Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei kesin gelsin aman ölmesin falan bi aksilik çıkmasın. Jinbei iyidir severim. CC, Pekoms falan gelmesin. Momo olabilir ama süs olur, geleceğe yatırım da olur :D

Herkes Ceasar gelecek demiş ama o yaptiklarindan sonra ben Luffy'nin ve Chopper'in kesinlikle Ceasar'a onay vereceklerini sanmiyorum. Üstelik bi yerde okuduğum yaziya göre tayfaya logia türü biri katilmayacak. Ben Ceasar'in Law'in tayfasina katılacağını düşünüyorum.

Bellamy tayfaya gelmesin çünkü şerefsiz,Caesar tayfaya gelsin çünkü güçlü :/

Burada denilmek istenen:
Şeref meref bizim şeyimizde değil biz güçlü karakterleri tayfada görmek istiyoruz ve bu yüzden kişiliklerini önemsemiyoruz ama güçsüz biri geldiğinde ise karakter kendini düzeltmiş olsa bile hemen bu şerefsiz diyoruz ve tayfada görmek istemediğimizi belirtiyoruz.Yani aslında çelişkili davrandığımızın farkındayız :/

Outlaw

Beyazsakal korsanları büyük ölçü de dağılmış. Vista, Jozu, Marco katılsa tayfa epey bi level atlar. Tabii Beyazsakal'dan başkasının emrine girmeleri ne kadar doğru olur orası tartışılır.

Aslında müttefik olarak beraber seyahat edebilirler. Law gibi.

kreytus

Tayfaya doffy gibi kutsal ejderlerden olan, ordan ayrılan tanrılara karşı gelecek olan D yi arayan biri olacak bence, bu kişiyle karşılaşmadık tabi bu kişi bir zamanlar kutsal ejderlerden olduğu için D nin ne olduğunu tam olarak bizlerede anlatacak. Yani bu kişi sabo gibi zengin ve kötülükten bıkmış biri o hayatı sevmeyen kötülüğe karşı gelen biri olacak diye düşünüyorum.

Tayfaya doffy gibi kutsal ejderlerden olan, ordan ayrılan tanrılara karşı gelecek olan D yi arayan biri olacak bence, bu kişiyle karşılaşmadık tabi bu kişi bir zamanlar kutsal ejderlerden olduğu için D nin ne olduğunu tam olarak bizlerede anlatacak. Yani bu kişi sabo gibi zengin ve kötülükten bıkmış biri o hayatı sevmeyen kötülüğe karşı gelen biri olacak diye düşünüyorum.
Dediğin mantıklı. Rayleigh tarih tekerrür ediyor gibisinden birşeyler söylemişti olabilir. Rosinantenin korsan versiyonunu görebiliriz.

Umari marco katilir artik trionun degismesi lazim ilerdeki savaslarda sadece luffy sanji zoro götüremez
jinbe ve marco bence muhtesem olur luffy kendi younkosunu kurmus olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık