Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

Bu adam sürekli konserler vermiyor mu?
Tüm verdiği konserler, Grand line'nin girişinden uzak yerlerde değildir. Giriş kısmının hemen önünde 7 tane ada var. Elbette bunlardan birine yakın yerdede konser vermiştir. O noktadan sonrasını da gider artık. Zaten konser verme işlerinde o kadar adayı tek başına dolanmıyordu. Ekibiyle dolandığından ve korsanlıkla alakaları olmadığından rahatlıkla seyahat ediyorlardır.
Kaptanın sana kendini eğit diye 2 sene verdi. O kadar konser verirken kendini eğitebiliyorsan, Labon'u gördüğünde de kendini ruhsal açıdan eğitmiş olursun. Rug gücü 2 ye katlanır adamın. 50 yıllık bir hasreti bitirdiğinden:flaugh:
Gidipte senelerce kalmaz herhalde.

Hadi laboon'u gördü sonra hemen bırakıp gerimi gelecek yazık degilmi bu balinaya :)
Beyler boş işler peşinde koşuyorsunuz bu kadarda sıvrı yazıyorum Brook'un Laboon'u görmesi gibi bi ihtimal yok.

başlık yorumlara yansımış bence
tayfada basit bir hayali olan yok ama tayfanın ortalaması alındığında brook açık ara basit kalıyor.
hepsini analiz de edeyim bugün uzun yorum yapasım var:D
Luffy-kendisinin "denizlerdeki en özgür kişi" diye tanımladığı korsanlar kralı herkesin gözünde denizleri fethedecek bir güç demek.
Zoro-mihawk gibi shicibukailik görevini gayet rahat yapan zamanında shanksla kılıç tokuşturmuş birini geçmek
sanji-varlığı bile belirsiz bir denizi aramak
nami-gitmediği yeri çizmek gibi bir yeteneği yoksa bütün dünyayı dolaşması gerek
chopper-Oda-sensei bu arkadaşın hayalini nasıl bağlayacak çok merak ediyorum. taşınabilir sakura ağacımı desem ne desem:D
robin-neler çektin kitabeler uğruna. ooof of dertlendim
franky-hiçbirşey yapmasa sunnyle bütün dünyayı turlaması gerekecek
usopp-denizlerin cesur savaşçısı. Aslında amacına en yakın arkadaş bu gibi duruyor. Görecez
brook-Laboonu, gözlerinin önünde ölen eski tayfasından kalan son üyeyi görmeyi arzuluyor. Gözleri olmamasına rağmen yohohoho
evet brookun konser verme kartınıza karşı şunu öne sürüyorum. Menejer-doğrusu menajer dir- nereye isterse oraya gidilir sanatçı değil

Zoro'nun hayali nasıl kolay oluyor.Mihawk ile karşılaştı sonuç az daha ölecekti,mihawk bağışladı canını.Asıl en zor hayali olanlardan biri de zoro.Adamın çok çalışması gerekiyor ve diğer kılıç ustaları ile karşılaşarak tecrübe edinmesi gerekiyor.Kk olmak ne kadar zor ise dünya'nın en güçlü kılıç ustası olmak o kadar zordur.

Zoro'nun hayali nasıl kolay oluyor.Mihawk ile karşılaştı sonuç az daha ölecekti,mihawk bağışladı canını.Asıl en zor hayali olanlardan biri de zoro.Adamın çok çalışması gerekiyor ve diğer kılıç ustaları ile karşılaşarak tecrübe edinmesi gerekiyor.Kk olmak ne kadar zor ise dünya'nın en güçlü kılıç ustası olmak o kadar zordur.
abarttın lufynin hayali çok daha zor hatta bunu mihawk bile söylemişti senin hayalin beni geçmekten daha zor demişti

Brook ile usopp.denizlerin cesur savascisi olmak icicin korkmamasi gerek.Brookta kapilmis sacma sapan laboon mudur nedir bir balinaya.Brooku alacakken bu laboonlu bolumlerden icim gitmisti artik.

Pirate King

Bence en saçma Usopp'un hayali.Nami'nin yaşadıklarını düşünürsek bence mantıklı bir hayali var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık