Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

thosy

bence en kolay hayal Usoppun hayali.
Brookun hayalinin gerek olması için ıleri de gitse geri de gitse dünyanın yarısını geçmesi lazım. Usoppunki buna nazaran daha kolay gibi görünüyor.

Luffyle ne alıp veremedikleri var bende anlamadım bir ana karaktere göre silik bir tipde değil,havadan gelen power uplar falan desen o da yok,ne düşünüp luffy dediler merak ediyorum.

brook laboogunu görünce ne olabiliki
Kalbim küt küt atıyor. AAA ben kemiğim benim kalbim yokki yohohohoh
:D

farklı bir açıdan bakarsak luffy nin hayali tamamen kendisine bağlı değil zoro,sanji yani kısacası tüm tayfadan yardım alıyor bu yüzden luffy nin hayali nin zorlugunu tüm tayfa çekiyor ama zoro nun hayali öğle değil hayalini tek başına gerçekleştirmek zorunda.
Zoromu tek başına gerçekletirecek :oleyo: . Luffy olmasa kimseyle anlaşamazdı o; dolaylı yoldan Zoro yu grandline a getiren Luffydir(Luffy namiyi tayfaya alandığı için).

İşler Zoro ya kalsaydı hala dolaşırdı East Blue'da :hhh: .

Uçan_Terlik

Luffy bütün dövüşlerini teke tek yapmadı mı ki.10 kişi tenhada kıstırıp mı dövdüler eneli,lucciyi,crocu.

En zor hayal luffy'de zoronun yenmesi gereken adam belli.Diğerleri zaten öyle dövüşle alakalı değil pek.Ussopp hariç.Luffy'nin ise alayına gitmesi lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık