Ya Katara ölseydi ya..Bir işe yaramıyor zaten :/

Unknown

Katarıyı geçtim çocukları hiç bir işe yaramıyor. O su bükücü kızı mesela :D
Serideki hiç bir karakter işe yaramıyor.Yarayanlarda harcanıyor.

Yine konuyla alakasız biraz daha içimi dökeyim.

3. Sezondan o kadar ümitliydim ki Zaher ve diğer üçlü grubunu felsefeleri amaçları o kadar güzel kullanılabilirdi ki seri birden tepelere çıkabilirdi.Ama senaristleri başarılamayacak birşeyi başardı ve 3 dk önce Lav bükmeyi öğrenen birine o adamlardan birini kaybettirdi.Saçma saçma adamları yok ederek ellerinde ki büyük kozu mahvettiler..

Şimdi Mivera mıydı neydi..Vali ile anlaşma yaparken pis pis sırıttı yani kötü adam olduğunu anladık.Yakında Cumhiret şehrini ele geçirmeye çalışır.Korra Toph ile çay içer.Toph bir kaç öğüt verir.Korra gaza gelir.Ama şehre döndüğünde ele geçirilmiş olduğunu görür ve savaş başlar..Sonra kaybeder birilerinin yardımıyla kazanır. Ve mutlu son :good:

Serideki hiç bir karakter işe yaramıyor.Yarayanlarda harcanıyor.

Yine konuyla alakasız biraz daha içimi dökeyim.

3. Sezondan o kadar ümitliydim ki Zaher ve diğer üçlü grubunu felsefeleri amaçları o kadar güzel kullanılabilirdi ki seri birden tepelere çıkabilirdi.Ama senaristleri başarılamayacak birşeyi başardı ve 3 dk önce Lav bükmeyi öğrenen birine o adamlardan birini kaybettirdi.Saçma saçma adamları yok ederek ellerinde ki büyük kozu mahvettiler..

Şimdi Mivera mıydı neydi..Vali ile anlaşma yaparken pis pis sırıttı yani kötü adam olduğunu anladık.Yakında Cumhiret şehrini ele geçirmeye çalışır.Korra Toph ile çay içer.Toph bir kaç öğüt verir.Korra gaza gelir.Ama şehre döndüğünde ele geçirilmiş olduğunu görür ve savaş başlar..Sonra kaybeder birilerinin yardımıyla kazanır. Ve mutlu son :good:
Aynen aynen daha iyisi olamaz herhalde :D zaten 12 bölüm mü ne olacağı bu zaten fazla zorlamamak lazım..

Bu seri ile ilgili konu görsem sinirleniyorum arkadaş :/
Lord Zuko gibi adamın hası , bir toprak bükücü ile baş edemiyor. Lan bu adam öfkeye dayalı olmadan ateş bükebilen adam.
Yıldırımı kontrol edebilen ilk seride 2. kişi anasını satıyım. Eski yaşlı elemanlar tek başına şehir indiriyordu.
Bu Zuko 3 darbelik toprak ataklarıyla baş edemiyor bu ne lan :/ Ateş bükmede aşmış olması lazım değil mi bunun :T
Ejderhasını zaten kimse tınlamıyor eskiden Ejderha ile baş etmek için en az bir İroh olmak gerekmiyor muydu :/

Onun haricinde çok büyük Sokka eksikliği var seride :/ Yıldırım bükmeler , metal bükme olayları onlara girmiyorum.
Sadece tek elini kaldırıp yıldırım atan adamları görünce çıldırmamak elde değil :T
Korranın avatar hali , geçmişle bağlantısı kesildiği için mi bu kadar güçsüz ?
Daha yeni hava bükme yetisi kazanıp kendini geliştiren adamdan tokat yemesi ayrı bir olay.
4 element lan bu :/ Avatar halindesin anasını satıyım yerden yere çarpılıyorsun .

Ozai bile kuyruklu yıldızın gücüyle Avatar halini zorlayamadı . Zorlamayı bırak kaçtı adam :/
Bu seride Ateş bükmenin gücünü kısmışlar cılız cılız ateşler çıkıyor .
Bu seride Avatar halini tınlayan yok . Neyse susuyorum :W

SOn olarak , madem evren kendini düzene sokacaktı . Ne diye serinin adını Son hava bükücü koydunuz ?
Bükücüler tamamen yer yüzünden silinse bile evren yeniliyor anasını satıyım.
Yeter ki avatara bir şey olmasın :/
İçimi döktüm sabah sabah rahatladım oh be :T

Bu seri ile ilgili konu görsem sinirleniyorum arkadaş :/
Lord Zuko gibi adamın hası , bir toprak bükücü ile baş edemiyor. Lan bu adam öfkeye dayalı olmadan ateş bükebilen adam.
Yıldırımı kontrol edebilen ilk seride 2. kişi anasını satıyım. Eski yaşlı elemanlar tek başına şehir indiriyordu.
Bu Zuko 3 darbelik toprak ataklarıyla baş edemiyor bu ne lan :/ Ateş bükmede aşmış olması lazım değil mi bunun :T
Ejderhasını zaten kimse tınlamıyor eskiden Ejderha ile baş etmek için en az bir İroh olmak gerekmiyor muydu :/

Onun haricinde çok büyük Sokka eksikliği var seride :/ Yıldırım bükmeler , metal bükme olayları onlara girmiyorum.
Sadece tek elini kaldırıp yıldırım atan adamları görünce çıldırmamak elde değil :T
Korranın avatar hali , geçmişle bağlantısı kesildiği için mi bu kadar güçsüz ?
Daha yeni hava bükme yetisi kazanıp kendini geliştiren adamdan tokat yemesi ayrı bir olay.
4 element lan bu :/ Avatar halindesin anasını satıyım yerden yere çarpılıyorsun .

Ozai bile kuyruklu yıldızın gücüyle Avatar halini zorlayamadı . Zorlamayı bırak kaçtı adam :/
Bu seride Ateş bükmenin gücünü kısmışlar cılız cılız ateşler çıkıyor .
Bu seride Avatar halini tınlayan yok . Neyse susuyorum :W

SOn olarak , madem evren kendini düzene sokacaktı . Ne diye serinin adını Son hava bükücü koydunuz ?
Bükücüler tamamen yer yüzünden silinse bile evren yeniliyor anasını satıyım.
Yeter ki avatara bir şey olmasın :/
İçimi döktüm sabah sabah rahatladım oh be :T
Yalnız sağlam dökmüşsün. :ehe:
Yazdıklarında haklısın. Bükme yeteneği önceki seriye kıyasla çok düşük seviyede. Bir Zuko vs Azula aklıma geliyor da burada ki savaşların ne kadar basit kaçtığını görebiliyoruz. :/

Zaten benim için seri ilk sezonda Yıldırım Bükücülerin "KAYNAKÇI"da çalıştırıldıklarını gördüğümüzde bitmişti. Yıldırım lan bu, kaynak ne demek, neyin kafası vs. vs. diye gider bu seride ki saçmalıklar.

Uçma konusuna gelince ise Avatar dışında ateş bükücüler uçabiliyor ki onda da sıradan bükücüler değil Ozai gibi bir şahsiyet uçabiliyor ki onlarında kuyruklu yıldızın gücüne sahip olmaları lazım büyük ihtimalle, nşa'da o şekilde uçabileceklerini zannetmiyorum. Hava bükücülerin de bildiğimiz üzere ekipmana ihtiyaçları var.

ATLAB'da Aang Roku ile konuşurken anlatılmıştı. Avatar hali senden önceki tüm avatarların gücünü kontrol etmeni sağlıyor, basit olarak her avatar kendinden öncekinden daha güçlü bir avatar olarak doğuyor. Roku'nun anlattığından bu çıkıyor, ancak Korra'da durum biraz daha değişik bu Raava işin içine girince avatar gücünü de bundan alma durumu ortaya çıktı ya da çıkartıldı. :/

Kısaca ATLAB ile Korra serisini iki farklı seri olarak düşünebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık