Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

bence usopp'un ki karakter meselesi yani hiçbir zaman luffy,zoro gibi gözü kara cesur olamaz da pısırık olmasa onun için yeterli.

real

Luffy: Hani herkesi yen, en güçlü ol, Grandline'ı fethet yinede Rafteli bulamayabilirsin ( bkz:WB, hatta olmayabilir bile. )
Zoro: İçlerinde hayali en net olan kişi. Şahingöz'ü yen en iyi ol ama şahingöz'den daha güçlü bilinmeyen kılıçustalrı olabilir gibime geliyo( bkz: Dünya hükümetindeki kılıçlı adam). ki en güçlü şahingöz olsa bile Zoro şahingözü ölse bulamaz.
Usopp: Bence hayalini gerçekleştirmeye en yakın ve en uzak kişi. 2Yden sonra benim gördüğüm korkularını büyük ölçüde yenmiş ama hala bi Sanji-Zoro-Luffy değil.
Nami: ki bence enzor hayal bu hayal bence. Tüm dünyanın haritasını çıkarmak. grandline'ı turla yetmiyo tüm yolları gezmen gerek. NW de de aynı şekilde tüm yolları gez. bide tüm denizleri gezmesi lazım ( bkz: EB, NB, SB, WB ,AllBlue,Grandline,NW). zor çook zor. bunun yanında haritada Raftelinde bulunması gerekiyo tüm dünyanın haritası olabilmesi için.
Sanji: Noelbabaya inanmaktan farksız onun hayali.( gerçi bulamasa da Amazon lilly'e gönder bulduğunu sanar :) )
Chopper: Aynen noelbabaya inanmak gibi bişey onunki de. Her hastalıkları iyileştirmek. çok zor değil imkansız gibi. ölümü yenmesi lazım.
Franky: Franky nin hayali luffy'nin hayali ile paralel.
Brook: Ben hala neyi bekliyo onu anlamış değilim. hani bi hayal ayağına tayfaya kaynadı. anlamadığım Sabony'ye gelene kadar Grandline'ın girişine git. ama beyin yok işte.

bence brook en basit hayal.

Roronoa Zoro

Mihawk'ın "Senin hayalin beni geçmekten bile zor" demesine rağmen ankette Luffy'nin zorodan fazla oy alması..

En Basit hayal olarak Sanji nin hayalini görüyorum. Bir çok kişi Brook demiş. Brookda bir vefa duygusu var. Ne yeni arkadaşalarını bırakabiliyor Ne de eski arkadaşlarına verdiği sözden vazgeçebiliyor. Süper bir Duygu. Zor yolda olsa hayalinin peşinden arkadaşlarıyla beraber gidiyor.

All Blue yu neden bilmem ama en basit hayal olarak görüyorum. Sanji ye de bir garezim yok. Halbuki En sevdiğim 2. karakterdir.

En Basit hayal olarak Sanji nin hayalini görüyorum. Bir çok kişi Brook demiş. Brookda bir vefa duygusu var. Ne yeni arkadaşalarını bırakabiliyor Ne de eski arkadaşlarına verdiği sözden vazgeçebiliyor. Süper bir Duygu. Zor yolda olsa hayalinin peşinden arkadaşlarıyla beraber gidiyor.

All Blue yu neden bilmem ama en basit hayal olarak görüyorum. Sanji ye de bir garezim yok. Halbuki En sevdiğim 2. karakterdir.
hiç kimsenin bilmediği bir denizi bulmak zaten çok kolaydı:)

hiç kimsenin bilmediği bir denizi bulmak zaten çok kolaydı:)
Dedim ya sebebini bilmiyorum ama aralarında en zayıf kalanı bana göre All Blue. Ama nasıl basitlik. Bir hayali %100 benimsiyorsam bu hayalide %90-92 dir. Hafife alma olayı veya basitlik değil. Güzel Sağlam bir hayal ama var bir eksiklik. Bana çekici gelmeyen küçük bir yanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık