Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Tayfanın Yeni Üyesi Momonosuke

Teoriyi nasıl buldunuz? Sizce tutar ve Momo tayfaya gelir mi?

• Kullanılan toplam oy
    73
Açıkçası Luffy zamanında "en az 10 kişi olmalı" demişti. Resmi İngilizce çeviriye göre öyle en azından. Ayrıca çok büyük ihtimal Luffy'nin son rakibi olacak olan Karasakal'ın şu an kendisi ile beraber 10 üyesi var. Eğer atıda sayarsanız 11. Yani şu an ki sayımız Karasakal tayfası ile birebir yapmak için tam kararında. O yüzden başkası olmayacaktır. Kaldı ki son hikaye arklarından bir şey anladıysak o da şu. Kurduğumuz İttifağın üyeleri bir nevi bizim tayfanın ittifak güçleri de var. En önemli isim olan Law son 4 arktır (Whole Cake hariç) zaten tayfadan biri gibiydi.

Nitekim ittifak ve de Law varken ve de şu an ki sayımızla Karasakal korsanlarına tam denk sayıda iken yeni biri geleceğini sanmıyorum. Gelecek olsaydı bile bu büyük ihtimal Carrot olurdu çünkü tayfa da kadın karakter eksiği var. Ancak bunun bile olacağını sanmıyorum.

Kaldı ki artık en büyük savaşın olacağı arklara bu kadar yaklaşmışken Momonosuke gibi henüz çocuk olan biri bizim tayfada barınamaz. Ona düşen şey Wano'nun yeni lideri olmak olacaktır.

Nitekim emeğine saygım sonsuz ancak bence pek olası bir teori değil.

Yamato'yu bekleyenlere de şunu söyleyeyim. Siz ne zaman kurtardığımız bir bölgenin prensesinin bize katıldığını gördünüz ki ? Buna en yakın olan kişi Vivi idi o bile bürokrasi sebebiyle bizimle gelemedi.Ha ittifağımıza katılacaktır ve bu sebeple tayfayla hareket ederken görebiliriz ancak ana kadroda yer almayacaktır. Vivi zaten fahri üyemiz prenses kadrosundan. Bir tane daha olacağını sanmam.

Yamato'yu bekleyenlere de şunu söyleyeyim. Siz ne zaman kurtardığımız bir bölgenin prensesinin bize katıldığını gördünüz ki ? Buna en yakın olan kişi Vivi idi o bile bürokrasi sebebiyle bizimle gelemedi.Ha ittifağımıza katılacaktır ve bu sebeple tayfayla hareket ederken görebiliriz ancak ana kadroda yer almayacaktır. Vivi zaten fahri üyemiz prenses kadrosundan. Bir tane daha olacağını sanmam.
Bu arcın prensesi Tama ve Momo gibi konumlandırıldı . Kaldı ki Yamato baba evinde bile prensesler gibi değil. Ayrıca ben Karasakalın ve Shanksın olacakları arcta Oda'nın tayfaları daha detaylı , görmediğimiz yada gördüğümüz kişilerin katılmasıyla oluşan daha ön plana çıkan çizimler ve tanıtımları ile görüceğimizi düşünüyorum. Yamatonun hatta Marco'nun bile tayfaya gelmesine muhtemel olarak bakıyorum. Shanks zamanında çağırdığında gitmeyen Marco , Luffy çağırınca geliceği için buradan bir gönderme fırsatı var. Ayrıyetten Carrotta Robin gibi çağrılma usulü ile değilde kendi kendine katılacak gibi duruyor. Benim şuanlık fikirlerim bunlar

Carrot, Yamoto, Tama. Hepsini istiyorum. Hepsi gelsin. M*mo veleti hariç. Ama olacak olan büyük ihtimalle Yamoto ve Momo ikilisinin gelmesi olacak.

Güzel teori olmuş ama tayfaya illa bir miço gelecekse bu kişi sapık velet momo yerine Tama olmalı. Ama bence ikiside katılmayacak. 11. Kişi olarakta Yamato katılacaktır.

daha fazla erkek üye istemiyorum ben ekipte, dinamikleri dengesizleşiyor gibi geliyor, carrot öncelikli carrot+yamato tercihimdir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık