Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süpernovaların Yeni Bayrakları ve Yeni Rolleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akrabayı geçtim de bir yerlerde karşılaşmışlardır belki,Wb belki yardım etmiştir ona belli mi olur? :ehe:Kutsal mal olması bunu imkansız hale getirmez. Bir ihtimal daha geliyor aklıma o da Wb'den ziyade Ace ile tanışıklığının olması.
Ace için değil WB için ağlıyor
yardm etme olayı işte benim dediğim arkadaşının oğlunun kızısı muhabbeti:ehe:
Nerde görecek adam yeni dünyadan bi adım geri giştmiyor bu kızcağız daha girmeye çalışıyor oraya :D

Ace için değil WB için ağlıyor
yardm etme olayı işte benim dediğim arkadaşının oğlunun kızısı muhabbeti:ehe:
Nerde görecek adam yeni dünyadan bi adım geri giştmiyor bu kızcağız daha girmeye çalışıyor oraya :D
MF savaşından önce dört denizi gösteriyorlardı.Denizlerin birisinde Wb'nin bir sene önce oradaki barda olduğunu söyleyen birisi vardı.Her zaman Nw'de takılmıyor ya bu adam.:ehe:

Neden? hangi sebep gelmesini engelleyecek? Anca işte bi Luffy kaptanı olarak görmesi mesele Zoro görüyorsa ona Laf mı düşer:ehe:
Bu kız Akainun elinden bir şekilde kurtulmuş, bunun nedeni de büyük olasılıkla soylu kızı olmasıdır hatta direk o 5'li moruktan birinin torunu bile olabilir. Sonra cesur bi hatun gitmiş 2 meyveli Karasakala dalmış(bilirsin Luffy sever cesurları:cool:) ve bu nedenle Karasakalı indirmek gibi belkide hayatının amacı var ortada yani hayali, üstüne güzel, eğlenceli bir kişilik ve tayfaya katkısı olur.
Kısacası bu kız boş değil ve hikayede önemli bir yere sahip ve bu hikaye bizim çocuğun ulen:flaugh:
gelsin gelsin :D ama meyvesi pek işe yaramaz gibi geliyor bana.gerçi tam olarak işlevini bilmiyoruz ama bakalım..

OP da 7 Shichibukai 4 Yonkou var toplam 11 süpernova olduğuna göre hepsinin görevi olacaktır bence. En güçlü 4 kişi Yonkou diğerleri Shichibukai olacaktır tahminimce.

Luffy-Kid-Law kesin yonkou olur. 4. olmak için kapışırlar

Killer ve Zoro tayfa üyeleri.Kid ve Luffy yonko oldu diyelim.Killer ve Zoro shichi mi olacak ? Hangi mantıkla ?

Bundan önce şu var: Hancock,Kuma,Buggy,Mihawk,yeni shichi falan var.Bu adamlar ne olacak da shichiliği bırakacak veya atılacak shichilikten ? 7 tane yer açılma lüksü neredeyse yok.Yani dediğin imkansız kardeşim nereden bakarsan bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık