Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Last: Naruto The Movie

Filmi tekrar izledim ve tekrar duygulandım. 2009'dan beri takip ettiğim seride hep görmek istediğim şeyleri filmde vermişler. Arada bir izlerim ben bu filmi.

Şuradaki yorumlara bakıyorum da, gülmekten karnıma ağrılar girdi yeminle. :hhh:
110 dk lık bir filmde konuşulan ve bahsi geçen sadece son 30 sn. Hey Allah'ım ya. :hhh:

Sanırım Narutoya yakışan en gerçekçi film olmuş. Gayet başarılı.
Verilmek istenen mesajlar çok iyi. Zaten Naruto da ki ana tema " Nefret zinciri " idi.
Villianlar çok eleştiriliyordu. Neden adam gibi kötü yok ? Çünkü Naruto bir dram serisi. Kötülük denilen kavram diğer serilere göre farklı.
Herkes acı ve nefret zinciri ile değişiyor. Sevgi ile bu sorun çözülüyor.
Filmde gayet güzel bir şekilde Jiraiya sama söylüyor
"Dünyada ki düzeni sağlamak için gerekli şey Güç mü ? Sevgi mi ? "
İşte narutonun özeti buydu. Bu repliği koyması bile bu filmi bir adım öne taşımış.
Bu ikilem nesiller boyu savaşı tetikliyor. Ciddi manada bu filmde bu temayı bastıra bastıra ele almış hoş olmuş.

Dünyanın son günü olsa ne yapardınız ? Sorusu ile Narutonun yazacak birisinin olmaması ana karakterin tüm seri boyunca
Yaşadığı yalnızlığını da ele alış bakımından gayet iyi olmuş.
En sonunda kızlar arasında popülerde olmuş hehehe
Ayrıca O klasik main theme müziğini duyunca duygu tetiklemesi hissettim.
Arkadaş hinatada ne güzel olmuş yahu. Kadın gibi kadın olmuş. Zerafet akıyor resmen.
Kakashiyi zaten görmemezlikten geliyorum. Gördükçe kahroluyorum lanet olsun ya adamı kage yapmışlar :/

Bazı noktalarda açıklanmış. Ek olarak R. Senninin kardeşide kötü biri çıkmadı. Gayet eli ayağı düzgün efendi biri.
Ne varsa veletlerde var arkadaş :/
Aşkın tanımıda çok iyi yapılmış. Bazen sevdiğimizi sandığımız kişilerin bir ilizyon olabilieceğini çok iyi yansıtmış.
Ciddi manada film bütün sezonun özeti gibi.

Sasukeye gelince sanırım fan çığlığı atacam lan ! Olm adam resmen sizden bi pok olmaz. Naruto yokken köyü bendne başka koruyabilecek biri mi varlan deyip şeklini yaptı ya la :/
Adam bildiğin Keşiş Mode da geziyor. Hiç kasmadan aldı meteoru. Bizim mal Kakashide bakıyor aval aval.
Yok arkadaş ya bu filmde konuşmayacaktım bak yine tutmadım. Tsunade ve Kakashi kagelik aleminin gerileme dönemi resmen :/
O değilde Sasuke kimin öğrencisi ya ! Adam şeklini yapmış.
Gerçi @mondem e yeni atar yaptım bir kaç tane Sasuke avatarı yapar mı acaba ? :/
Adam görülmeye bile tenezzül etmedi resmen. Böyle bir güç mütevaziliği var mı lan ? Hem meteoru hem Hiashiyi bıraktı gitti adam.
Vay arkadaş ya... Gider ayak son şakasını yaptı ya la Sasuke !

Yahu arkadaş bu nasıl sahneler ya ? Gözüme hep bir şeyler kaçtı lan film boyunca :/ Arkadaş 10 yıldır beklediğim sahnelerdi bunlar benim. :/
Senaryoyu batırsada, tamamen sıvasa bile şuan kishiyi öpesim var resmen.
Arkadaş kelimelerle anlatılabilecek bir olay değil bu.Her zaman eleştirdiğim " kage bunshin ve Rasengan " ikilisini bu filmde sevdim lan.
Bu filmde affediyorum bu lanet olası teknikleri. Bu seferlik Rasenganına kurban olayım istediğini yap lan.
10 yıl beyler az değil lütfen biraz anlayış. Elimde büyüdü bu velet benim resmen. Daha bu popüler bir seri değilken çevirisi bile yokken bakıyordum.
Sanırım ne kadar eleştirsemde bu duyguların aynısını belki de daha fazlasını One Piecein final olayında yaşayacağım.
Bu filmi zaten kapanış filmi. Yani aksiyon sadece bonusu olmuş bu işin. Hiç olmasada olurdu.
Zaten bir villianla kapışma filminden ziyade daha farklı bir tema ele alınmış. Villian işin süsü olmuş
Gerekli mesajları verdi yıllardır okuyucuların isteklerini bir nebze karşıladı herkes mutlu lan. Lanet olsun ya bugün gözüm bir feci :/

O yüzden durmadan bu filmi erteliyordum. Bu anları yaşayacağımı hissetmiştim lan. :/
Evlat acısı gibi koydu yemin ediyorum.
Yapacağınız işin ben gidiyorum ya ! :mad::mad:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık