Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Tayfanın Gelişimi

• Konbuyu başlatan Striker
  • Başlangıç tarihi
Arkadaş şurda fanlık yapmadan yorum at ya
söylediklerimin neresi fanlık ya zoro hakkında iyi bişeyler söyleyince niye fanlık oluyo anlamadım gitti söylediğimin hangisi abartı ?
tayfanın diğer elemanları hakkında böyle şeyler yazılsa hiç fanlık olmaz bi tutturmuşsunuz fan muhabbeti

sanjiyle zoro arasındaki fark aokiji ile akainu arasındaki kadardır bence 4-5 günlük bir dövüşten sonra sonuca ulaşırlar ve zoro alır büyük ihtimallede zoro her arcta lufyden bile daha çok ön plana çıkarılıyor tamam hepimiz seviyoruz zoroyu ama artık sanji reiste öne çıksın oda duy sesimi :D

ya ben zoro dayanıklılığıyla aradaki farkı büyütüyor dediğimda arasında uçurum oluşturuyor anlamında söylemedim neden bazı arkadaşlarımız böyle söylemişim gibi anlıyo ki
arkadaşımız notlamasını böyle yapmış
luffy 10
zoro 9.3
sanji 9.2
benim demek istediğim ise
luffy 10
zoro 9.3
sanji 9.0

Benim görüşüm bu 2li hakkında sabittir güçleri arasında bariz üstünlük yoktur bir arkadaşta yukarda demiş aok vs akainu benzeri olur uzun kapışmadan sonra zoro alır...zoro güç olarak önplandadır sanjide hız

Abi birisi aşçı birisi kılıç ustası birisi en iyisi olmak istiyor ötekisi milli olmak istiyor aradaki bu fark bile yeter.
Sanji'nin hedefi bildiğim kadarı ile ''milli olmak'' değil ''all blue'' adlı denizi bulmak.
Zoro'da ''en iyi'' değil, ''en iyi kılıçustası'' olmak istiyor.
En iyi imasında söylemek istediğin belli, yalnız birini 'milli olmak' diye küçümsemişsin diğerini 'en iyi' olmak şeklinde övmüşsün bu açıdan söyledim.

Benim görüşüm bu 2li hakkında sabittir güçleri arasında bariz üstünlük yoktur bir arkadaşta yukarda demiş aok vs akainu benzeri olur uzun kapışmadan sonra zoro alır...zoro güç olarak önplandadır sanjide hız
Bende böyle düşünüyorum, fark olduğunu söylemek haksızlık olur, Zoro'nun sabah akşam çalışmasını, Sanji'nin de abazalık peşinde koşup, yemek yaptığını düşünürsek, aksine Sanji daha yetenekliymiş demek lazım. ;)

varya karışmıyım diyorum diyorum ama biryere kadar:of:
1. konu zoro vs sanji fan savaşına dönmüş yetkililer bir el atsın lütfen
2. korolla orda uzaktan kesiyor
3. venomemre bari sen yapma sanji'nin hayali milli olmaksa bunu restonda da yapabilirdi:byee:
4. göz var nizam var zoro 85 iken sanji'ye 20 diyen arkadaşın ruh halini sadece bu smileye benzetiyorum: :oleyo2:
5. başka bir konuda daha bunu yazmıştım bence sanji ve zoro arasındaki güç farkını oda bize tek bir resimle göstermiş
anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az:)

5. başka bir konuda daha bunu yazmıştım bence sanji ve zoro arasındaki güç farkını oda bize tek bir resimle göstermiş
anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az:)
Dorry ve Brogy'nin kavga etme nedeni, kimin daha büyük av yakaladığı ile ilgili bir olaydı sanırım,
Zoro ve Sanji'nin de arc'ın başında kim büyük avı bulacak şeklinde yarışmaları var ardından aynı devlerin avları serdiği gibi yakaladıklarını serip kıyaslıyorlardı hangisi daha büyük diye, güzel bir yer yakalamışsın. :good:

Dorry ve Brogy'nin kavga etme nedeni, kimin daha büyük av yakaladığı ile ilgili bir olaydı sanırım,
Zoro ve Sanji'nin de arc'ın başında kim büyük avı bulacak şeklinde yarışmaları var ardından aynı devlerin avları serdiği gibi yakaladıklarını serip kıyaslıyorlardı hangisi daha büyük diye, güzel bir yer yakalamışsın. :good:
sadece bu kadarda değil bu 2 devin mücadelesinde 100 yıl sonra hileyle bile olsa bir kazanan var ve zoro o kazanan devin üzerinde sanji'de kaybedenin yani bi güç farkı var aralarında ama bu çok çok az(güçlü olan zoro)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık