Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süpernovaların Yeni Bayrakları ve Yeni Rolleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Kid devirecek bi Yonko'yu, sonra yerine geçecek. Luffy'de ondan sonra gelir.
Bilmiyorum bana pek olası gelmiyor.Eğer devirirse Sadece isim olarak alırda Yonkou bölgelerini kontrol edip haraç toplama gibi klasik yonkou işleriyle uğraşmaları Luffy nin karşısında + yerine - sağlar.

Bilmiyorum bana pek olası gelmiyor.Eğer devirirse Sadece isim olarak alırda Yonkou bölgelerini kontrol edip haraç toplama gibi klasik yonkou işleriyle uğraşmaları Luffy nin karşısında + yerine - sağlar.
Apoo 1. tümen, Hawkins 2. tümen komutanı olsa? Law'da Luffy'le ittifak olur(ebedi).

Luffy'nin oturup Yonko gibi ada kontrol edeceğini düşünüyor musunuz cidden? OP bulunduktan sonra bile tek gemi ile gezip duracaklardır. Dragon'un devrimi ile demokrasi geleceği için Yonko vs olmayacak yeni çağda bence.

Unknown

Apoo 1. tümen, Hawkins 2. tümen komutanı olsa? Law'da Luffy'le ittifak olur(ebedi).
Sorun şu bu adamların hiç biri birbirinin emrine girmez çünkü hepsi Kaptan ve aynı nesilde ortaya çıktılar.Güç olarak Kid güçlü olsada kesintisiz bir bağlılık sunmazlar Kid e enfazla ittifak olarak kalırlar eşit bir şekilde.

Luffy'nin oturup Yonko gibi ada kontrol edeceğini düşünüyor musunuz cidden? OP bulunduktan sonra bile tek gemi ile gezip duracaklardır. Dragon'un devrimi ile demokrasi geleceği için Yonko vs olmayacak yeni çağda bence.
Dragon devrimi sonuca ulaşırsa, Luffy'nin KK olmasıyla falan eş zamanlı olur. Luffy KK olmadan da bi' yonkoyu başka birilerinin düşürebilme ihtimali olabilir bence. Luffynin mizacı dediğin gibi ama arkasına bir sürü de müttefik topladı. Onlar da elinden tutacaktır. Hem Dragon'da WB gibi ölebilir belli olmaz :D. xDrake'nin birinin altına girdiği gibi, diğerleri de birleşip bi güç olabilir bence.

Unknown

Korsanlar Kralının varlığında zaten Dört tane krala ihtiyaç duyulmayacaktır.Aynen dediğin gibi Luffy KK olduktan sonra "Bakalım nerelerin Kilidi açılmış" diye yeniden geziye başlayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık