Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Last: Naruto The Movie

Hinata bütün bir filmi örgü örerek geçirdi ya la. :( Hani konu hakkında az buçuk bir şeyler duymuştum da bu kadar olduğunu düşünmemiştim.
Ayrıca, 5 li ekibin Kakashi'nin karşısına operasyona gitmek için çıktıklarında, Hinata kendi açık seçik belli ediyordu. Sakura'yı erkek olarak bile görebilirdik yani o konuda pek bi' sıkıntı yoktu. :(
Villain, şu zamana kadar gördüğüm en rezaletiydi. Harbi harbi bu adamı kötü diye çıkarttılar ya karşımıza, ayıp olmuş yani.
Raikage her zamanki gibi olası rakip ve düşman potansiyeline sahip Naruto'yu ortadan kaldırma planları yapmış. :( Adam bir vazgeçmedi şu emelinden.
Filmde bu olanlardan çok karakterlerin evlenmesi, çocukların doğması ve pek tabi ki Naruto'nun hokage olma macerasını konu alsalar bence bundan çok daha güzel olabilirdi.
İşin özü, film beklentilerimi karşılamadı.

Hinata bütün bir filmi örgü örerek geçirdi ya la. :( Hani konu hakkında az buçuk bir şeyler duymuştum da bu kadar olduğunu düşünmemiştim.
Ayrıca, 5 li ekibin Kakashi'nin karşısına operasyona gitmek için çıktıklarında, Hinata kendi açık seçik belli ediyordu. Sakura'yı erkek olarak bile görebilirdik yani o konuda pek bi' sıkıntı yoktu. :(
Villain, şu zamana kadar gördüğüm en rezaletiydi. Harbi harbi bu adamı kötü diye çıkarttılar ya karşımıza, ayıp olmuş yani.
Raikage her zamanki gibi olası rakip ve düşman potansiyeline sahip Naruto'yu ortadan kaldırma planları yapmış. :( Adam bir vazgeçmedi şu emelinden.
Filmde bu olanlardan çok karakterlerin evlenmesi, çocukların doğması ve pek tabi ki Naruto'nun hokage olma macerasını konu alsalar bence bundan çok daha güzel olabilirdi.
İşin özü, film beklentilerimi karşılamadı.
Filmin aşk temalı olacağını önceden beri belliydi. La Naruto'ya yazık adam dünyayı kurtarmış, bir lokantaya gidecek parası yok. Daha bu adamdan ne hesap alıyorsunuz ki.:S

Sasuke 2 saniye göründü la oysa ki ne kadar da şekil çizmişlerdi Sasuke yi .. Genel olarak beğenmedim ya cidden atkıyla geçti film bunun dışında sonlara doğru evlendikleri sahneleri normal yapsalarmış keşke ...

Filmi beğendim nedense. Biraz da romantizm olsun, farklı şeyler görelim. Güç savaşı olmasi pek makul olmazdı. Son savastan sonra güç konusunda uçuk olan bir Naruto'yu boyle bir çocuğa ezdirmek mantıklı olmazdı. Bu yuzden güç olayının ikinci planda kalması daha iyi oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık