Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Last: Naruto The Movie

Filmin aşk temalı olacağını önceden beri belliydi. La Naruto'ya yazık adam dünyayı kurtarmış, bir lokantaya gidecek parası yok. Daha bu adamdan ne hesap alıyorsunuz ki.:S
Yav yapsınlar gene aşk temalı yapsınlar, ben orasında değilim. Filmin yarısından çoğu atkıyla örgüyle geçti. Bir de villain diye saçma sapan gereksiz bir karakter çıkartmışlar. Hiç olmamış bence.
Adam gibi, yaşanılan aşkları, birliktelikleri ve devamında gelen evlilikler ve en önemlisi Naruto'nun hokage olması adam gibi gösterilmeliydi, adam gibi. Bu şekilde ending kısmında baştan savma bir şekilde değil..
Şu zamana kadar 2 kere sinema çekimini açtım, açtığım gibi de kapattım. Konusu geçen her platformdan uzak durdum, sırf izlediğimde zevk alabileyim diye ama çıka çıka bu çıkmış ortaya.

Filmi gece izledim. Düşman vs. pek bir anlam ifade etmedi ama yinede filmi beğendim. Özellikle çocukların gösterildiği en son kısmı. Keşke tüm film bununla ilgili olsaydı.

Unknown

Hmm yorum kısmına gelelim. Öncelikle senaryo sıradan Naruto senaryosu, final sıradan Naruto finali film hakkına genel görüşüm bu ama birkaç kişinin dediği gibi sondaki 30 sn lik video tüm film e bedel sanırım. Ufaklıklar baya tatlıydı hele Himawari'nin Baba deyişi. :D Birde belki Naruto'nun odasında da vardı o posterden ama evde ki No Ramen No Life posterine hafif bir gülümsedim.

Hinata tam ev kadını olucak tip vardı öyle de oldu. Sakin sessiz utangaç vs. İyiydi ya. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık