Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
law bir kaptan bence tayfaya katılma olasılığı düşük
jinbei luffy den davet alan ve şimdilik bekleyen tek kişi
momo çocuk ve wano nun varisi ama ileride birçok şey ihtimal dahilinde olabilir babasının roger la denize açılması gibi ve bu ihtimaller sadece momonosuke için geçerli değil bunun kanıtı ise luffy e katılan üst düzey kaptanlar

Ceaser gelsin aga :) Gercek anlamda Bartelemeo ve Mr2 gibi Tayfaya kesinlikle yakistirdigim biri :) Ayrica Guclu bir karakter.

Edit: Bir yerde Grandline ile New world ayni cizgi uzerinden ilerliyor diye bir yazi okumustum. Banada %100 olmasada mantikli geldi ve Ceaser'in Olayini Franky'ninkine cok benzettim.

Franky-Nico robin ile Ennies Loby'e goturuldu. Robin tayfasini korumak icin, Franky yakalandigi icin.
Ceaser-Sanji ile birlikte cay partisine goturuluor, Sanji tayfasini korumak icin, Ceaser yakalandigi icin.
Franky tayfaya ne kadar katilmak istese'de Water 7'den cikmak istemiyordu ama kafa odulu yuzunden kendisinede bahane buldu ordan tayfaya katilip adayi terk etti.
Ceaser'inde suan dunya uzerinde nefes almaya hakki yok, Big mom'dan olesiye korkuyo, Kaido'ya artik istediklerini veremez. Ortada ve sahipsiz kaldi.
Olayin ozune bakinca Ennies Loby ile Cay parti'si birbirine cok benzer.
Luffy her ne kadar dovusmeden kaciracagim dese'đe mutlaka bazi catismalar yasanacaktir ve bir sekilde Ceasar'da isin icinde olacak. Bir sekilde Luffy tayfasna katicak bence.
Tayfaya katildiginda arti yonleri mutlaka cok olacak en basta savas gucu olarak +biri geliyor
Bence en onemli detay Luffy Ceaseri yaptigi silahlarin Panzehirlerini olusturup yine o silahlari etkisizlestirmek icin kullanabilir. Mink sehrin'de oldugu gibi.

Hatam varsa affola :)

Son düzenleme:
Babası öldü desem spoiler vermiş olmam sanırım.

Kardesim nasil bu kadar ipuculu, Spoileri caktirmadan bilgiler verebiliorsun :) Manga'da Punk Hazarddayim dedim, öldü desem spoiler vermis olmam demissin :).... O kadar cok mu soylemek istedin.. :)

Neyse 15 manga falan kaldi guncele gelmek icin agirdan aliyorum.. Kinemon ile alakali en ufak birsey cikmadi.

Yinede Canin sagolsun.
Edit: Guncele gelince Babasinin Kinemon olmadigini gordum, Eksik spoiler icin tsk :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık